Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11 171-44.1%93.1%52.4%55.8%69.3%03 433
21 379+17.4%88.0%59.4%84.0%1.0%015 952
3www.epoporand.ee91+13.8%80.7%36.0%91.2%63.2%0.01236
4100 Objects from Finland72-25.8%1.1%34.1%87.5%63.6%0.02210
5100autot.ee790+182.1%91.1%67.6%64.7%69.5%02 056
61Paigake.ee220-20.6%91.0%30.2%81.4%32.4%0.022 375
71sisustus.ee22+57.1%16.7%58.3%100.0%79.2%0.0348
82016.07.06 - Alimendid.ee69+21.1%93.3%46.7%97.1%38.7%0.02173
94 Kliinik1 088-6.6%79.3%70.0%87.0%72.2%02 292
10A-Ehitus OÜ3-62.5%25.0%50.0%100.0%100.0%04
11Aarne ajaveeb135-30.1%91.4%40.3%95.6%1.4%0322
12ABC Rent681-5.7%82.0%47.8%90.9%77.2%01 232
13Abja Linavabrik8-11.1%100.0%0.0%87.5%87.5%0.0311
14ACE Puhastus85-68.6%83.8%41.4%94.1%53.5%0.02234
15Adaur Grupp1 935+8.3%81.0%41.2%81.0%83.9%02 949
16Aiaehitus49+2.1%92.7%34.5%87.8%45.5%0.03184
17Ajakiri Lasteaed2 085+2.8%97.4%37.5%64.4%78.1%03 937
18ajaveeb.keeletoimetajad.ee10-54.5%90.0%20.0%100.0%90.0%011
19akud24.ee559+3.5%96.7%32.4%86.2%45.8%0.012 718
20Al Mare Tervis31-24.4%73.7%89.5%93.5%65.8%0.0261
21Alas-Kuul AS2 064-2.3%91.8%22.0%71.4%87.0%014 155
22All Web Site Data378-16.7%70.0%31.8%92.6%73.4%0730
23All Web Site Data3 427+3.9%78.2%53.0%83.8%48.0%014 786
24All Web Site Data477+3.5%29.5%58.5%97.1%82.1%0886
25All Web Site Data222-9.0%10.7%45.4%91.4%52.5%0.01578
26All Web Site Data112-39.1%76.2%47.6%61.6%61.2%0.01236
27All Web Site Data166-9.3%8.8%28.3%77.1%47.3%0.01591
28All Web Site Data129+43.3%24.8%11.6%99.2%90.7%0157
29All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
30All Web Site Data196-55.3%95.1%60.2%91.3%53.7%0.01637
31All Web Site Data19-42.4%63.6%40.9%94.7%95.5%023
32All Web Site Data30-14.3%71.9%34.4%93.3%50.0%0.0271
33All Web Site Data2 459-33.7%88.8%45.8%75.7%48.5%07 778
34All Web Site Data32-89.3%91.1%64.3%81.2%60.7%0.03116
35All Web Site Data10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.023
36All Web Site Data55-66.5%92.2%42.9%72.7%58.4%0.01161
37All Web Site Data576-5.3%94.9%75.1%88.7%60.4%01 864
38All Web Site Data1 581+15.7%5.8%15.1%87.3%58.5%05 723
39All Web Site Data38+26.7%42.1%73.7%100.0%65.8%0.0166
40All Web Site Data536-66.0%95.2%60.2%89.4%68.8%01 175
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »