Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
81Vormel-1198-47.2%90.6%33.7%48.0%74.0%0579
82www.tsirkus.ee185-5.1%95.2%48.4%71.4%46.8%0.01589
83Puugiinfo.ee183+7.6%89.4%1.0%81.4%32.2%0.01915
84Veeseire158-19.8%71.5%44.2%93.7%34.3%0354
85Antrotsenter events157+1.9%42.9%48.3%73.9%54.6%0.01502
86bsbc.basket.ee155-1.9%66.5%53.3%87.7%76.6%0314
87muinastuled.ee146+0.7%39.5%73.9%80.8%64.3%0266
88Perekool.eu138-2.1%74.8%55.2%94.2%88.3%0215
89Exitsport138-64.1%66.3%44.7%82.6%50.5%0.02955
90Katend O├ť131-18.6%93.1%32.6%92.4%52.8%0.01392
91Reisisell.ee123-3.9%90.9%35.1%94.3%60.0%0.051 975
92HELK122+20.8%87.9%45.5%90.2%55.3%0.02431
93Kristlik portaal Kaev117+8.3%83.3%37.3%95.7%84.1%0.01196
94Minest116-17.7%82.6%38.6%91.4%75.8%0.01195
95Ettev├Átlusportaal www.hakka...108+18.7%93.8%37.2%97.2%70.8%0.01185
96F├╝sioterapeut Priit Teniste107-10.1%90.5%38.5%86.0%57.2%0.01404
97Muigur e-pood101+5.2%94.5%48.2%93.1%42.7%0.02561
98krav maga94-10.5%82.1%58.6%71.3%48.3%0.01354
99autostat94-3.1%24.2%54.7%95.7%90.5%0112
100Pensions.ee92+80.4%50.5%47.4%97.8%85.6%0.02125
101P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal92-18.6%87.1%43.6%90.2%74.3%0.01173
102EYTK90-14.3%77.2%52.5%94.4%77.2%0.01169
103www.kylauudis.ee89+32.8%54.4%13.0%91.0%72.8%0.01158
104www.smartex.ee87-25.0%78.0%35.2%92.0%59.3%0.02361
105All Web Site Data81+52.8%90.3%66.7%65.4%38.6%0.03793
106justiceandenvironment.org78+85.7%7.0%15.1%91.0%69.8%0.01154
107J├Áel├Ąhtme Singel66+26.9%94.7%43.4%66.7%78.9%0.01114
108Teine Maailmas├Áda66-34.0%80.9%42.6%95.5%75.0%0.02151
109All Web Site Data63-19.2%43.4%15.8%90.5%64.3%0.0499
110www.finestfoorum.ee/58+11.5%50.9%67.8%100.0%89.8%0.0268
111dn.ee57+54.1%31.7%25.0%94.7%83.3%0.0177
112100 Objects from Finland54-8.5%3.5%36.8%96.3%68.4%0.02130
113Sisustusnipid (uus)52-10.3%87.0%27.8%96.2%74.1%0.0196
114P├Árandak├╝te.ee Infoportaal52-16.1%84.2%54.4%90.4%73.7%0.03105
115flyfisher.ee51-13.6%95.0%40.0%47.1%74.0%0.01217
116WordPress WebArt44+266.7%13.6%6.8%97.7%100.0%044
117www.citystyleapartments.ee37+27.6%34.2%26.3%94.6%68.4%0.0263
118www.muusikud.ee35-23.9%89.7%30.8%91.4%48.7%0.04288
119Fiiberplast34+13.3%89.7%23.1%91.2%0.0%0.05230
120www.sildid.ee33-21.4%86.5%18.9%97.0%0.0%0.07435
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗