Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Raamatupidamine nullbilanss.ee8-11.1%37.5%37.5%100.0%0.0%0.0748
2feim4u.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1145
3www.nlib.ee190.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.0358
4Astra Lastelaulud2-75.0%50.0%0.0%100.0%0.0%04
5NovaMama10+25.0%85.7%78.6%90.0%0.0%032
6Topseadmed70.0%0.0%0.0%100.0%0.0%021
7All Web Site Data2-50.0%100.0%0.0%50.0%0.0%0.6111
8Iluexpress242+13.1%89.8%64.2%94.2%0.0%0689
9Auna11-47.6%85.7%42.9%100.0%0.0%0.0566
10lordofmagi.blogspot.com1-75.0%100.0%100.0%100.0%0.0%0.072
11www.stereomeedia.ee436+13.2%50.0%36.8%94.5%0.0%01 956
12iSMS1-80.0%100.0%0.0%100.0%0.0%5.932
13voyag.blogspot.com1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.823
14Incomic30.0%100.0%50.0%100.0%0.0%0.0110
15www.crime4life.org10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.46
16visitant.ee154-21.8%79.8%37.5%98.1%0.0%0.011 271
17Aarne ajaveeb197-19.6%91.1%46.8%98.0%0.0%0484
18Kalastustarvete müük ja rent1 295-20.7%93.5%53.0%70.1%0.1%023 602
19Все данные по веб-сайту2 384+5.3%91.4%32.0%51.2%0.1%012 166
20Cinamon11 241-25.9%56.7%67.8%71.9%0.2%091 715
21Cinamon11 241-25.9%56.7%67.8%71.9%0.2%091 715
221 657+3.0%89.4%55.5%82.1%0.2%023 074
23Hansashop1 542-18.0%94.2%48.3%82.4%0.3%012 977
24Mallukas.com51 726-9.6%91.8%80.6%34.4%0.3%0434 195
25ELIIS34 588+1.8%99.5%44.2%22.6%0.3%02 224 139
26Wildberry1 039+8.5%86.9%71.5%90.2%0.4%012 214
27Tervise ABC2 046-6.9%96.8%79.0%83.7%0.5%06 494
28www.unemaa.ee347-27.9%97.3%51.2%90.2%0.5%0.017 094
29Pruulmeistrid.ee1 322+1.5%84.8%54.0%65.7%0.6%029 088
30www.minuaeg.com88 700+23.0%89.4%86.3%39.7%0.8%0451 876
31EluLife1 480-46.7%91.5%63.9%89.9%0.8%04 448
32Rehvipood.eu2 552-36.3%95.6%58.6%77.2%0.8%019 665
33decowood308+3.0%95.2%59.6%90.6%0.9%01 250
34Motokuur.ee590+15.9%95.1%56.3%72.0%0.9%0.016 654
35www.five.ee197+13.2%73.5%28.9%86.8%0.9%01 048
36Pandimaja / Kesklinna Lombar...227+3.7%90.5%62.5%90.7%1.1%01 016
37Kaju Köök2 793-4.5%90.3%69.5%77.1%1.6%010 714
38www.blackline.ee689+24.1%89.5%45.7%84.9%1.8%09 173
39Exitsport257-62.5%46.5%44.4%93.4%1.8%0.013 102
40Segasumma42+5.0%85.1%63.8%95.2%2.1%0.04152
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »