Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11 035+13.1%83.0%62.2%80.8%2.6%010 575
2www.epoporand.ee72+53.2%74.4%52.6%90.3%59.0%0.02181
3814-35.2%87.6%62.4%77.5%75.5%01 962
4100 Objects from Finland145-5.2%0.7%73.3%99.3%93.8%0196
5100autot.ee298+45.4%90.5%60.5%70.8%57.6%0.01955
61Paigake.ee125+4.2%85.2%38.1%75.2%32.4%0.02571
71sisustus.ee2-33.3%100.0%0.0%100.0%0.0%0.6335
84 Kliinik439+9.8%84.8%68.8%93.8%70.2%0898
9A-Ehitus OÜ2-60.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
10Aarne ajaveeb76+10.1%94.8%71.4%98.7%84.4%0.0198
11ABC Rent831-8.9%80.1%58.8%92.5%70.6%01 833
12ACE Puhastus39+21.9%77.3%31.8%89.7%40.9%0.03134
13Adaur Grupp2 179+16.8%58.5%34.9%89.8%89.3%02 827
14Aiaehitus138+4.5%93.2%37.7%93.5%43.2%0.02371
15Ajakiri Lasteaed271+29.7%92.1%63.2%86.3%88.9%0472
16ajaveeb.keeletoimetajad.ee8+300.0%50.0%50.0%100.0%75.0%0.0110
17akud24.ee471+13.8%95.5%41.1%87.5%0.8%0.015 041
18Al Mare Tervis62+10.7%66.7%56.1%96.8%71.2%0.02119
19Alas-Kuul AS2 087+38.7%81.3%26.7%83.9%89.8%09 917
20All Web Site Data612+0.8%92.9%67.1%86.3%64.1%01 409
21All Web Site Data379+35.4%83.0%71.6%93.9%89.8%0481
22All Web Site Data239-11.5%13.3%58.8%93.3%57.3%0.01578
23All Web Site Data34+3.0%30.6%19.4%91.2%75.0%0.0455
24All Web Site Data7-36.4%57.1%28.6%85.7%85.7%08
25All Web Site Data75+8.7%86.4%56.8%96.0%59.1%0.01161
26All Web Site Data4+100.0%100.0%50.0%100.0%100.0%04
27All Web Site Data1 313+4.4%90.1%57.4%83.2%42.6%05 122
28All Web Site Data163+94.0%38.5%21.1%96.9%88.6%0212
29All Web Site Data684+6118.2%2.8%52.2%33.6%3.5%01 689
30All Web Site Data35+16.7%81.6%55.3%97.1%86.8%0.0444
31All Web Site Data20+53.8%76.2%47.6%90.0%52.4%0.0448
32All Web Site Data2 126+44.0%80.4%59.7%83.9%43.8%011 782
33All Web Site Data25+78.6%61.5%46.1%100.0%53.8%0.0768
34All Web Site Data93+86.0%88.5%58.4%86.0%47.8%0.02306
35All Web Site Data71-27.6%56.8%76.5%100.0%84.0%0.01118
36All Web Site Data316-4.8%27.5%24.5%80.4%44.7%0.011 505
37All Web Site Data1 798+107.9%90.2%69.7%87.5%57.7%03 916
38All Web Site Data11-8.3%75.0%33.3%90.9%91.7%0.0215
39All Web Site Data449+1.1%92.4%52.8%82.0%60.8%01 780
40All Web Site Data512+170.9%34.9%17.2%96.7%84.8%0753
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »