Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881www.soojus.ee16-44.8%52.2%34.8%93.8%73.9%0.0638
882http://www.seep.ee16+6.7%25.0%12.5%100.0%87.5%022
883www.pingviinitiivul.ee16+60.0%18.8%12.5%100.0%93.8%017
884soojustusexpert15+200.0%37.5%18.8%100.0%93.8%017
885MH massaa┼ż15+25.0%84.2%68.4%80.0%47.4%0.0949
886www.ross.ee15-11.8%50.0%37.5%66.7%81.2%0.0525
887T├Álkeb├╝roo AD 3doors15+25.0%29.4%11.8%100.0%82.4%020
888www.pixmasoft.ee15-48.3%25.0%12.5%93.3%100.0%016
889eesistumine.ee14+600.0%0.0%0.0%100.0%100.0%014
890All Web Site Data14-6.7%60.0%20.0%78.6%80.0%0.0919
891Vesiroosi Butiik14+55.6%78.6%35.7%100.0%92.9%0.0250
892Amazing Productions14+27.3%83.3%11.1%92.9%100.0%018
893Luisa Solvub14-17.6%100.0%100.0%50.0%83.3%021
894Auna14+55.6%81.2%25.0%100.0%6.2%0.0586
895SparkSync.net14-58.8%0.0%7.1%100.0%100.0%014
896LE-Projects elektriprojektid 14-46.2%21.4%0.0%100.0%92.9%0.0115
897www.tikkurilagroup.com - Est...14+75.0%79.0%26.3%78.6%52.6%0.0139
898kontorihuumor.blogspot.com14+250.0%33.3%13.3%85.7%93.3%016
899Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb14+366.7%35.7%0.0%92.9%85.7%0.1219
900Wipeco13+85.7%76.9%23.1%84.6%53.8%0.137
901Cammax O├ť13+1200.0%23.1%0.0%100.0%100.0%013
902raamatupidamise-abc.ee13+85.7%15.4%7.7%84.6%100.0%013
903├Ľpetused13+62.5%100.0%0.0%100.0%78.6%0.0719
904ArborIT O├ť12-67.6%76.9%7.7%66.7%61.5%0.0324
905www.bosal.ee120.0%92.9%7.1%91.7%57.1%0.0121
906Minuveeb12-57.1%83.3%25.0%100.0%66.7%0.0118
907www.balticbusinessnews.com12-33.3%0.0%64.3%100.0%100.0%014
908beebialbum.ee12-14.3%100.0%46.1%91.7%61.5%0.0220
909www.torudeabi24.ee12+500.0%91.7%58.3%100.0%41.7%0.1324
910www.aurelia.ee12+33.3%76.9%15.4%91.7%38.5%0.0433
911Ex/treme120.0%66.7%41.7%100.0%91.7%0.0313
912www.matsalu.net12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
913www.ametikool.ee12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
914royalpetshop.ee users11-8.3%100.0%17.6%18.2%0.0%0.05122
915MALLUKAS.COM110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
916Uusveeb11+10.0%100.0%9.1%100.0%81.8%0.0113
917wew.ee11+266.7%46.7%6.7%81.8%86.7%0.0221
918Tenerifeinfo110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
919Kostivere K├╝la Selts11+1000.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
920www.sisekaitse.ee11+83.3%83.3%0.0%72.7%41.7%0.0231
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗