Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601DRKD Arvutiparandus57-37.4%98.4%45.2%93.0%19.4%0.05252
602All Web Site Data56-42.9%87.3%41.3%91.1%63.5%0.01116
603DKHOBBYCARDS55-14.1%89.4%45.9%65.5%38.8%0.06556
604Gobotoru photography55+111.5%87.9%48.3%96.4%50.0%0.03152
605See on fakt55+27.9%87.5%37.5%92.7%91.1%0.0166
606VLND55+3.8%85.0%50.0%83.6%50.0%0.02126
607Spordihai.ee55+71.9%86.4%32.2%98.2%89.8%0.01106
608Signatuur.ee54+1.9%59.4%28.1%88.9%60.9%0.01170
609www.brightspark.ee54+12.5%75.4%23.1%79.6%33.8%0.01168
610Merbest.ee54+17.4%60.7%17.9%96.3%83.9%0.0171
611Reval Kivi O├ť54-15.6%82.1%32.1%92.6%41.1%0.05212
612www.kating.ee54-12.9%90.5%9.5%87.0%71.4%0.01126
613poltsamaa.advent.ee/ (uus)530.0%81.8%1.6%52.8%56.2%0.02294
614All Web Site Data53+1.9%90.7%59.3%86.8%1.9%0.02185
615www.koduring.ee/53+17.8%91.2%26.3%94.3%64.9%0.03118
616Piltnik24.ee53-46.5%78.7%37.7%94.3%57.4%0.02123
617paadilaenutus.eu53-20.9%90.6%47.2%90.6%49.1%0.01136
618ohtujuht.ee53+32.5%94.5%45.5%90.6%63.6%0.02110
619LIVE-POST.com52+30.0%85.0%31.7%90.4%76.7%0.04144
620EHITUS.GURU51-26.1%77.4%30.6%94.1%54.8%0.01137
621No1151+41.7%36.2%3.5%86.3%70.7%0.0193
622Arvutidoktor51-1.9%57.7%50.0%98.0%76.9%0.0187
623Stassi suvelaager51+131.8%35.2%40.7%100.0%83.3%062
624Avaliku S├Ána N├Áukogu50+22.0%94.7%19.7%84.0%51.3%0.02210
625MUDU49+716.7%28.6%8.2%95.9%87.8%058
626Lasteriieteladu49+28.9%93.9%42.9%93.9%40.8%0.02178
627www.rahakott.ee49+2.1%78.8%44.2%83.7%71.2%0.01117
628www.session.ee47+56.7%44.0%32.0%97.9%74.0%0.0477
629Kleebisreklaam46+35.3%78.0%24.0%97.8%58.0%0.03115
630Paide linn46+27.8%97.8%17.4%95.7%87.0%070
631Tomilona OU45-66.7%63.8%36.2%80.0%59.6%0.02101
632Elena Kalju45+28.6%81.5%46.1%91.1%43.1%0.06281
633Minest45+4.7%83.0%13.8%80.0%62.8%0.05251
634kinnisvaraspetsialist.ee45-10.0%86.5%38.5%88.9%88.5%058
635vegard.ee45+80.0%71.7%21.7%97.8%50.0%0.03202
636foorum.veg.ee45+12.5%95.6%53.3%100.0%73.3%0.0171
637Sporditurg.ee44-33.3%75.5%26.5%84.1%51.0%0.01119
638www.torudeabi24.ee43+22.9%85.7%63.3%93.0%73.5%0.0189
639prica.ee43+7.5%54.5%0.0%93.0%75.0%0.12587
640All Web Site Data42+10.5%87.9%63.8%64.3%46.6%0.08296
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗