Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Special Grind OÜ26+1200.0%48.4%67.7%84.6%64.5%0.0660
642modelsshop.eu26-10.3%86.2%34.5%96.2%65.5%0.0460
643NovaMama26-25.7%97.2%88.9%84.6%0.0%0.02174
644Swimitation26-3.7%60.6%24.2%84.6%66.7%0.0567
645Stassi tantsustuudio26-33.3%83.9%25.8%73.1%45.2%0.0676
646loodusehitus.ee26+13.0%78.6%21.4%88.5%53.6%0.0768
647tallinn-apartments.goodsonan...26+13.0%34.6%34.6%100.0%76.9%0.0240
648www.gerdtarand.eu26-33.3%25.0%3.6%96.2%85.7%032
649Signatuur.ee25+25.0%72.4%27.6%92.0%41.4%0.12152
650All Web Site Data250.0%93.1%62.1%84.0%72.4%042
651www.ross.ee25-7.4%56.0%24.0%88.0%76.0%0.0637
652www.lemmikud.ee25+4.2%88.5%38.5%100.0%53.8%0.0298
653http://veljopalanen.ee/24+4.3%72.0%28.0%91.7%56.0%0.0361
654www.aldistoome.com24-35.1%91.7%13.9%95.8%38.9%0.03101
655FLUX PROJEKT24-42.9%96.5%31.0%87.5%55.2%0.0884
656Lasteriieteladu240.0%100.0%50.0%87.5%37.5%0.0564
657www.profeld.ee24-7.7%96.5%34.5%100.0%65.5%0.0260
658www.rahakott.ee23+21.1%80.0%64.0%78.3%76.0%0.0450
659inf.ee23-23.3%100.0%0.0%100.0%100.0%023
660www.talika.ee22-26.7%83.3%29.2%100.0%33.3%0.0262
661Tartu Romuralli22+29.4%65.2%17.4%95.5%73.9%0.0735
662Allprint22-33.3%80.7%32.3%95.5%54.8%0.0769
663jewel.ee22-21.4%77.3%59.1%95.5%54.5%0.0463
664citygold.ee22-21.4%77.3%59.1%95.5%54.5%0.0463
665ajaveeb.keeletoimetajad.ee22+4.8%77.3%40.9%100.0%95.5%023
666All Web Site Data21-8.7%84.8%33.3%81.0%63.6%0.0562
667Visa Transport OÜ21+31.2%73.9%65.2%100.0%82.6%0.0735
668www.soomre.com21-36.4%68.0%12.0%85.7%64.0%0.0134
669blog.devion.ee210.0%85.7%38.1%95.2%90.5%0.0138
670Salveesia20+25.0%65.0%25.0%90.0%60.0%0.0438
671November Child E-pood20-41.2%100.0%40.0%95.0%45.0%0.0458
672Kirjak Tüpograafiseminar19-38.7%53.6%39.3%78.9%32.1%0.13111
673LeiaLaen.ee Kiirlaen19+90.0%71.4%33.3%94.7%85.7%0.0728
674Planlogi Blogi19-32.1%95.7%0.0%84.2%60.9%0.1762
675Arvutidoktor19-40.6%80.0%10.0%89.5%70.0%0.0234
676www.proxmaster.ee19-29.6%68.4%26.3%100.0%68.4%0.0337
677www.puurits.ee19+137.5%90.9%36.4%94.7%36.4%0.0463
678veebiaken.ee19+46.2%21.1%26.3%100.0%47.4%030
679Autotuba.ee19+46.2%100.0%52.6%94.7%78.9%0.0524
680mlehis.googlepages.com190.0%100.0%45.0%89.5%75.0%0.1327
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »