Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
361www.elitec.ee1270.0%77.8%24.7%85.0%63.6%0.02438
362Bennetpuit73-21.5%76.2%52.4%87.7%34.5%0.02429
363MAAKÜTE.INFO Portaal206-13.4%89.5%45.4%88.3%75.2%0.01425
364Kivitom165-14.9%92.2%47.1%88.5%71.7%0.01424
365Transer veoteenused156-1.3%94.9%54.4%94.2%42.6%0.01424
366Movemaster164-14.1%60.1%45.2%93.9%55.9%0.01417
367Modulton1070.0%95.0%41.2%86.0%48.7%0.02417
368Korner128+1.6%87.5%82.2%41.4%1.3%0416
369Starpluss122-3.9%92.8%57.5%89.3%65.5%0.01415
370kaardiekspert.ee139+7.8%84.8%35.8%87.8%48.5%0.01412
371Elektritarbed132+1.5%94.2%33.3%95.5%65.4%0.01407
372www.himmex.eu172-57.2%80.1%43.2%92.4%62.1%0.01406
373Sinulaps.com199+10.6%96.8%13.5%91.5%64.4%0.01402
374YU Magazine294-16.2%89.1%54.2%93.2%84.6%0402
375skydive.ee119+13.3%75.0%47.4%89.9%53.9%0.01377
376Eesti Raadiod201+5.2%83.3%30.1%70.1%90.7%0375
377enesekaitse.com228+7.5%97.3%60.6%93.0%81.1%0.01372
378www.ilmaruum.ee25+257.1%61.5%61.5%84.0%61.5%0.05370
379baliandbeauty.com55-30.4%80.0%68.6%61.8%35.7%0.05366
380Planlogi124+11.7%94.8%2.6%37.9%87.5%0362
381Reval Kivi OÜ98-1.0%70.8%47.8%91.8%49.6%0.01361
382www.veeohutus.ee249+10.7%35.2%62.5%96.8%80.5%0358
383www.ehituskaubandus.ee100+11.1%72.8%34.2%94.0%56.1%0.01356
384Puitkatused146-5.2%87.4%36.0%88.4%66.9%0.01350
385www.darjatamm.ee/176+37.5%93.8%69.2%90.3%76.3%0347
386Karu Nuti Lastehoid115+11.7%91.4%50.4%75.7%44.6%0.01347
387www.movies.ee217+25.4%91.6%43.1%95.9%80.0%0340
388www.cvok.ee198-8.3%78.7%25.8%95.5%80.5%0339
389www.dragon.ee170+19.7%91.7%49.0%95.9%78.6%0.01336
390Icake98+113.0%82.1%64.3%94.9%50.0%0.01335
391All Web Site Data87-24.3%10.9%39.5%87.4%48.7%0.02334
392Metroprint119+9.2%70.2%24.6%91.6%56.7%0.01334
393flyfisher.ee33-8.3%94.8%12.1%54.5%58.6%0.08318
394Aiaehitus69-5.5%87.0%29.9%87.0%48.1%0.04316
395DRKD Arvutiparandus167+36.9%91.3%49.7%95.2%68.9%0.01312
396Eesti Reisibussid106+9.3%97.3%39.6%90.6%61.3%0.01311
397www.smartex.ee112+93.1%83.8%40.8%90.2%44.6%0.01310
398Laadad.ee115-10.9%95.4%42.0%53.0%55.7%0.01304
399Rosenvald.com138-47.7%72.0%36.9%82.6%67.5%0.01300
400Minest187+71.6%80.7%46.9%93.6%82.6%0291
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »