Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Incomic20.0%0.0%0.0%100.0%0.0%04
2www.stereomeedia.ee343-12.1%45.4%41.6%96.2%0.0%01 483
3NovaMama16+166.7%88.2%76.5%93.8%0.0%0.09120
4www.euroopamaja.ee20.0%100.0%0.0%50.0%0.0%2.8712
5varjupaik.jjts.ee3+50.0%66.7%100.0%100.0%0.0%2.158
6Segasumma183-2.7%95.9%62.0%82.5%0.0%0.01874
7ClickerBuild3+50.0%100.0%20.0%33.3%0.0%0.1632
8Iluexpress264+20.0%79.6%59.5%94.3%0.0%0689
9Raamatupidamine nullbilanss.ee20+900.0%5.0%5.0%100.0%0.0%0.0663
10ELIIS8-97.6%100.0%6.2%37.5%0.0%0.4798
11Digiturundus / SEO / Google ...45+2150.0%0.0%15.6%100.0%0.0%090
12www.rate.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%28.336
13Все данные по веб-сайту1 754-4.6%91.1%32.5%40.0%0.1%09 512
14Hansashop1 614-10.1%92.9%49.2%81.5%0.2%015 397
15Tervise ABC2 002-14.1%95.8%78.6%86.3%0.2%06 261
16Kalastustarvete müük ja rent2 747+19.2%94.3%57.8%69.1%0.4%055 578
17Rehvipood.eu6 103+8.8%96.8%59.4%82.0%0.5%041 628
18Pruulmeistrid.ee1 183-30.0%81.4%46.6%67.6%0.7%030 829
19www.blackline.ee1 246+52.7%92.3%57.9%88.1%0.7%022 930
20kodukokad.ee/1 976-7.9%92.5%66.5%82.1%1.1%09 178
21Aarne ajaveeb139+13.0%94.7%37.3%97.8%1.3%0392
22visitant.ee186-21.2%93.0%44.7%93.5%1.5%01 450
231 038-26.9%87.7%54.2%84.9%1.7%011 711
24www.unemaa.ee183-24.4%97.6%47.4%89.1%1.9%0.023 587
25Korner229+14.5%88.7%86.5%48.9%2.8%0798
26www.bitboard.ee1 876-17.3%92.8%45.7%86.5%2.9%026 582
27I.V.A. Leon58-23.7%76.6%43.8%86.2%3.1%0.03292
28Kaju Köök3 672+5.8%88.1%72.7%74.8%3.1%015 196
29www.sildid.ee58+9.4%86.9%37.7%93.1%3.3%0.01497
30minulaps.ee2 875-17.8%92.3%69.2%83.8%3.4%06 993
31Izmailova440-30.8%74.7%52.0%88.6%4.0%01 845
32Viljandi Kutseõppekeskus975-26.1%96.1%37.9%63.8%4.0%04 329
33www.netiraadio.net243-10.7%70.7%37.0%43.6%4.5%01 389
34www.express.ee679-35.8%77.3%60.3%88.2%4.6%03 791
35kalkulaator.ee246 650-15.2%24.0%55.6%77.6%4.9%0809 764
36Õunaturg2 620-5.6%97.0%50.0%73.7%5.6%041 409
37epood24.eu1 962-33.8%92.0%77.8%78.6%6.0%025 995
38Sulane102-6.4%94.0%26.3%52.9%6.3%0.0527 241
39keskraamatukogu188+116.1%98.0%31.7%98.9%6.3%0.01500
40www.tpilet.ee24 631-15.4%97.6%80.0%47.4%7.5%0397 770
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »