Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
12016.07.06 - Alimendid.ee33-15.4%85.7%40.0%90.9%60.0%0.0268
24 Kliinik665-27.2%82.5%65.6%88.6%76.1%01 231
3A-Ehitus O├ť30.0%66.7%0.0%66.7%100.0%03
4ABC Rent437-14.3%67.8%43.2%90.4%72.8%0875
5abcbuilding.eu128-32.6%83.2%66.4%99.2%55.1%0.01217
6ACE Puhastus353-7.1%76.3%49.1%94.1%51.9%0.01962
7Adaur Grupp1 500-3.9%82.2%35.7%74.6%80.6%02 600
8Aiaehitus96+21.5%92.0%29.5%92.7%48.2%0.01297
9akud24.ee503+9.1%98.0%38.0%88.7%47.4%0.012 494
10Al Mare Tervis16-11.1%72.0%52.0%75.0%68.0%0.0139
11All Web Site Data22+15.8%75.8%30.3%81.8%63.6%0.0756
12All Web Site Data29+163.6%100.0%14.3%96.6%65.7%0.0561
13All Web Site Data28-24.3%100.0%35.3%96.4%50.0%0.04116
14All Web Site Data20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
15All Web Site Data53-48.5%88.5%59.0%81.1%59.0%0.02138
16All Web Site Data813-43.1%86.0%46.0%75.9%44.3%02 962
17All Web Site Data175-3.8%94.5%35.2%93.1%62.3%0.01414
18All Web Site Data299-14.3%18.8%46.2%88.6%62.9%0627
19All Web Site Data4+100.0%60.0%60.0%50.0%80.0%0.096
20All Web Site Data471-18.5%24.5%55.3%97.9%76.4%0817
21All Web Site Data473+20.1%92.4%55.0%81.0%57.4%0.012 888
22Allprint45+200.0%17.8%2.2%97.8%82.2%0.0175
23antiigistuudio217-6.9%80.7%31.1%86.6%45.9%0.011 638
24ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 131-3.0%91.6%37.1%90.8%46.2%0.01726
25Apollo Kino11 160-79.7%89.6%59.3%47.8%69.7%022 491
26Ärikatel50-2.0%84.3%35.3%94.0%98.0%0.0157
27Arvutidoktor71+39.2%83.3%36.1%95.8%75.0%0.01127
28Arvutistuudio277+14.0%94.6%43.7%93.5%55.7%0601
29asjad.ee27-28.9%63.3%40.0%96.3%90.0%034
30Astra Lastelaulud7+16.7%85.7%28.6%100.0%0.0%0.0720
31Auna19+26.7%89.5%36.8%94.7%0.0%0.0798
32Autodigi.ee1 346-14.8%54.1%61.1%81.4%46.3%07 613
33Autorahaksi391-12.9%1.8%54.0%92.8%60.8%0798
34Autotuba.ee13-7.1%100.0%5.9%92.3%82.4%0.0123
35Avsk.ee3 150-1.5%93.0%43.6%77.4%64.7%09 412
36Baila.ee49+6.5%85.2%75.9%98.0%70.4%0.0379
37baliandbeauty.com71-13.4%64.9%72.7%80.3%48.1%0.04399
38Basilio1 882+1.4%86.3%58.9%79.3%49.2%011 270
39Bennetpuit73-24.7%88.0%37.4%83.6%48.2%0.02276
40Best Apartments394+35.9%37.3%38.5%93.4%31.4%0.011 324
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗