Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Kortsleht5-44.4%80.0%40.0%100.0%100.0%05
642iSMS5-54.5%80.0%20.0%100.0%80.0%0.117
643Peeter P. Mõtsküla ajaveeb5-50.0%40.0%20.0%100.0%100.0%05
644WPWhoo.com4-33.3%40.0%20.0%100.0%80.0%06
645All Web Site Data4+100.0%100.0%75.0%100.0%25.0%0.3514
646Jõululuuletused ja jõulusalmid40.0%75.0%100.0%100.0%100.0%04
647Emol4-81.0%0.0%75.0%100.0%100.0%04
648MIKUMARDI OUTLET4-20.0%77.8%22.2%50.0%77.8%0.0312
649Esitex-K OÜ40.0%50.0%25.0%100.0%100.0%04
650www.seikle.me4+100.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.239
651vautserid.ee4+33.3%75.0%50.0%100.0%100.0%04
652lordofmagi.blogspot.com4-42.9%83.3%0.0%75.0%50.0%3.6819
653killud.blogspot.com40.0%25.0%0.0%100.0%100.0%04
654Joosep-Georg Järvemaa ajaveeb4+100.0%50.0%75.0%100.0%100.0%04
655Tahmakeskus.ee3+200.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
656kehadiagnostika.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
657All Web Site Data3+200.0%100.0%25.0%100.0%50.0%0.037
658Things I almost remember3-25.0%66.7%0.0%66.7%66.7%0.184
659Londontown30.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
660www.primera.ee30.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
661vanlida.com3+50.0%0.0%66.7%100.0%100.0%03
662www.rate.ee3-40.0%20.0%20.0%66.7%0.0%0.1324
663kontorihuumor.blogspot.com3-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
664Amesko.ee2+100.0%50.0%50.0%100.0%0.0%0.365
665www.vpwebz.com20.0%50.0%50.0%100.0%100.0%02
666www.tikkurilagroup.com - Est...2-33.3%50.0%0.0%50.0%50.0%0.16
667www.divedivedive.org20.0%50.0%0.0%100.0%50.0%0.837
668www.alkprojekt.eu2-33.3%50.0%0.0%100.0%100.0%02
669Peetri album (album.peetri.ee)20.0%0.0%50.0%100.0%100.0%02
670Tartu linn2-33.3%100.0%50.0%100.0%100.0%02
671voyag.blogspot.com2-33.3%100.0%0.0%50.0%100.0%02
672Maris Heinaru20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
673Jaano Martin Otsa ajaveeb2+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
674blog.mees.eu2+100.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
675Miljunäärid ajaveeb20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
676Suselinux10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
677Ohtlike puude langetamine ja...10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
678All Web Site Data10.0%100.0%0.0%0.0%0.0%21.0333
679feim4u.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.953
680taskuautopesula.ee1-85.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »