Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.kava.ee115 942+1.6%93.6%56.8%32.5%43.5%01 519 827
2www.tpilet.ee79 369-0.7%95.8%74.7%38.5%76.7%0243 484
3elron.ee76 288-1.5%96.0%72.6%38.4%79.1%0212 398
4www.annaabi.ee62 579+21.5%90.8%43.5%82.0%60.9%0111 004
5ELIIS25 819+1.6%99.3%38.3%28.0%0.1%01 607 218
6Statistikaamet20 128+3.6%81.9%31.2%72.7%44.8%0139 695
7www.kavad.ee13 263+4.3%92.5%45.0%30.6%55.5%0167 088
8Postiindeks.ee12 728-3.2%89.1%44.9%70.3%15.4%035 139
9Unen├Ągu9 795-0.9%88.6%83.4%51.5%12.0%057 380
10Teadmiseks.ee9 019-8.5%84.3%51.0%82.1%86.9%012 310
11Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...8 051+13.2%89.4%68.3%70.3%6.9%046 939
12www.infoweb.ee5 177-15.1%44.1%25.3%96.4%81.3%08 554
13kultuuriaken.tartu.ee3 659-2.5%92.8%50.5%61.1%40.3%013 365
14www.vabalaud.ee2 684-8.2%76.3%52.3%87.5%56.1%011 551
15www.nommeraadio.ee2 418+11.4%86.4%50.8%48.7%77.3%09 667
16Kuhuminnalastega.ee1 827-4.5%79.1%56.0%87.5%55.3%04 717
17ESBL1 788+11.4%88.6%32.5%74.4%58.6%08 020
18www.kalastusinfo.ee1 509+10.9%88.7%53.1%71.7%65.9%05 080
19meediapank.ee1 476-8.3%90.0%41.2%89.2%86.0%02 100
20teenus.info1 404-4.5%93.3%46.0%91.1%66.7%03 754
21Infojuht940+5.4%89.2%19.7%93.9%79.8%01 837
22t├Â├Âd.ee754-3.7%91.8%43.6%85.3%67.8%01 862
23Top1 veebikaubamaja662+8.0%86.0%38.5%92.0%64.0%01 608
24emateab.ee501-17.7%90.8%31.8%95.2%82.8%0851
25Tulumaks All Data497-5.3%94.3%36.8%82.1%28.5%01 215
26Estonian Tour 338+199.1%92.6%66.1%51.2%56.0%01 069
27Antrotsenter326-9.2%95.0%50.6%64.4%57.4%0989
28Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...308-23.0%92.9%70.1%87.7%70.7%0619
29Puurkaevude Infoportaal287-22.4%93.0%44.5%85.4%52.1%0.01765
30Companion268-10.7%91.9%56.1%89.9%69.4%0567
31MAAK├ťTE.INFO Portaal242-14.2%81.2%34.9%88.8%69.1%0.01570
32Reval Takso221-14.0%90.0%66.0%89.6%70.3%0393
33EGO Shorten URL213-79.1%83.8%46.9%97.2%76.6%0948
34Vene Viisa199-4.3%77.0%41.8%95.5%69.0%0.01395
351Paigake.ee (uus)167+1.8%91.0%19.7%82.6%49.3%0.043 033
36Lepmets & N├Áges Law Firm155+9.2%90.7%47.7%92.3%55.2%0.01346
37www.bflsecurity.ee136+17.2%92.5%31.2%84.6%61.9%0.01427
38P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal113+9.7%91.1%43.9%94.7%80.5%0.01178
39EYTK105-5.4%78.4%40.5%92.4%74.8%0.01218
40krav maga105-12.5%87.3%58.8%79.0%41.8%0.02498
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗