Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41All Web Site Data130+14.0%85.7%56.4%93.1%78.6%0228
42All Web Site Data19-52.5%56.0%12.0%89.5%64.0%0.0797
43All Web Site Data70+438.5%97.8%38.2%84.3%49.4%0.05484
44All Web Site Data409+8.2%84.6%46.3%87.5%4.2%04 110
45All Web Site Data61+5.2%98.5%32.4%93.4%0.0%0.01234
46All Web Site Data20.0%100.0%0.0%100.0%33.3%0.8417
47All Web Site Data197-12.8%87.8%21.1%92.4%45.5%0.01863
48All Web Site Data33+50.0%98.0%32.0%84.8%50.0%0.12289
49All Web Site Data27-40.0%90.0%36.7%88.9%90.0%0.0133
50All Web Site Data49+69.0%94.7%31.6%93.9%59.6%0.02120
51All Web Site Data1 111-11.3%87.9%39.0%78.4%41.6%04 810
52All Web Site Data6 921-2.4%93.8%26.0%68.5%36.7%034 747
53All Web Site Data186-10.1%89.0%23.9%91.4%62.2%0.01441
54All Web Site Data100-7.4%87.7%38.7%91.0%65.1%0.02317
55All Web Site Data7-22.2%71.4%28.6%100.0%0.0%014
56All Web Site Data105+81.0%0.0%30.5%100.0%68.6%0.01199
57All Web Site Data156-5.5%81.7%45.7%81.4%29.3%0.01558
58All Web Site Data36-12.2%100.0%61.1%94.4%91.7%0.0146
59All Web Site Data140-19.1%99.5%49.2%75.0%24.6%0.01585
60All Web Site Data130.0%55.6%16.7%92.3%55.6%0.0867
61All Web Site Data694-3.5%91.8%61.6%85.3%47.0%02 709
62All Web Site Data5 554-3.3%92.4%26.7%69.4%40.8%025 628
63All Web Site Data883-32.2%92.1%26.9%66.8%43.9%03 594
64All Web Site Data3 190-11.2%96.5%43.9%71.9%36.7%024 261
65All Web Site Data118-15.1%83.5%57.5%88.1%46.0%0.01338
66All Web Site Data1 310-16.1%90.4%62.7%84.6%81.5%02 451
67All Web Site Data289-0.7%89.8%67.6%93.8%54.0%0975
68All Web Site Data1 006-19.1%84.5%32.0%76.7%33.8%07 870
69Allprint99-43.1%74.5%34.5%96.0%50.0%0.01253
70Allstarz.ee839+2.6%82.8%34.2%90.6%80.2%01 604
71aloel.ee19+26.7%85.0%20.0%94.7%60.0%0.0246
72Amazing Productions14-33.3%70.6%23.5%92.9%82.4%0.1128
73Andares43-10.4%50.0%28.3%93.0%71.7%0.01105
74Androidifoorum.ee724-3.2%91.6%45.3%92.3%79.7%01 416
75Andrus Purde ajaveeb267-72.6%29.4%26.7%81.3%84.2%0477
76Anija vald596-2.9%98.1%18.1%49.7%28.2%04 177
77annafoto.ee7+133.3%71.4%28.6%100.0%28.6%0.0617
78Anneli Ustav Photography35+1066.7%5.7%2.9%100.0%97.1%041
79antiigistuudio267-17.6%89.5%25.0%76.0%44.6%0.012 157
80Antiikmööbel.ee72-26.5%95.0%31.2%87.5%61.2%0.01205
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »