Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
121ICONFIT1 787+36.4%93.9%60.2%89.5%58.4%06 345
122www.place.ee15+36.4%53.3%53.3%93.3%93.3%017
123All Web Site Data1 426+35.8%90.7%38.4%80.3%32.9%010 679
124Kalastustarvete müük ja rent836+35.7%91.2%39.2%70.3%43.0%08 109
125voyag.blogspot.com23+35.3%46.1%7.7%95.7%84.6%0.0130
126ACE Puhastus227+35.1%93.5%39.5%90.3%50.6%0.01712
127www.targotennisberg.com54+35.0%96.8%7.9%88.9%65.1%0.02102
128Ettevõtlusportaal www.hakkan...334+34.1%95.0%44.5%76.9%1.7%0.011 739
129Pistik.net meelelahutus15 434+33.9%92.4%55.8%78.3%48.7%067 866
130LapseMaailm650+33.5%55.7%58.0%87.2%56.9%02 853
131Jalgpall4+33.3%75.0%50.0%75.0%50.0%0.9919
132All Web Site Data4+33.3%100.0%40.0%100.0%80.0%0.066
133SCS Logistika4+33.3%100.0%50.0%75.0%25.0%1.2220
134Allprint36+33.3%91.1%33.3%77.8%31.1%0.05126
135Londontown4+33.3%100.0%0.0%100.0%75.0%0.025
136All Web Site Data4+33.3%75.0%0.0%100.0%25.0%0.7911
137Kohaliku Info Keskus16+33.3%100.0%12.5%75.0%81.2%0.0449
138KuMa Wood OÜ105+32.9%80.9%38.9%83.8%48.1%0.02389
139Reval Takso684+32.6%94.9%68.2%86.5%74.3%01 201
140Eesti Reisibussid159+32.5%92.7%29.8%89.3%55.1%0.01530
141sipelgapood2 275+32.3%97.5%64.1%81.1%51.0%012 853
142www.sale24.ee21+31.2%69.6%13.0%95.2%82.6%0.0327
143Eduabi OÜ17+30.8%64.7%35.3%100.0%41.2%0.0573
144www.score.ee13 722+30.7%94.3%53.8%76.1%45.9%067 899
145www.ehitatargalt.ee115+30.7%88.4%31.2%85.2%49.3%0.02309
146Visa Transport OÜ26+30.0%86.7%46.7%100.0%63.3%0.0160
147Intellisoft OÜ143+30.0%96.5%9.5%67.8%32.0%0.02631
148teataja.ee113+29.9%86.3%13.0%91.2%70.2%0.01401
149keskraamatukogu22+29.4%86.4%31.8%95.5%13.6%0.1284
150www.bosal.ee9+28.6%100.0%0.0%88.9%77.8%0.0211
151All Web Site Data1 025+28.4%87.1%34.8%67.3%60.4%02 926
152Dr. Funny Gifts642+28.4%93.7%65.1%91.4%45.8%03 432
153www.eesti.ee86 413+28.1%93.8%20.0%48.2%18.8%01 019 860
154Kokteil.ee335+27.9%87.5%63.7%91.0%72.1%0921
155www.ostakodust.net181+27.5%80.9%40.7%86.7%48.7%0.021 440
156GlobalSoccerLife.com1 116+27.3%78.8%50.3%68.4%29.5%012 072
157100 Objects from Finland1 832+26.4%20.3%41.2%92.4%54.5%017 420
158remi288+26.3%93.2%17.9%55.9%23.9%0.014 139
159Eesti Sisearhitektide Liit649+26.0%86.4%25.7%76.9%58.2%01 983
160Spordihai.ee220+25.7%89.2%38.1%95.0%71.9%0465
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »