Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881www.pixmasoft.ee15-48.3%25.0%12.5%93.3%100.0%016
882eesistumine.ee14+600.0%0.0%0.0%100.0%100.0%014
883All Web Site Data14-6.7%60.0%20.0%78.6%80.0%0.0919
884Vesiroosi Butiik14+55.6%78.6%35.7%100.0%92.9%0.0250
885Amazing Productions14+27.3%83.3%11.1%92.9%100.0%018
886Luisa Solvub14-17.6%100.0%100.0%50.0%83.3%021
887Auna14+55.6%81.2%25.0%100.0%6.2%0.0586
888SparkSync.net14-58.8%0.0%7.1%100.0%100.0%014
889LE-Projects elektriprojektid 14-46.2%21.4%0.0%100.0%92.9%0.0115
890www.tikkurilagroup.com - Est...14+75.0%79.0%26.3%78.6%52.6%0.0139
891kontorihuumor.blogspot.com14+250.0%33.3%13.3%85.7%93.3%016
892Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb14+366.7%35.7%0.0%92.9%85.7%0.1219
893Wipeco13+85.7%76.9%23.1%84.6%53.8%0.137
894Cammax O├ť13+1200.0%23.1%0.0%100.0%100.0%013
895raamatupidamise-abc.ee13+85.7%15.4%7.7%84.6%100.0%013
896├Ľpetused13+62.5%100.0%0.0%100.0%78.6%0.0719
897ArborIT O├ť12-67.6%76.9%7.7%66.7%61.5%0.0324
898www.bosal.ee120.0%92.9%7.1%91.7%57.1%0.0121
899Minuveeb12-57.1%83.3%25.0%100.0%66.7%0.0118
900www.balticbusinessnews.com12-33.3%0.0%64.3%100.0%100.0%014
901beebialbum.ee12-14.3%100.0%46.1%91.7%61.5%0.0220
902www.torudeabi24.ee12+500.0%91.7%58.3%100.0%41.7%0.1324
903www.aurelia.ee12+33.3%76.9%15.4%91.7%38.5%0.0433
904Ex/treme120.0%66.7%41.7%100.0%91.7%0.0313
905www.matsalu.net12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
906www.ametikool.ee12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
907royalpetshop.ee users11-8.3%100.0%17.6%18.2%0.0%0.05122
908MALLUKAS.COM110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
909Uusveeb11+10.0%100.0%9.1%100.0%81.8%0.0113
910wew.ee11+266.7%46.7%6.7%81.8%86.7%0.0221
911Tenerifeinfo110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
912Kostivere K├╝la Selts11+1000.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
913www.sisekaitse.ee11+83.3%83.3%0.0%72.7%41.7%0.0231
914www.soomre.com11-35.3%72.7%36.4%72.7%36.4%0.38154
915www.kaapakula.blogspot.com110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
916voyag.blogspot.com11+175.0%9.1%0.0%90.9%100.0%011
917www.cutting.ee10-16.7%41.7%83.3%90.0%58.3%0.0539
918http://rahagramm.blogspot.com/10+233.3%27.3%9.1%100.0%90.9%0.0112
919Naistejutud.forum.co.ee100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%010
920www.randotomson.com10+900.0%0.0%0.0%100.0%100.0%010
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗