Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881www.presenter.ee16+60.0%18.8%6.2%100.0%93.8%0.0318
882www.soojus.ee16-44.8%52.2%34.8%93.8%73.9%0.0638
883http://www.seep.ee16+6.7%25.0%12.5%100.0%87.5%022
884www.pingviinitiivul.ee16+60.0%18.8%12.5%100.0%93.8%017
885soojustusexpert15+200.0%37.5%18.8%100.0%93.8%017
886MH massaa┼ż15+25.0%84.2%68.4%80.0%47.4%0.0949
887www.ross.ee15-11.8%50.0%37.5%66.7%81.2%0.0525
888T├Álkeb├╝roo AD 3doors15+25.0%29.4%11.8%100.0%82.4%020
889www.pixmasoft.ee15-48.3%25.0%12.5%93.3%100.0%016
890eesistumine.ee14+600.0%0.0%0.0%100.0%100.0%014
891All Web Site Data14-6.7%60.0%20.0%78.6%80.0%0.0919
892Vesiroosi Butiik14+55.6%78.6%35.7%100.0%92.9%0.0250
893Amazing Productions14+27.3%83.3%11.1%92.9%100.0%018
894Luisa Solvub14-17.6%100.0%100.0%50.0%83.3%021
895Auna14+55.6%81.2%25.0%100.0%6.2%0.0586
896SparkSync.net14-58.8%0.0%7.1%100.0%100.0%014
897LE-Projects elektriprojektid 14-46.2%21.4%0.0%100.0%92.9%0.0115
898www.tikkurilagroup.com - Est...14+75.0%79.0%26.3%78.6%52.6%0.0139
899kontorihuumor.blogspot.com14+250.0%33.3%13.3%85.7%93.3%016
900Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb14+366.7%35.7%0.0%92.9%85.7%0.1219
901Wipeco13+85.7%76.9%23.1%84.6%53.8%0.137
902Cammax O├ť13+1200.0%23.1%0.0%100.0%100.0%013
903raamatupidamise-abc.ee13+85.7%15.4%7.7%84.6%100.0%013
904├Ľpetused13+62.5%100.0%0.0%100.0%78.6%0.0719
905ArborIT O├ť12-67.6%76.9%7.7%66.7%61.5%0.0324
906www.bosal.ee120.0%92.9%7.1%91.7%57.1%0.0121
907Minuveeb12-57.1%83.3%25.0%100.0%66.7%0.0118
908www.balticbusinessnews.com12-33.3%0.0%64.3%100.0%100.0%014
909beebialbum.ee12-14.3%100.0%46.1%91.7%61.5%0.0220
910www.torudeabi24.ee12+500.0%91.7%58.3%100.0%41.7%0.1324
911www.aurelia.ee12+33.3%76.9%15.4%91.7%38.5%0.0433
912Ex/treme120.0%66.7%41.7%100.0%91.7%0.0313
913www.matsalu.net12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
914www.ametikool.ee12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
915royalpetshop.ee users11-8.3%100.0%17.6%18.2%0.0%0.05122
916MALLUKAS.COM110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
917Uusveeb11+10.0%100.0%9.1%100.0%81.8%0.0113
918wew.ee11+266.7%46.7%6.7%81.8%86.7%0.0221
919Tenerifeinfo110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
920Kostivere K├╝la Selts11+1000.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗