Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881The Baltic Guide5 541+1.1%9.0%51.6%82.9%82.9%08 668
882justiceandenvironment.org69+21.1%7.2%15.7%88.4%54.2%0.03273
883Scented Cubes - Original42+61.5%6.7%20.0%90.5%68.9%0.02138
884www.rate.ee28+33.3%5.6%47.2%85.7%36.1%0.14177
885Scented Cubes - Austria26+136.4%3.9%7.7%100.0%92.3%0.0235
886Talotehdas508+7.9%3.6%68.0%88.6%54.9%01 582
887pidu.eu16 252+1.4%1.8%67.1%91.1%82.5%025 170
888www.krishaamer.com530-10.5%0.5%42.3%95.8%92.3%0654
889Autorahaksi605+9.0%0.3%66.3%92.7%66.5%01 178
890Mika Tuupola4 297+13.0%0.2%7.3%92.8%75.7%07 884
891Pet & Travels1-66.7%0.0%100.0%0.0%0.0%4.62
892kummut.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%02
893All Web Site Data10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
894vautserid.ee1-50.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.82
895All Web Site Data50.0%0.0%80.0%100.0%100.0%05
896www.haljastus.org1-66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%01
897GARMIN GPS EESTI10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
898www.ehh.ee10.0%0.0%0.0%0.0%100.0%01
899militaar.net10.0%0.0%100.0%100.0%66.7%2.0173
900Team 75 Plus10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
901See on see4+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%04
902ATV-sport.net10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
903Pereklubi.com10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%9.333
904Wisemile10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.022
905Cinamon Riga Alfa10.0%0.0%100.0%0.0%0.0%2.238
906Gobotoru photography7-36.4%0.0%42.9%100.0%71.4%0.1216
907Jaano Martin Otsa ajaveeb5+400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%05
908Caotica.EU8-42.9%0.0%0.0%100.0%75.0%0.0910
909Bon Soya6+200.0%0.0%100.0%100.0%100.0%06
910avatudvalitsemine6+200.0%0.0%50.0%100.0%100.0%06
911Lasnam├Ąe.info20.0%0.0%50.0%100.0%50.0%0.053
912UusWeb2-60.0%0.0%50.0%100.0%100.0%02
913interflux.ee520.0%0.0%14.3%82.7%50.0%0.02199
914superale.ee2+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
915www.saiku.eu2+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
916Peetri album (album.peetri.ee)6+500.0%0.0%100.0%100.0%83.3%07
917Maris Heinaru6-25.0%0.0%16.7%100.0%66.7%0.19
918iBrokers.ee4+300.0%0.0%25.0%100.0%25.0%07
919www.tarkinvestor.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%21.51273
920Tahmakeskus.ee1-66.7%0.0%100.0%100.0%100.0%01
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗