Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Triathlon Estonia141+1662.5%2.1%48.2%100.0%0.0%0288
2Popseed.ee366+1162.1%90.9%56.3%95.6%47.4%0.012 137
3All Web Site Data6+500.0%16.7%0.0%100.0%50.0%09
4Al Mare Tervis63+425.0%45.1%53.7%95.2%76.8%0.04233
5Eurovisioon.ee2 001+295.5%77.1%63.6%91.3%58.4%06 840
6pidu.eu3+200.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
7Reisidiilid.ee13 966+159.9%90.7%72.5%51.6%76.5%027 412
8Vormel-1.ee240+158.1%33.6%43.0%91.7%41.9%0453
9Antrotsenter events296+131.2%87.9%56.2%80.7%69.7%0626
10Londontown4+100.0%75.0%0.0%100.0%100.0%04
11Laadad.ee472+98.3%92.6%56.0%73.1%67.0%0886
12Emol26+85.7%7.7%76.9%100.0%100.0%026
13Gobotoru photography13+85.7%30.8%23.1%84.6%53.8%0.0331
14Estonian Tour 268+64.4%90.4%58.3%75.0%64.4%0.01782
15blog.reklaam.ee35+52.2%91.7%27.8%100.0%63.9%0.0263
16http://rahagramm.blogspot.com/3+50.0%100.0%0.0%66.7%66.7%1.634
17EYTK105+41.9%85.1%56.1%94.3%67.5%0.01246
18Jalgpall21+40.0%14.3%81.0%100.0%95.2%022
19pulmad.ee3 934+38.2%89.1%52.5%96.0%80.0%05 183
20Teine Maailmasõda106+35.9%89.0%30.5%93.4%74.6%0.02315
21justiceandenvironment.org119+35.2%3.0%36.4%89.9%62.9%0279
22www.reklaamitootja.ee562+33.8%78.9%44.9%97.9%64.5%01 086
23www.kylauudis.ee57+32.6%89.5%16.4%77.2%56.7%0.05174
24krav maga83+29.7%93.7%70.3%79.5%54.1%0.02282
25www.ilm.ee87 602+28.7%97.0%51.9%42.7%74.9%0275 760
26flyfisher.ee73+28.1%93.3%38.9%72.6%66.7%0.02224
27kodukokad.ee/1 250+27.9%94.2%61.1%84.6%76.6%04 503
281Paigake.ee222+27.6%94.1%37.7%82.0%31.5%0.021 543
29Katend OÜ134+26.4%97.3%51.7%91.8%70.2%0.01282
30enesekaitse.com257+26.0%96.7%69.6%93.0%88.4%0362
31www.sildid.ee49+25.6%83.3%31.5%100.0%0.0%0.01420
32Puugiinfo.ee203+25.3%90.5%5.8%85.7%61.8%0.01663
33Tallinnzoo.ee All Data7 377+24.9%90.9%61.1%82.5%50.0%025 962
34bsbc.basket.ee172+23.7%53.5%45.0%90.7%69.7%0.01725
35www.aldistoome.com22+22.2%81.8%27.3%100.0%63.6%0.0250
36Izmailova268+21.3%83.2%44.3%84.0%74.4%0481
374 Kliinik1 155+21.1%85.0%61.3%90.6%76.0%02 246
38rally.ee1 906+20.7%91.5%44.3%43.4%26.6%028 634
39www.citystyleapartments.ee18+20.0%36.8%31.6%94.4%73.7%0.0127
40reklaam.ee1 084+19.1%94.4%36.3%90.8%82.1%01 868
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ühendasid jõud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine »