Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11 079-10.7%82.5%56.4%84.2%2.5%012 208
2595+3.7%88.2%61.0%69.1%72.0%01 584
3www.epoporand.ee57+16.3%68.2%47.0%98.2%68.2%0.01136
4100 Objects from Finland201-4.3%2.9%82.5%99.0%92.7%0.01309
5100autot.ee259-55.1%89.2%67.3%71.4%61.9%0.01722
61kell.ee20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
71Paigake.ee159+26.2%89.4%30.5%74.2%35.4%0.021 203
81sisustus.ee4-42.9%40.0%100.0%100.0%100.0%05
94 Kliinik530+22.7%85.0%66.6%91.1%68.3%01 137
10A-Ehitus OÜ3+50.0%66.7%100.0%100.0%100.0%03
11Aarne ajaveeb61+24.5%85.9%43.8%100.0%89.1%0.0171
12ABC Rent591-7.2%84.3%53.3%91.4%75.5%01 120
13ACE Puhastus42+5.0%78.7%34.0%100.0%53.2%0.04118
14Adaur Grupp2 232-2.2%66.5%32.9%87.6%87.5%03 045
15Aiaehitus84-27.0%88.2%32.3%89.3%39.8%0.03280
16ajaveeb.keeletoimetajad.ee8+14.3%100.0%62.5%100.0%87.5%0.039
17akud24.ee621+9.3%93.7%43.3%81.2%1.0%06 275
18Al Mare Tervis81+17.4%77.3%52.3%96.3%63.6%0.01178
19Alas-Kuul AS1 572+1.4%87.2%25.4%74.6%87.4%09 641
20All Web Site Data78-17.0%77.3%46.6%71.8%56.8%0.02167
21All Web Site Data4 479+76.3%85.7%69.8%88.0%49.0%018 845
22All Web Site Data24+20.0%70.4%48.1%91.7%59.3%0.0355
23All Web Site Data361+5.9%74.6%66.3%89.5%83.1%0584
24All Web Site Data8+700.0%44.4%77.8%87.5%66.7%013
25All Web Site Data268-23.2%30.3%21.3%82.8%44.8%0.011 058
26All Web Site Data190-5.9%81.8%38.3%90.0%69.9%0.01434
27All Web Site Data611+0.3%93.7%61.1%87.9%57.9%01 579
28All Web Site Data207+53.3%11.6%68.0%97.6%82.7%0.01290
29All Web Site Data570+5.0%88.9%53.6%86.5%60.0%02 353
30All Web Site Data106+39.5%89.4%49.6%92.5%58.5%0.01342
31All Web Site Data33-28.3%81.8%51.5%97.0%63.6%0.0366
32All Web Site Data1 548+13.6%86.9%51.2%82.0%41.7%05 731
33All Web Site Data18+38.5%55.6%11.1%94.4%88.9%0.0322
34All Web Site Data71+1.4%86.8%55.3%91.5%64.5%0.02136
35All Web Site Data51+64.5%75.0%50.0%88.2%75.0%0.0289
36All Web Site Data40-82.5%11.5%50.0%82.5%69.2%0.03104
37All Web Site Data24+60.0%91.7%44.4%75.0%41.7%0.0380
38All Web Site Data26+30.0%79.3%6.9%92.3%72.4%0.0740
39All Web Site Data18-28.0%71.4%71.4%88.9%95.2%022
40Allprint21+90.9%70.4%51.9%90.5%37.0%0.0267
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »