Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1SCS Profit6-33.3%16.7%0.0%100.0%83.3%07
2Kortsleht9+80.0%88.9%22.2%100.0%100.0%09
3Terje Pärliblogi9+800.0%44.4%0.0%100.0%88.9%010
4kalakoht.ee9+80.0%60.0%60.0%100.0%60.0%1.11123
5www.jukotec.ee9+50.0%0.0%44.4%100.0%88.9%010
6veebiaken.ee9-43.8%44.4%11.1%100.0%11.1%0.0419
7Jalgpall9-18.2%33.3%33.3%100.0%100.0%09
8mridala.blogspot.com10+25.0%50.0%0.0%100.0%90.0%011
9Autotuba.ee100.0%70.0%10.0%100.0%90.0%0.0411
10avatudvalitsemine10-9.1%80.0%0.0%100.0%60.0%0.0219
11kampaaniad.ee10+25.0%70.0%20.0%100.0%90.0%0.0111
12www.aurelia.ee10+25.0%63.6%9.1%100.0%63.6%0.0518
13Revinek10+100.0%30.0%0.0%100.0%80.0%0.0113
14www.pingviinitiivul.ee110.0%9.1%27.3%100.0%100.0%011
15www.primera.ee11+266.7%36.4%18.2%100.0%100.0%011
16Raamatupidamine nullbilanss.ee8-11.1%37.5%37.5%100.0%0.0%0.0748
17Emol8+100.0%0.0%87.5%100.0%100.0%08
18Tõlketee OÜ6-40.0%66.7%33.3%100.0%66.7%0.0822
19Energiatalgud6-25.0%100.0%0.0%100.0%14.3%1.7681
20Caotica.EE60.0%33.3%16.7%100.0%100.0%06
21Kingimaailm6-14.3%83.3%66.7%100.0%33.3%0.2740
22Kirjak Tüpograafiseminar6-33.3%33.3%16.7%100.0%83.3%0.018
23Amesko.ee6+200.0%100.0%66.7%100.0%100.0%06
24Topseadmed70.0%0.0%0.0%100.0%0.0%021
25Esitex-K OÜ7+75.0%57.1%42.9%100.0%57.1%0.0517
26kunstitarbed.blogspot.com7-12.5%100.0%0.0%100.0%85.7%0.039
27Wipeco7-30.0%85.7%14.3%100.0%28.6%0.1133
28fi.ee7-41.7%25.0%12.5%100.0%75.0%0.0811
29ajaveeb.keeletoimetajad.ee8-52.9%87.5%37.5%100.0%100.0%08
30Scented Cubes - Austria8+33.3%0.0%50.0%100.0%50.0%0.0418
31DigiArt8-20.0%70.0%0.0%100.0%90.0%0.0211
32Auna11-47.6%85.7%42.9%100.0%0.0%0.0566
33Eduabi OÜ11+57.1%27.3%27.3%100.0%63.6%0.0221
34Mika Tuupola12-14.3%0.0%7.7%100.0%84.6%015
351sisustus.ee21+10.5%18.2%90.9%100.0%86.4%0.0132
36www.profeld.ee22-37.1%67.9%39.3%100.0%78.6%0.0143
37Visa Transport OÜ23+21.1%82.6%52.2%100.0%78.3%0.0243
38UusWeb270.0%51.9%29.6%100.0%77.8%0.0139
39Bryton27+92.9%0.0%10.7%100.0%92.9%030
40BRN Veebilahendused28+7.7%10.7%57.1%100.0%89.3%0.0131
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »