Statistika

<< Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1feim4u.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.953
2kauneushoitolacare.ee6-25.0%16.7%33.3%100.0%0.0%0.1212
3All Web Site Data10.0%100.0%0.0%0.0%0.0%21.0333
4Amesko.ee2+100.0%50.0%50.0%100.0%0.0%0.365
5Astra Lastelaulud7+133.3%85.7%28.6%85.7%0.0%0.0222
6Iluexpress189-6.0%91.0%68.7%92.6%0.0%0574
7Aarne ajaveeb245+27.6%93.0%55.9%97.6%0.0%0630
8Auna19+90.0%81.0%19.1%84.2%0.0%0.02110
9Digiturundus / SEO / Google ...70.0%42.9%42.9%100.0%0.0%0.0226
10NovaMama8+100.0%100.0%66.7%100.0%0.0%0.3864
11www.stereomeedia.ee385-12.5%51.6%38.3%95.6%0.0%02 177
12Raamatupidamine nullbilanss.ee8+14.3%50.0%62.5%100.0%0.0%0.0235
13www.sildid.ee34+13.3%77.8%38.9%100.0%0.0%0.01270
14Segasumma31-38.0%97.0%78.8%74.2%0.0%0.0596
15www.rate.ee3-40.0%20.0%20.0%66.7%0.0%0.1324
16www.ehh.ee10.0%0.0%0.0%0.0%0.0%2.1315
17decowood262-23.2%97.6%55.8%88.5%0.0%0986
18meediapank.ee11-31.2%50.0%0.0%90.9%0.0%0.0234
19www.five.ee158-7.1%82.8%22.0%85.4%0.0%0941
20kuulutaja.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.873
21Pandimaja / Kesklinna Lombar...201-12.6%95.2%67.7%90.5%0.0%01 111
22Все данные по веб-сайту2 263+4.9%90.6%32.0%48.7%0.1%011 355
23Kalastustarvete müük ja rent1 634+20.0%93.0%54.7%69.6%0.1%049 462
24Hansashop1 881+12.9%92.9%48.9%85.0%0.1%015 411
25Cinamon15 179-17.4%47.6%70.5%71.4%0.2%0145 085
26Cinamon15 179-17.4%47.6%70.5%71.4%0.2%0145 085
27Mallukas.com57 191-5.5%92.1%81.5%34.3%0.3%0529 312
28ELIIS32 608-2.9%99.5%43.5%21.3%0.3%02 056 527
29Pruulmeistrid.ee1 138-2.8%84.0%50.5%64.4%0.3%023 775
30Wildberry811-23.3%85.0%70.3%91.6%0.4%09 353
31Motokuur.ee509-6.3%96.4%53.3%68.4%0.4%0.025 651
32visitant.ee165-16.2%84.2%42.1%93.9%0.6%0.011 537
33www.unemaa.ee423+66.5%94.9%52.2%87.5%0.6%0.019 626
341 408+0.4%87.0%53.3%82.7%0.6%015 169
35Exitsport636+133.0%68.3%24.9%95.6%0.7%06 514
36Rehvipood.eu4 004-19.8%96.2%57.1%78.7%0.7%028 174
37Tervise ABC2 197-12.2%97.1%77.8%83.0%0.8%07 181
38Kaju Köök2 924-13.6%91.8%69.6%74.9%1.2%012 076
39Korner128+1.6%87.5%82.2%41.4%1.3%0416
40www.blackline.ee504-11.4%85.1%43.0%81.2%1.6%06 816
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »