Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601T├Ąitsamehe Bussid O├ť44+25.7%89.4%34.0%97.7%44.7%0.02125
602poltsamaa.advent.ee/43-12.2%91.3%8.7%55.8%59.6%0.05298
603All Web Site Data43+7.5%93.8%60.4%90.7%0.0%0.01140
604asjad.ee43+38.7%59.1%18.2%95.3%93.2%0.0369
605Kuressaare Linnahotell41-30.5%83.3%30.9%95.1%33.3%0.02163
606No1141+115.8%40.9%6.8%100.0%77.3%059
607WebShark41-39.7%84.1%15.9%85.4%54.5%0.0299
608Sporditurg.ee41-26.8%71.4%38.8%80.5%53.1%0.02209
609ratastelkodu.ee/41+13.9%53.2%48.9%97.6%46.8%0.05145
610foorum.veg.ee41-10.9%90.5%35.7%97.6%88.1%0.0152
611Sten Tamkivi ajaveeb41+7.9%56.9%52.9%100.0%92.2%0.0154
612All Web Site Data40+2.6%93.2%29.6%97.5%59.1%0.03106
613www.muusikud.ee40+14.3%64.4%35.6%92.5%60.0%0.09571
614keskraamatukogu40+53.8%93.0%37.2%90.0%14.0%0.01100
615paadilaenutus.eu40-13.0%94.0%36.0%85.0%58.0%0.03116
616vegard.ee40+17.6%93.3%33.3%87.5%42.2%0.07312
617remi39+8.3%65.9%2.3%76.9%45.5%0.1257
618www.aveod.ee39+8.3%91.1%42.2%89.7%68.9%0.05100
619www.euroopamaja.ee39-59.8%90.2%39.0%71.8%68.3%0.0383
620Velomarket38-9.5%73.2%21.9%86.8%73.2%0.0180
621dn.ee38-33.3%30.8%17.9%97.4%92.3%0.0163
622www.minuraha.ee37+68.2%79.5%45.5%100.0%75.0%0.0378
623blog.reklaam.ee37+42.3%86.8%26.3%100.0%76.3%051
624All Web Site Data36+33.3%86.5%40.5%94.4%51.4%0.0293
625Stassi tantsustuudio36-43.8%82.6%37.0%80.6%47.8%0.02108
626Baila.ee36-26.5%92.3%82.0%97.2%76.9%0.0155
627http://www.mind.ee36+33.3%56.4%20.5%88.9%64.1%0.0384
628www.iitee.ee36+9.1%83.8%21.6%97.2%54.1%0.03114
629Peetri veeb (www.peetri.ee)36+44.0%83.8%0.0%88.9%78.4%0.0366
630Samara elekter35+12.9%60.0%20.0%100.0%85.7%0.0148
631Rehvivahetus.eu34+36.0%88.6%31.4%97.1%71.4%0.0161
632Proyard Piirdeaiad ja haljas...33+6.5%94.6%29.7%90.9%27.0%0.07101
633Fiiberplast33-2.9%77.1%11.4%97.0%0.0%0.02162
634All Web Site Data33+43.5%86.1%13.9%87.9%69.4%0.0663
635Kesk-Eesti Metsaomanikud33-5.7%91.9%32.4%87.9%75.7%0.0274
636www.golfestonia.com33+22.2%54.5%15.2%100.0%75.8%0.0464
637www.rahakott.ee33+13.8%97.2%61.1%84.8%58.3%0.0298
638Elena Kalju32+52.4%81.2%28.1%90.6%62.5%0.0361
639All Web Site Data32+18.5%81.0%38.1%90.6%69.0%0.0276
640www.ostakodust.net32-13.5%73.0%40.5%87.5%73.0%0.04101
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗