Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
121blog.reklaam.ee22-15.4%82.6%26.1%100.0%69.6%0.0133
122www.eestiforell.eu21+50.0%95.5%40.9%95.2%63.6%0.0550
123J├Áel├Ąhtme Singel20-39.4%81.0%47.6%80.0%81.0%0.0125
124Gobotoru photography18-30.8%15.8%57.9%88.9%73.7%0.0326
125www.cutting.ee17-41.4%95.7%65.2%82.4%43.5%0.0561
126Al Mare Tervis10+100.0%73.7%73.7%90.0%68.4%0.0832
127Jalgpall9+200.0%100.0%11.1%100.0%100.0%09
128All Web Site Data9-62.5%92.9%21.4%77.8%85.7%0.0518
129Skatemag.ee8-20.0%37.5%37.5%100.0%100.0%08
130Ex/treme80.0%62.5%0.0%100.0%100.0%08
131Abja Linavabrik7-46.2%71.4%42.9%100.0%57.1%0.7432
132Maakogu Asutav kogu6-76.9%16.7%0.0%100.0%100.0%06
133WordPress WebArt60.0%33.3%33.3%100.0%100.0%06
134meeldib.ee5-16.7%80.0%100.0%0.0%100.0%05
135Londontown4+33.3%25.0%100.0%100.0%50.0%2.297
136http://rahagramm.blogspot.com/4+33.3%75.0%0.0%100.0%100.0%04
137See on see30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
138Video TOP3-40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
139kehadiagnostika.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
140pidu.eu2-33.3%0.0%50.0%50.0%100.0%02
141Popseed.ee2-66.7%100.0%100.0%50.0%50.0%0.238
142Lamemaa.com20.0%0.0%66.7%50.0%100.0%03
143Pildid v├Ąrvimiseks 2-33.3%100.0%0.0%100.0%100.0%02
144headisu.ee2-50.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
145Kiire.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%00
146Apteeker.eu10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
147Emol10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗