Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
401www.ehituskaubandus.ee100+11.1%72.8%34.2%94.0%56.1%0.01356
402Muigur e-pood99-22.0%91.4%52.4%97.0%51.4%0.02443
403Icake98+113.0%82.1%64.3%94.9%50.0%0.01335
404Reval Kivi OÜ98-1.0%70.8%47.8%91.8%49.6%0.01361
405Linser Baltic OÜ96-9.4%98.1%50.5%77.1%67.0%0.01194
406Antrotsenter95-45.4%87.1%31.0%72.6%70.7%0.01201
407Salong Puukoi94+13.3%89.0%51.4%87.2%46.8%0.01283
408massaazitool.ee94-21.7%79.3%47.4%86.2%31.0%0.01480
409www.homelessbob.ee94+30.6%51.2%29.8%91.5%61.2%0.05976
410jaaknilson.photoshelter.com92-15.6%51.9%41.5%91.3%48.1%0.021 060
411Sulane91-32.1%85.4%27.4%61.5%6.0%0.0622 205
412www.riided24.ee89+17.1%86.5%47.2%97.8%87.6%0.01107
413All Web Site Data88+11.4%88.3%30.1%89.8%57.3%0.02258
414EYTK88-21.4%81.5%53.7%92.0%61.1%0.03442
415Economy Hotel88+10.0%40.2%47.8%96.6%64.1%0.02164
416All Web Site Data87-24.3%10.9%39.5%87.4%48.7%0.02334
417Katend OÜ87+38.1%87.2%37.2%92.0%73.4%0.01158
418Spordihai.ee87-24.3%54.4%41.3%97.7%87.0%0.01234
419All Web Site Data85+54.5%74.0%47.9%90.6%65.6%0.01186
420www.tarmohaud.ee85+66.7%79.6%37.9%97.6%57.3%0.02680
421Sisustusnipid84+10.5%89.5%18.9%94.0%73.7%0.01202
422Rattamees.ee84+27.3%80.8%39.4%86.9%87.2%0137
423Scented Cubes - Original83+23.9%18.8%61.4%94.0%46.5%0.02461
424Velomarket83+69.4%42.4%27.1%98.8%94.1%0.01111
425vello42.com83+15.3%87.4%55.2%94.0%64.4%0.01190
426ACE Puhastus82-66.8%63.2%40.2%92.7%70.1%0.01149
427Revaltools82-41.4%15.7%66.7%92.7%39.8%0.01282
428Silvermuru.ee80-4.8%75.5%44.7%97.5%88.3%0.01111
429Lepmets & Nõges Law Firm80-44.1%92.4%33.3%85.0%73.3%0.01168
430Optimeeri.ee79+125.7%86.0%48.4%98.7%30.4%0.02123
431Päikeseküte.ee Infoportaal79-22.5%88.2%45.9%91.1%80.0%0.01116
432Swimitation78-29.1%58.5%43.9%94.9%77.8%0.01121
433poltsamaa.advent.ee/76+13.4%85.9%14.1%46.1%60.9%0.01214
434Al Mare Tervis76+204.0%40.8%26.2%89.5%83.5%0.01193
435www.handal.net73-13.1%15.9%72.7%65.8%75.0%0.01157
436Bennetpuit73-21.5%76.2%52.4%87.7%34.5%0.02429
437www.ehitatargalt.ee71-14.5%79.7%36.5%95.8%56.8%0.02146
438www.kylauudis.ee71+102.9%92.3%25.6%90.1%60.3%0.02178
439www.nordictimberhomes.ee70+1.4%62.3%14.3%92.9%59.7%0.02133
440Aiaehitus69-5.5%87.0%29.9%87.0%48.1%0.04316
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »