Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1www.kava.ee127 923+6.7%93.5%57.7%34.0%46.5%01 520 073
2www.tpilet.ee82 882-3.1%95.9%75.1%38.9%76.6%0260 557
3elron.ee80 586-3.5%96.2%72.8%38.0%78.8%0230 587
4www.annaabi.ee52 713+34.8%90.8%47.2%80.9%65.3%090 374
5ELIIS23 870+6.6%99.4%35.4%30.9%0.2%01 500 456
6Statistikaamet21 109+6.7%83.1%27.3%67.3%47.8%0141 937
7Postiindeks.ee14 520-3.3%90.6%46.5%70.5%15.2%039 503
8www.kavad.ee14 461+8.9%92.3%46.2%32.0%56.9%0172 243
9Unen├Ągu9 894+8.7%88.9%82.3%52.2%11.5%057 365
10Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...9 774-9.9%84.8%66.4%70.5%3.3%064 287
11Teadmiseks.ee9 140+3.6%88.6%49.9%79.9%86.8%012 406
12kultuuriaken.tartu.ee3 551-16.7%94.4%46.2%56.7%38.4%013 244
13www.infoweb.ee3 097+11.1%77.3%45.9%94.3%70.1%06 385
14www.vabalaud.ee3 028+2.8%80.6%56.6%87.3%58.4%011 345
15www.nommeraadio.ee2 164-6.4%86.4%49.6%45.7%76.6%09 319
16Kuhuminnalastega.ee2 021+8.2%84.1%60.0%86.7%53.1%05 830
17teenus.info1 568+2.3%90.7%45.9%90.8%66.7%04 044
18ESBL1 532-8.8%88.2%32.6%73.5%60.0%06 650
19meediapank.ee1 494+8.4%91.3%35.6%89.5%85.0%02 051
20www.kalastusinfo.ee1 353-21.8%87.7%52.2%65.3%64.0%05 940
21Infojuht931+4.6%90.3%23.7%96.3%80.4%01 571
22t├Â├Âd.ee741-4.5%89.6%46.6%88.3%68.7%01 739
23Top1 veebikaubamaja700+4.9%83.7%38.8%90.4%69.3%01 507
24emateab.ee559-2.1%89.9%34.8%94.8%77.3%0951
25Puurkaevude Infoportaal385-6.6%92.7%40.5%86.0%43.7%0.011 027
26Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...358+25.2%93.4%72.0%90.5%67.3%0742
27Antrotsenter315+63.2%91.2%51.4%77.8%70.0%0707
28Tulumaks All Data314-14.4%95.8%44.4%77.7%25.6%0.01737
29Companion301+3.1%94.8%58.1%91.7%69.3%0618
30Reval Takso277-1.1%94.4%63.4%89.5%71.2%0472
31Vene Viisa273+13.3%84.7%41.7%90.8%74.8%0501
32krav maga248-12.1%90.9%67.5%76.2%50.6%0940
33MAAK├ťTE.INFO Portaal227+0.4%85.8%46.8%86.8%68.9%0.01488
34www.bflsecurity.ee146+15.0%87.7%25.8%87.0%62.6%0.02462
35Lepmets & N├Áges Law Firm119-9.8%87.0%40.5%89.1%64.1%0.01243
36autostat119+2.6%22.7%58.6%96.6%81.2%0.01175
37HELK (uus)116+22.1%79.5%48.8%91.4%57.5%0.02524
38EYTK102-30.1%90.9%44.5%93.1%63.6%0.01343
39top-kiirlaenud.ee79-7.1%89.9%19.1%88.6%82.0%0.01126
40www.laenuportaal.ee76+33.3%91.1%73.3%55.3%40.6%0.033 113
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗