Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Pet & Travels2-50.0%0.0%66.7%100.0%66.7%4.036
2All Web Site Data10.0%100.0%0.0%0.0%36.4%2.3665
3Esitex-K OÜ4-33.3%100.0%0.0%100.0%40.0%2.0216
4Maris Heinaru1-66.7%0.0%0.0%100.0%0.0%1.853
5www.limpa.ru30.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.9323
6www.raudla.com30.0%66.7%0.0%66.7%66.7%0.8111
7www.ehh.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.83
8Caotica.EU17+13.3%27.8%11.1%100.0%72.2%0.695
9headpead.com10.0%100.0%100.0%100.0%66.7%0.6131
10www.tikkurilagroup.com - Est...6-40.0%83.3%0.0%83.3%50.0%0.5513
11fi.ee7+75.0%28.6%0.0%85.7%85.7%0.448
12lordofmagi.blogspot.com2+100.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.444
13Caotica.EE19-9.5%69.2%34.6%100.0%65.4%0.28122
14www.katusepesu.eu5-58.3%100.0%0.0%100.0%40.0%0.2816
15test.kalastusinfo.ee10+25.0%90.0%30.0%100.0%70.0%0.2525
16www.rate.ee5-16.7%0.0%0.0%60.0%80.0%0.2424
17All Web Site Data2-50.0%100.0%0.0%50.0%50.0%0.234
18Raamatupidamine nullbilanss.ee12+140.0%69.2%53.9%83.3%0.0%0.2263
19DigiArt10-23.1%69.2%0.0%90.0%69.2%0.2231
20Motokross Online5-58.3%90.9%18.2%60.0%72.7%0.224
21ajalugu.net27+350.0%73.0%35.1%92.6%8.1%0.2218
22Popseed.ee8-27.3%77.8%33.3%37.5%33.3%0.224
23navicup.com5-37.5%100.0%40.0%100.0%40.0%0.1916
24beebiveeb.net22-8.3%85.3%29.4%86.4%50.0%0.18386
25Ekaubamaja2417+88.9%94.4%38.9%100.0%61.1%0.1734
26www.euroopamaja.ee25-44.4%83.9%25.8%88.0%58.1%0.16124
27Mika Tuupola15-21.1%0.0%0.0%93.3%88.9%0.1624
28Jux16-40.7%85.0%45.0%87.5%80.0%0.1447
29Al Mare Tervis28-9.7%56.8%56.8%82.1%64.9%0.14126
30Uusveeb uued veebilingid12+140.0%86.7%0.0%83.3%66.7%0.1422
31Planlogi Blogi11+22.2%100.0%14.3%90.9%71.4%0.1328
32Ristsõna vastused18+63.6%95.2%76.2%83.3%71.4%0.1330
33All Web Site Data20.0%100.0%75.0%100.0%75.0%0.1311
34Autotuba.ee120.0%58.3%50.0%100.0%83.3%0.1316
35All Web Site Data16-11.1%79.0%26.3%100.0%52.6%0.1266
36www.mltec.ee25+47.1%85.7%67.9%80.0%71.4%0.1248
37Eduabi OÜ9+200.0%72.2%33.3%77.8%83.3%0.1225
38kalakoht.ee6-33.3%66.7%33.3%83.3%66.7%0.1118
39meediapank.ee10+42.9%50.0%30.0%80.0%0.0%0.1135
40foto.ok.ee11-52.2%90.9%36.4%100.0%63.6%0.1122
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »