Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
12016.07.06 - Alimendid.ee440.0%87.0%47.8%95.5%50.0%0.03104
24 Kliinik662-10.3%83.0%65.6%89.4%76.1%01 222
3A-Ehitus O├ť2-60.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
4ABC Rent598+38.4%81.1%47.6%93.8%78.1%01 013
5abcbuilding.eu194-15.7%80.9%63.3%95.4%58.3%0302
6ACE Puhastus346+80.2%92.4%47.9%95.7%66.6%0861
7Adaur Grupp1 690+7.6%85.2%37.7%74.3%77.8%03 201
8Aiaehitus160+25.0%95.8%27.2%91.2%38.2%0.01653
9akud24.ee660+7.1%89.4%33.7%89.1%48.9%03 189
10Al Mare Tervis32+433.3%64.4%48.9%90.6%60.0%0.14174
11All Web Site Data677-1.7%81.1%45.2%75.9%45.6%02 567
12All Web Site Data522+18.6%91.3%51.2%83.1%53.7%0.013 710
13All Web Site Data39-26.4%94.9%30.8%100.0%71.8%0.0368
14All Web Site Data380-13.4%39.3%46.8%97.9%71.5%0.01859
15All Web Site Data359+9.1%13.7%50.1%93.6%58.5%0905
16All Web Site Data220+25.7%92.8%41.4%91.4%65.0%0.01474
17All Web Site Data2-60.0%100.0%0.0%50.0%50.0%0.033
18All Web Site Data20-4.8%96.2%3.9%95.0%73.1%0.180
19All Web Site Data8-65.2%88.9%11.1%75.0%66.7%0.0214
20All Web Site Data18+5.9%100.0%28.6%72.2%57.1%0.0855
21Allprint84+236.0%97.8%36.3%97.6%46.2%0.01226
22antiigistuudio281+29.5%86.6%32.4%86.8%45.5%0.012 479
23ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 159+7.4%90.3%37.1%88.1%42.3%0.011 140
24Apollo Kino7 105-8.7%84.6%53.2%54.8%67.4%014 892
25Ärikatel69+1.5%34.3%8.6%100.0%97.1%073
26Arvutidoktor68-10.5%92.0%44.0%95.6%60.0%0.02165
27Arvutistuudio304+18.8%96.1%46.6%92.8%60.2%0599
28asjad.ee25+19.0%76.0%40.0%96.0%92.0%027
29Astra Lastelaulud30.0%100.0%0.0%100.0%0.0%06
30Auna15-31.8%93.8%25.0%93.3%0.0%0.1176
31Autodigi.ee1 423+17.5%51.7%62.5%79.4%47.6%08 487
32Autorahaksi462+10.8%0.0%54.1%90.5%62.5%0960
33Autotuba.ee11-38.9%100.0%9.1%90.9%81.8%0.0515
34Avsk.ee4 298+19.3%94.6%42.8%79.4%62.7%014 217
35Baila.ee42+16.7%90.9%68.2%97.6%72.7%0.0159
36baliandbeauty.com76+18.8%65.2%62.9%84.2%47.2%0.03422
37Basilio2 477+7.7%88.8%55.3%80.8%49.1%015 468
38Bennetpuit123+86.4%51.6%48.4%88.6%38.4%0.02961
39Best Apartments265-20.4%50.6%31.6%86.0%43.8%0587
40bkeesti.ee1 812+0.9%94.5%46.0%73.0%51.7%09 816
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗