mysql extension is deprecated since PHP 5.5.0, consider using mysqli
METRIX.Station

Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.divedivedive.org1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%17.575
2ELIIS10.0%100.0%100.0%100.0%0.0%4.358
3www.vpwebz.com2-60.0%50.0%0.0%100.0%50.0%2.5623
4rekrol.ee2-94.7%100.0%0.0%50.0%50.0%2.084
5Mika Tuupola90.0%0.0%9.1%100.0%63.6%1.3276
6kontorihuumor.blogspot.com20.0%100.0%0.0%0.0%50.0%1.1810
7navicup.com2+100.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.768
8Our time is gold10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.754
9Planlogi Blogi5-16.7%100.0%50.0%100.0%50.0%0.5318
10Uusveeb uued veebilingid4+33.3%100.0%11.1%100.0%55.6%0.5316
11Kingimaailm40.0%100.0%50.0%75.0%25.0%0.4626
12Perekool.eu6-25.0%66.7%50.0%83.3%66.7%0.418
13vautserid.ee6-40.0%100.0%83.3%100.0%66.7%0.379
14http://www.seep.ee4+100.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.3414
15www.ostakodust.net16+77.8%80.0%30.0%75.0%50.0%0.3157
16mridala.blogspot.com4+300.0%50.0%0.0%100.0%25.0%0.38
17www.katusepesu.eu5+25.0%60.0%20.0%100.0%40.0%0.2913
18All Web Site Data30.0%66.7%33.3%100.0%66.7%0.296
19Herz - Massaaž ja Shiatsu13-13.3%76.9%46.1%92.3%69.2%0.2635
20avatudvalitsemine30.0%100.0%66.7%100.0%33.3%0.259
21www.kolmekroniklubi.eu5+25.0%20.0%0.0%100.0%60.0%0.2413
22surmarine-baltic.com5+25.0%66.7%0.0%80.0%33.3%0.2332
23http://veljopalanen.ee/14-6.7%94.4%38.9%100.0%27.8%0.2251
24Pistik.blog8-50.0%75.0%0.0%100.0%87.5%0.1310
25www.imeedia.ee4+33.3%75.0%25.0%100.0%50.0%0.1211
26Scented Cubes - Original28-24.3%3.5%48.3%100.0%44.8%0.12107
27mlehis.googlepages.com19+90.0%92.3%30.8%89.5%73.1%0.1251
28Taivo Aarna Photos19-45.7%25.9%66.7%84.2%33.3%0.1189
29Caotica.EE5+66.7%33.3%0.0%80.0%66.7%0.1113
30Ristsõna vastused15-34.8%100.0%83.3%66.7%70.0%0.1148
31Abja Linavabrik30.0%66.7%33.3%100.0%66.7%0.15
32Astra Lastelaulud20.0%100.0%50.0%50.0%0.0%0.18
33Elena Kalju13+18.2%85.7%35.7%84.6%35.7%0.143
34Tõlketee OÜ2-33.3%100.0%50.0%100.0%50.0%0.094
35Optimeeri.ee6-33.3%33.3%33.3%100.0%0.0%0.098
36Triathlon Estonia11-89.3%83.3%66.7%100.0%16.7%0.0961
37Jux18+38.5%72.2%33.3%88.9%66.7%0.0849
38Sulane51-7.3%95.1%28.9%49.0%6.0%0.0712 337
39www.pingviinitiivul.ee6-33.3%50.0%0.0%100.0%83.3%0.078
40Kiire.ee25-26.5%71.4%57.1%80.0%46.4%0.0786
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »