Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1headisu.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.184
2justiceandenvironment.org44-8.3%11.5%9.6%84.1%46.2%0.09239
3Londontown20.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.083
4Puugiinfo.ee34+13.3%78.4%2.7%100.0%32.4%0.07173
5Al Mare Tervis81-56.9%91.6%36.5%81.5%41.1%0.05429
6www.aldistoome.com25+8.7%65.4%19.2%96.0%50.0%0.0563
7Gobotoru photography8-42.9%37.5%25.0%100.0%62.5%0.0413
8Triathlon Estonia51+183.3%87.7%31.6%90.2%61.4%0.04150
9www.mobiiliveeb.ee29-25.6%86.2%34.5%96.6%75.9%0.0474
10Abja Linavabrik10+150.0%72.7%0.0%100.0%72.7%0.0420
11www.finestfoorum.ee/360.0%61.5%56.4%97.2%76.9%0.0476
12Romuralli26-16.1%76.9%30.8%100.0%84.6%0.0339
13Veeseire71-13.4%70.4%28.3%85.9%19.7%0.03638
14www.muusikud.ee52+6.1%92.0%52.9%84.6%69.6%0.03350
15Minest33+22.2%85.5%26.1%78.8%58.0%0.03159
16Jõelähtme Singel25-24.2%68.0%12.0%80.0%68.0%0.0349
17Europabus65+12.1%73.1%14.0%90.8%61.3%0.03806
18Exitsport86+28.4%92.0%36.0%94.2%58.0%0.03334
19Kaksikleegid.ee53+32.5%61.7%28.3%94.3%75.0%0.03111
20Antrotsenter events125-17.8%60.7%27.8%69.6%48.0%0.02475
21www.kylauudis.ee80+2.6%90.1%18.7%73.8%48.4%0.02220
22See on fakt46-16.4%94.3%39.6%91.3%79.2%0.0279
23Estonian Tour 72-57.6%90.3%54.8%33.3%29.7%0.02540
24Ex/treme83+124.3%89.8%46.6%97.6%49.4%0.02129
25Muigur e-pood157-23.4%88.1%40.1%88.5%44.1%0.021 124
26Põrandaküte.ee Infoportaal64+28.0%92.5%43.8%95.3%66.2%0.02165
27www.eestiforell.eu220.0%62.5%25.0%95.5%87.5%0.0245
28HELK151+71.6%74.3%44.3%77.5%48.6%0.021 134
29Eesti Reisibussid191+16.5%94.6%26.4%89.0%47.1%0.01886
30Meestetervis.ee161-23.0%80.2%33.9%90.1%66.7%0.01390
31www.firmaturg.ee152-6.2%86.6%30.5%94.7%47.0%0.011 061
32Teine Maailmasõda145+26.1%91.6%34.4%93.8%74.0%0.01472
33Ergoway141-7.8%79.8%16.6%82.3%51.2%0.01407
34rally.ee138+48.4%85.3%53.0%49.3%44.5%0.011 880
35dn.ee86+13.2%73.0%27.0%73.3%79.2%0.01268
36bernhardiin.eu22+4.8%73.9%47.8%100.0%73.9%0.0139
37www.tsirkus.ee134-34.3%89.5%32.8%73.1%46.2%0.01403
38Päikeseküte.ee Infoportaal95-3.1%92.9%37.5%95.8%65.2%0.01225
39Laadad.ee98-29.5%82.9%31.5%84.7%53.2%0.01302
40Fiiberplast76+100.0%52.4%12.2%93.4%6.1%0.01395
1 | 2 | 3 | 4 | 5

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »