Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801Taivo Aarna Photos7-30.0%57.1%28.6%71.4%0.0%0.1825
802Esitex-K O├ť7-53.3%82.3%0.0%71.4%41.2%0.0431
803MUDU7+16.7%100.0%28.6%100.0%42.9%0.121
804fotoprintimine.ee70.0%88.9%44.4%100.0%44.4%0.0822
805SCS Logistika7-22.2%75.0%37.5%85.7%62.5%0.0920
806utro.ee7+16.7%91.7%16.7%71.4%4.2%0.64414
807www.ilmaruum.ee7+133.3%50.0%37.5%100.0%87.5%0.019
808ALIQ7+16.7%65.4%3.9%42.9%7.7%1.91570
809www.login.ee7-41.7%14.3%28.6%85.7%100.0%07
810Signatuur.ee6-66.7%55.6%11.1%50.0%44.4%0.7637
811WordPress WebArt6-14.3%33.3%0.0%100.0%100.0%06
812Planlogi Blogi6-14.3%100.0%33.3%100.0%66.7%0.0810
813Kingimaailm6-25.0%83.3%50.0%100.0%83.3%0.017
814Video TOP6+50.0%50.0%25.0%100.0%37.5%0.0514
815Elekaalujutud6-57.1%100.0%33.3%100.0%83.3%07
816GECC Projekt O├ť6+20.0%100.0%33.3%100.0%0.0%0.0418
817iBrokers.ee60.0%16.7%50.0%100.0%16.7%0.1315
818SEPPS6+20.0%33.3%16.7%100.0%83.3%0.0317
819VICTA6-25.0%71.4%42.9%83.3%100.0%07
820Scented Cubes - Austria6-89.5%0.0%33.3%100.0%66.7%0.1715
821Jalgpall6-14.3%83.3%0.0%100.0%100.0%06
822Astra Lastelaulud60.0%83.3%50.0%100.0%0.0%0.0322
823nonsense.ee6-25.0%66.7%66.7%100.0%100.0%06
824voucherid.ee6-25.0%66.7%33.3%100.0%83.3%07
825wew.ee6-14.3%100.0%58.3%66.7%83.3%0.0218
826lordofmagi.blogspot.com6+200.0%57.1%57.1%100.0%100.0%07
827Kortsleht6+50.0%100.0%16.7%100.0%100.0%06
828Dermet5-61.5%80.0%60.0%100.0%60.0%0.069
829www.nissens.ee5-54.5%40.0%0.0%80.0%100.0%05
830nutiseadmed k├╝lastused5-28.6%80.0%20.0%100.0%100.0%05
831Oksapurustaja5+25.0%20.0%60.0%100.0%100.0%05
832AT B├╝roo O├ť5+25.0%60.0%0.0%100.0%80.0%0.029
833LE-Projects elektriprojektid 5-16.7%80.0%20.0%100.0%80.0%0.117
834www.stratus.ee5-50.0%80.0%40.0%100.0%80.0%0.016
835Meistrimees.com5-16.7%100.0%60.0%100.0%40.0%0.0710
836www.limpa.ru5-16.7%0.0%60.0%100.0%100.0%05
837blog.mees.eu5-16.7%100.0%0.0%80.0%100.0%05
838methodik's blog5+25.0%60.0%20.0%100.0%80.0%0.016
839Apteeker.eu40.0%85.7%28.6%100.0%71.4%0.1521
840fi.ee4+33.3%66.7%0.0%50.0%33.3%0.0318
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗