Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
441interflux.ee44+33.3%4.3%17.0%81.8%38.3%0.03170
442Lepmets & Nõges Law Firm80-44.1%92.4%33.3%85.0%73.3%0.01168
443top-kiirlaenud.ee107+11.5%83.3%55.6%87.9%82.5%0.01166
444www.baltifonolukk.ee56+7.7%91.5%32.2%92.9%62.7%0.04165
445Economy Hotel88+10.0%40.2%47.8%96.6%64.1%0.02164
446Elu Visioonid54+31.7%84.8%43.9%63.0%72.7%0.05161
447Strongest Arendus OÜ Kaevud41-26.8%97.8%26.7%85.4%31.1%0.05161
448Rehvivahetus.eu61-18.7%97.1%49.3%96.7%58.0%0.01158
449Katend OÜ87+38.1%87.2%37.2%92.0%73.4%0.01158
450www.katusetood.ee56-49.1%93.1%22.4%92.9%44.8%0.02157
451www.handal.net73-13.1%15.9%72.7%65.8%75.0%0.01157
452www.veematkad.ee60-18.9%80.3%59.1%86.7%63.4%0.01150
453ACE Puhastus82-66.8%63.2%40.2%92.7%70.1%0.01149
454justiceandenvironment.org41-35.9%9.4%9.4%85.4%47.2%0.01148
455Proyard Piirdeaiad ja haljas...63-6.0%93.9%36.4%93.7%48.5%0.02146
456www.ehitatargalt.ee71-14.5%79.7%36.5%95.8%56.8%0.02146
457SKP Invest35-2.8%65.1%18.6%82.9%53.5%0.02144
458www.alweiler.eu54+22.7%50.8%60.3%77.8%52.4%0.01139
459Rattamees.ee84+27.3%80.8%39.4%86.9%87.2%0137
460keskraamatukogu54-23.9%94.7%35.1%100.0%10.5%0.01135
4612016.07.06 - Alimendid.ee59+7.3%93.9%48.5%91.5%54.5%0.01135
462www.nordictimberhomes.ee70+1.4%62.3%14.3%92.9%59.7%0.02133
463Müügiekspert116+93.3%93.2%24.8%94.8%89.7%0132
464All Web Site Data39-2.5%90.7%48.8%87.2%46.5%0.04132
465http://www.mind.ee58+18.4%75.4%58.0%91.4%68.1%0.01130
466veskagrill51-23.9%81.4%66.1%92.2%44.1%0.01129
467Segasumma40-20.0%95.3%81.4%77.5%0.0%0.04126
468pere-eelarve.eu56-9.7%94.7%35.1%76.8%79.3%0.02125
469Motokross Online39+680.0%93.3%63.3%28.2%68.3%0.03124
470Optimeeri.ee79+125.7%86.0%48.4%98.7%30.4%0.02123
471Cinamon Kosmos43-20.4%90.9%40.9%95.3%18.2%0.01123
472Cinamon Kosmos IMAX43-18.9%90.9%40.9%95.3%18.2%0.01123
473Swimitation78-29.1%58.5%43.9%94.9%77.8%0.01121
474Veeseire42-40.0%77.8%13.3%92.9%6.7%0.01119
475Elena Kalju32+23.1%83.3%36.1%90.6%52.8%0.07119
476Auna21+110.0%82.6%21.7%85.7%0.0%0.03118
477Päikeseküte.ee Infoportaal79-22.5%88.2%45.9%91.1%80.0%0.01116
478reno.ee49-18.3%84.9%28.3%87.8%67.9%0.02116
479rolest.ee/36-7.7%82.5%25.0%100.0%50.0%0.08114
480Silvermuru.ee80-4.8%75.5%44.7%97.5%88.3%0.01111
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »