Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1lordofmagi.blogspot.com638+63700.0%0.1%53.2%81.2%37.2%01 213
2mridala.blogspot.com626+20766.7%0.1%50.2%79.4%36.8%01 203
3emateab.ee149+7350.0%88.8%61.2%100.0%84.2%0241
4Peetri veeb (www.peetri.ee)643+3284.2%1.3%51.4%99.8%37.6%01 255
5BRN Veebilahendused656+3180.0%0.3%53.0%84.6%40.4%01 224
6Lemur Digital OÜ664+2189.7%2.9%46.9%99.4%39.7%01 290
7Elu Visioonid638+1722.9%0.5%45.9%85.0%37.6%01 235
8www.lemmikud.ee79+1028.6%63.5%0.0%100.0%95.3%099
9www.gerdtarand.eu648+980.0%0.8%52.2%82.6%40.7%01 219
10kehatrimmi.ee669+961.9%8.0%52.3%81.8%38.9%01 319
11www.homelessbob.ee738+925.0%4.5%47.0%84.8%42.4%01 405
12www.nordictimberhomes.ee688+897.1%6.6%51.5%83.3%37.5%01 330
13avatudvalitsemine37+825.0%2.7%0.0%97.3%97.3%044
14Lepaka pildid865+773.7%24.1%50.8%86.7%46.7%01 807
15www.kolmekroniklubi.eu16+700.0%0.0%0.0%100.0%100.0%016
16Konstanet Exhibition Space62+675.0%1.6%3.2%100.0%82.3%062
17www.arif.ee787+628.7%3.0%47.6%83.5%50.3%01 380
18jaaknilson.photoshelter.com715+562.0%7.4%50.6%71.2%41.3%01 751
19Metrix.Station723+539.8%12.0%49.4%97.0%45.1%01 441
20vautserid.ee17+466.7%64.7%88.2%94.1%88.2%0.0223
21Puitkatused738+442.6%13.1%47.9%85.5%43.6%01 500
22Planlogi Blogi5+400.0%40.0%60.0%100.0%80.0%0.026
23Kingimaailm15+400.0%33.3%86.7%100.0%66.7%0.0650
24WPWhoo.com5+400.0%0.0%20.0%100.0%100.0%05
25Henrik Roonemaa ajaveeb5+400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
26MUDU144+350.0%63.6%11.1%77.1%75.9%0212
27Caotica.EE13+333.3%0.0%30.8%100.0%100.0%013
28See on see32+300.0%75.0%46.9%100.0%84.4%0.0138
29Caotica.EU31+244.4%6.1%3.0%100.0%84.8%041
30nonsense.ee37+236.4%16.2%10.8%100.0%97.3%038
31Ecodrive Eesti948+233.8%33.6%57.0%83.9%47.2%01 918
32WordPress WebArt48+220.0%6.0%14.0%93.8%92.0%0.0164
33surmarine-baltic.com3+200.0%0.0%33.3%100.0%100.0%03
34www.pingviinitiivul.ee6+200.0%16.7%16.7%100.0%83.3%0.019
35www.alweiler.eu54+200.0%40.7%28.8%100.0%79.7%0.02118
36Uusveeb uued veebilingid3+200.0%100.0%0.0%66.7%62.5%0.3615
37Pet & Travels3+200.0%33.3%33.3%100.0%66.7%0.044
38Autotuba.ee15+150.0%87.5%25.0%100.0%68.8%0.0725
39valem.ee5 870+135.4%96.3%68.4%76.4%80.1%010 195
40Tehnokratt!40+135.3%38.6%15.9%97.5%81.8%0.0262
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »