Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881T├Álkeb├╝roo AD 3doors15+25.0%29.4%11.8%100.0%82.4%020
882www.pixmasoft.ee15-48.3%25.0%12.5%93.3%100.0%016
883eesistumine.ee14+600.0%0.0%0.0%100.0%100.0%014
884All Web Site Data14-6.7%60.0%20.0%78.6%80.0%0.0919
885Vesiroosi Butiik14+55.6%78.6%35.7%100.0%92.9%0.0250
886Amazing Productions14+27.3%83.3%11.1%92.9%100.0%018
887Luisa Solvub14-17.6%100.0%100.0%50.0%83.3%021
888Auna14+55.6%81.2%25.0%100.0%6.2%0.0586
889SparkSync.net14-58.8%0.0%7.1%100.0%100.0%014
890LE-Projects elektriprojektid 14-46.2%21.4%0.0%100.0%92.9%0.0115
891www.tikkurilagroup.com - Est...14+75.0%79.0%26.3%78.6%52.6%0.0139
892kontorihuumor.blogspot.com14+250.0%33.3%13.3%85.7%93.3%016
893Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb14+366.7%35.7%0.0%92.9%85.7%0.1219
894Wipeco13+85.7%76.9%23.1%84.6%53.8%0.137
895Cammax O├ť13+1200.0%23.1%0.0%100.0%100.0%013
896raamatupidamise-abc.ee13+85.7%15.4%7.7%84.6%100.0%013
897├Ľpetused13+62.5%100.0%0.0%100.0%78.6%0.0719
898ArborIT O├ť12-67.6%76.9%7.7%66.7%61.5%0.0324
899www.bosal.ee120.0%92.9%7.1%91.7%57.1%0.0121
900Minuveeb12-57.1%83.3%25.0%100.0%66.7%0.0118
901www.balticbusinessnews.com12-33.3%0.0%64.3%100.0%100.0%014
902beebialbum.ee12-14.3%100.0%46.1%91.7%61.5%0.0220
903www.torudeabi24.ee12+500.0%91.7%58.3%100.0%41.7%0.1324
904www.aurelia.ee12+33.3%76.9%15.4%91.7%38.5%0.0433
905Ex/treme120.0%66.7%41.7%100.0%91.7%0.0313
906www.matsalu.net12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
907www.ametikool.ee12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
908royalpetshop.ee users11-8.3%100.0%17.6%18.2%0.0%0.05122
909MALLUKAS.COM110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
910Uusveeb11+10.0%100.0%9.1%100.0%81.8%0.0113
911wew.ee11+266.7%46.7%6.7%81.8%86.7%0.0221
912Tenerifeinfo110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
913Kostivere K├╝la Selts11+1000.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
914www.sisekaitse.ee11+83.3%83.3%0.0%72.7%41.7%0.0231
915www.soomre.com11-35.3%72.7%36.4%72.7%36.4%0.38154
916www.kaapakula.blogspot.com110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
917voyag.blogspot.com11+175.0%9.1%0.0%90.9%100.0%011
918www.cutting.ee10-16.7%41.7%83.3%90.0%58.3%0.0539
919http://rahagramm.blogspot.com/10+233.3%27.3%9.1%100.0%90.9%0.0112
920Naistejutud.forum.co.ee100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%010
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗