Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41Toitumistarkus1 754+5.7%93.1%60.9%82.4%79.5%04 427
42kodukokad.ee/1 752-4.7%90.4%60.5%76.7%77.7%05 070
43mesindus.ee1 621+11.3%97.1%36.9%51.2%44.5%010 463
44All Web Site Data1 356+9.4%87.2%46.5%82.2%45.2%05 393
45Tervise ABC1 274-1.3%94.4%77.8%84.1%2.8%04 111
46Meestetervis.ee1 241-13.5%54.0%66.4%92.7%13.7%02 599
47www.spunk.ee1 207-3.4%98.6%56.8%66.0%36.3%025 512
48eis.ekk.edu.ee1 076-5.6%95.2%36.7%70.1%43.0%0.0124 757
49reklaam.ee990+8.2%94.1%36.3%88.8%83.0%01 709
50Motokuur.ee923-3.9%94.0%54.5%70.9%0.5%0.018 310
51https://www.e-suits.eu/851+109.1%48.1%30.9%91.3%75.1%02 346
52www.kalaportaal.ee765-5.6%90.7%46.7%56.9%39.0%06 324
53Antrotsenter events733-33.4%66.8%49.5%72.3%43.2%02 955
544 Kliinik723+8.4%85.2%66.8%90.7%60.9%01 828
55Eestimaa Rohelised697-2.4%86.9%35.9%78.9%43.8%02 782
56Meestekuu664+6.9%93.5%67.8%91.4%11.9%01 493
57www.heamaitse.ee633+10.3%93.5%59.9%90.4%83.2%01 070
58www.atlanta.ee491+22.8%94.2%69.9%79.4%37.5%02 734
59Puurkaevude Infoportaal472-7.6%91.5%42.6%88.3%47.2%01 127
60Kokteil.ee455-23.9%94.3%82.3%88.4%69.3%01 382
61Keskkonna├Áiguse Keskus435+10.7%72.4%24.8%90.8%76.7%0792
62Nipila.ee t├Â├Âelublogi431+49.1%78.3%46.3%91.0%82.2%0602
63Autopood.ee430-1.4%64.7%78.6%86.0%36.3%0.012 508
64www.inimene.ee399+20.9%94.6%49.9%93.7%87.5%0557
65Best Apartments376-4.8%46.9%54.4%89.6%54.2%0.011 278
66www.reklaamitootja.ee332-6.7%94.0%29.9%92.5%56.4%0891
67Eurovisioon.ee325+2.8%76.0%59.7%86.5%78.6%0618
68WRC Ralliportaal.ee314-64.8%84.2%63.0%85.7%80.1%0598
69Energiatalgud299+1.4%79.1%21.2%90.3%79.4%0538
70Eesti Sisearhitektide Liit274-8.7%86.3%24.0%85.8%60.7%0.01685
71Exitsport272-4.2%87.0%59.7%86.4%52.3%0.01843
72Ergoway263+14.3%95.2%35.2%88.6%61.0%0.01669
73kassid.ee263-6.4%88.9%60.7%95.4%74.6%0.01551
74bsbc.basket.ee237-16.0%63.0%46.9%91.1%67.7%0708
75www.hev.edu.ee233+35.5%91.7%32.5%74.2%48.8%0.011 362
76enesekaitse.com230+17.3%91.5%64.8%93.9%79.3%0.01407
77MAAK├ťTE.INFO Portaal222+3.3%81.3%42.7%89.2%64.8%0.01566
78Eesti Reisibussid189+20.4%94.6%37.4%92.1%64.5%0.01441
79Reisisell.ee184+38.3%77.4%44.8%95.1%68.3%0.021 003
80Vormel-1178-54.6%90.6%34.8%53.4%70.5%0.01557
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗