Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Popseed.ee26-16.1%75.7%6.5%57.7%25.2%0.152 681
642www.trabiflex.com143+7.5%75.7%19.7%92.3%52.0%0.01564
643WRC Ralliportaal.ee91+85.7%75.5%52.0%87.9%87.8%0.01139
644www.alderman.ee857+8.8%75.5%42.4%87.2%55.0%03 407
645www.almaro.ee120+60.0%75.2%29.7%65.8%33.9%0.01646
646filmsmusic.blogspot.com/40.0%75.0%25.0%100.0%75.0%0.177
647Velomarket20-92.6%75.0%10.0%95.0%80.0%0.0130
648Talver11-31.2%75.0%33.3%100.0%25.0%0.0545
649www.place.ee4-42.9%75.0%50.0%100.0%100.0%04
650ngo.ee35-7.9%75.0%22.2%71.4%83.3%045
651Anneli Ustav Photography4+300.0%75.0%50.0%100.0%75.0%0.1512
652AT B├╝roo O├ť4+33.3%75.0%25.0%100.0%75.0%0.036
653http://rahagramm.blogspot.com/4+33.3%75.0%25.0%100.0%100.0%04
654Kortsleht4-33.3%75.0%25.0%100.0%75.0%1.835
655aloel.ee140.0%75.0%25.0%78.6%81.2%0.0120
656ABC Rent767+13.1%74.8%44.1%87.0%62.2%02 106
657massaazitool.ee72+5.9%74.7%50.6%93.1%37.3%0.04428
658www.kuressaare-airport.ee292+10.2%74.7%21.3%78.8%43.8%0.011 418
659Merbest.ee75+11.9%74.7%41.8%86.7%72.2%0.01118
660ezma.ee50-7.4%74.5%36.4%86.0%49.1%0.03140
661www.rahakool.ee51-3.8%74.5%34.9%62.7%25.5%0.04754
662www.promarinetrade.com2 501+5.6%74.3%41.6%76.3%45.7%020 468
663www.sportfoto.com19 227+20.0%74.2%42.2%67.7%51.7%0110 558
664www.arif.ee1 829+3.2%74.0%52.6%82.4%73.4%05 147
665Tihend.eu22-53.2%73.9%39.1%86.4%91.3%025
666www.orangetime.ee163+10.1%73.8%22.9%84.7%45.9%0.01697
667www.turismiweb.ee1 550-12.4%73.6%41.6%93.9%68.6%04 080
668www.keeletoimetajad.ee13+18.2%73.3%40.0%84.6%60.0%0.0127
669All Web Site Data12+71.4%73.3%26.7%91.7%0.0%0.17146
670Caotica.EE15+7.1%73.3%20.0%86.7%71.4%0.0220
671Kehra Kogus93+63.2%73.2%35.0%92.5%87.6%0.01124
672Mereblog242+18.0%73.1%37.3%93.0%78.0%0396
673All Web Site Data19-17.4%72.7%40.9%100.0%68.2%0.0141
674BRN Veebilahendused22-4.3%72.7%22.7%95.5%90.9%029
675FLUX PROJEKT30-31.8%72.7%27.3%93.3%69.7%0.0362
676loodusehitus.ee31+121.4%72.7%39.4%87.1%57.6%0.0357
677www.targotennisberg.com35-2.8%72.5%17.5%88.6%77.5%0.0179
678valitsus.ee8 058-17.5%72.3%35.5%79.4%53.3%027 269
679Vannisalong18+38.5%72.2%33.3%100.0%50.0%0.1551
680Ärikatel65+25.0%72.0%33.3%92.3%85.3%0.01102
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗