Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
12016.07.06 - Alimendid.ee39-42.6%94.4%53.7%87.2%51.9%0.07131
24 Kliinik914-12.7%80.6%64.1%89.8%68.2%02 127
3A-Ehitus O├ť3+50.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
4ABC Rent510-23.8%78.3%44.1%88.2%73.7%01 068
5abcbuilding.eu190+63.8%72.5%73.5%96.8%73.5%0248
6ACE Puhastus380+45.6%61.9%47.0%95.8%41.3%0.011 168
7Adaur Grupp1 561-9.2%84.0%35.6%79.7%84.1%02 313
8Aiaehitus79+2.6%92.9%27.4%91.1%46.4%0.02280
9akud24.ee461-5.9%93.8%36.3%85.2%48.0%0.012 344
10Al Mare Tervis18+20.0%52.4%52.4%72.2%85.7%025
11All Web Site Data11-56.0%83.3%8.3%90.9%66.7%0.120
12All Web Site Data37+48.0%87.5%45.0%97.3%60.0%0.0184
13All Web Site Data103-5.5%96.2%52.3%72.8%34.8%0.01369
14All Web Site Data10.0%100.0%0.0%0.0%100.0%01
15All Web Site Data1 428-14.4%88.6%47.3%78.3%42.9%05 843
16All Web Site Data394-28.8%92.0%48.6%81.5%60.4%0.012 043
17All Web Site Data2-83.3%100.0%66.7%100.0%66.7%0.6914
18All Web Site Data182-6.2%93.0%31.7%92.3%58.8%0.01510
19All Web Site Data349-4.1%14.0%46.1%89.1%58.7%0814
20All Web Site Data19+11.8%91.7%29.2%78.9%66.7%0.0239
21All Web Site Data578+5.5%12.1%64.5%97.6%83.0%0922
22Allprint15-28.6%70.6%29.4%80.0%47.1%0.1441
23antiigistuudio233-9.0%84.1%30.8%83.3%51.9%0.012 005
24ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 135-16.7%94.1%31.6%89.6%51.3%0.01767
25Apollo Kino55 001-36.4%95.2%64.9%44.2%43.8%0270 602
26Ärikatel51-8.9%51.0%19.6%98.0%94.1%058
27Arvutidoktor51-3.8%92.7%45.5%96.1%63.6%0.01111
28Arvutistuudio243-1.2%92.3%43.0%93.4%40.1%0567
29asjad.ee38+11.8%69.2%15.4%92.1%89.7%047
30Astra Lastelaulud6+20.0%100.0%33.3%100.0%0.0%0.2830
31Auna15-46.4%80.0%13.3%86.7%0.0%0.13110
32Autodigi.ee1 579-8.7%51.0%63.5%78.7%48.2%08 672
33Autorahaksi449-9.7%0.4%54.6%94.0%61.4%0975
34Autotuba.ee14-30.0%100.0%12.5%92.9%93.8%042
35Avsk.ee3 198+1.4%93.3%41.8%77.5%64.2%09 288
36Baila.ee46-4.2%84.0%60.0%95.7%84.0%0.0162
37baliandbeauty.com82-21.2%59.8%66.7%79.3%57.5%0.02394
38Basilio1 856+1.9%84.5%58.8%77.3%53.6%010 439
39Bennetpuit97+21.2%54.1%41.3%86.6%43.1%0.02522
40Best Apartments290-28.7%45.2%41.5%88.6%39.3%0.01700
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗