Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Astra Lastelaulud20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%04
2All Web Site Data10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.023
3MIKUMARDI OUTLET1-85.7%100.0%0.0%100.0%0.0%1.386
4meediapank.ee7-56.2%42.9%28.6%100.0%0.0%014
5ATV-sport.net20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%0.267
6visitant.ee168-1.8%94.5%46.1%97.0%0.0%0.011 504
7www.raudla.com2-60.0%100.0%50.0%100.0%0.0%3.3390
8www.sildid.ee33-64.9%94.6%40.5%93.9%0.0%0.02237
9Iluexpress269-9.4%88.3%77.0%91.4%0.0%0724
10Raamatupidamine nullbilanss.ee2-33.3%50.0%50.0%100.0%0.0%06
11NovaMama7-41.7%84.6%69.2%85.7%0.0%0.0234
12Amesko.ee20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%0.145
13Pet & Travels1-83.3%0.0%100.0%100.0%0.0%0.733
14I.V.A. Leon48-29.4%71.4%22.4%93.8%0.0%0.02250
15www.sebe.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.322
16www.five.ee207+63.0%74.2%36.2%92.8%0.0%01 251
17All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.073
18Digiturundus / SEO / Google ...3-70.0%50.0%0.0%66.7%0.0%08
19Segasumma110+18.3%90.3%57.0%90.9%0.0%0.01359
20Все данные по веб-сайту2 086+4.3%92.1%28.7%42.0%0.1%011 019
21Cinamon12 752-12.1%71.1%69.7%77.5%0.1%0126 958
22Cinamon12 752-12.1%71.1%69.7%77.5%0.1%0126 958
23Kalastustarvete müük ja rent2 924+13.5%93.8%58.5%74.6%0.2%045 320
24Hansashop1 340+2.9%91.5%49.6%81.0%0.3%011 323
25ELIIS32 874-2.3%99.5%44.8%22.2%0.3%02 136 633
26Rehvipood.eu1 440-5.0%95.2%57.0%78.8%0.3%09 505
27Pruulmeistrid.ee1 104-14.6%82.5%50.6%65.3%0.3%023 403
28Korner213-23.9%87.6%92.4%41.8%0.6%0856
29www.stereomeedia.ee427-15.1%45.9%36.9%95.3%0.7%02 042
30www.blackline.ee1 011+95.9%89.1%54.3%87.6%0.8%018 711
311 379+17.4%88.0%59.4%84.0%1.0%015 952
32Tervise ABC2 144-1.1%97.5%79.2%83.2%1.0%06 550
33www.unemaa.ee202+6.9%96.2%53.6%91.6%1.3%0.014 343
34Aarne ajaveeb135-30.1%91.4%40.3%95.6%1.4%0322
35Kaju Köök6 686+47.2%88.0%74.8%75.1%1.9%025 853
36trip.ee22 916+21.1%91.5%59.6%52.0%2.4%0258 197
37EluLife2 735-80.2%69.3%56.4%92.8%2.6%06 551
38keskraamatukogu66+61.0%93.0%33.8%95.5%2.8%0.02204
39www.express.ee589-11.0%73.6%60.9%86.8%3.4%03 867
40www.bitboard.ee1 592+7.0%90.2%40.7%86.3%3.5%017 137
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »