Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1881-14.9%82.9%62.3%81.7%2.1%08 471
2www.epoporand.ee54-25.0%83.0%55.9%90.7%61.0%0.02121
31 251+53.7%89.4%70.2%79.1%77.1%02 701
4100 Objects from Finland150+3.4%0.7%85.4%98.7%96.7%0168
5100autot.ee400+34.2%91.1%75.0%66.8%68.7%0961
61Paigake.ee137+9.6%87.9%33.3%75.9%35.4%0.021 002
71sisustus.ee5+150.0%40.0%40.0%100.0%40.0%0.1410
84 Kliinik534+21.6%86.2%71.3%91.6%70.9%01 038
9A-Ehitus OÜ3+50.0%66.7%33.3%100.0%100.0%03
10Aarne ajaveeb53-30.3%89.3%69.6%96.2%87.5%0.0264
11ABC Rent899+8.2%80.5%60.0%91.7%74.9%01 774
12ACE Puhastus49+25.6%64.8%57.4%87.8%64.8%0.02101
13Adaur Grupp2 171-0.4%59.5%35.8%89.0%88.1%02 897
14Aiaehitus133-3.6%89.5%36.6%90.2%41.8%0.02404
15Ajakiri Lasteaed311+14.8%91.5%56.3%83.0%81.0%0494
16ajaveeb.keeletoimetajad.ee1-87.5%100.0%100.0%100.0%0.0%0.422
17akud24.ee482+2.3%91.0%47.2%85.7%1.2%05 138
18Al Mare Tervis69+11.3%76.4%47.2%94.2%59.7%0.02171
19Alas-Kuul AS1 493-28.5%88.0%23.9%74.9%88.6%09 753
20All Web Site Data75+5.6%53.7%73.2%100.0%73.2%0.01122
21All Web Site Data31-11.4%94.7%68.4%100.0%78.9%0.0648
22All Web Site Data676+10.5%93.6%65.8%85.4%62.0%01 880
23All Web Site Data555+2120.0%1.9%51.2%39.8%14.1%01 267
24All Web Site Data8-27.3%75.0%37.5%100.0%100.0%08
25All Web Site Data713+88.1%36.6%29.6%96.8%94.3%0846
26All Web Site Data291-7.9%23.1%28.1%82.5%41.3%0.011 462
27All Web Site Data75-19.4%96.7%56.0%89.3%56.0%0.02229
28All Web Site Data1 954-8.1%81.8%56.7%82.1%39.9%012 421
29All Web Site Data206-59.8%85.7%38.4%91.7%65.2%0.01405
30All Web Site Data1 781+35.6%75.8%48.5%84.4%51.7%06 022
31All Web Site Data5+25.0%42.9%85.7%100.0%85.7%08
32All Web Site Data13-35.0%69.2%38.5%92.3%61.5%0.1223
33All Web Site Data252+5.4%8.9%54.0%93.3%59.8%0.01608
34All Web Site Data22-96.8%90.3%48.4%95.5%51.6%0.0471
35All Web Site Data8+14.3%75.0%25.0%87.5%87.5%0.159
36All Web Site Data33-2.9%58.5%36.6%87.9%73.2%0.25171
37All Web Site Data72-4.0%76.3%54.0%97.2%59.2%0.02139
38All Web Site Data2 391+33.0%90.3%68.2%85.3%53.7%05 607
39All Web Site Data78-52.1%74.7%54.4%94.9%59.5%0.01163
40All Web Site Data600+33.6%90.1%58.7%86.5%62.1%02 964
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »