Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881All Web Site Data16+33.3%70.6%76.5%68.8%64.7%0.0326
882CitoMed O├ť16+77.8%25.0%6.2%100.0%87.5%027
883VICTA16+220.0%25.0%6.2%87.5%93.8%017
884Automobiletrade2416+77.8%17.6%23.5%93.8%88.2%0.0126
885www.presenter.ee16+60.0%18.8%6.2%100.0%93.8%0.0318
886www.soojus.ee16-44.8%52.2%34.8%93.8%73.9%0.0638
887http://www.seep.ee16+6.7%25.0%12.5%100.0%87.5%022
888www.pingviinitiivul.ee16+60.0%18.8%12.5%100.0%93.8%017
889MH massaa┼ż15+25.0%84.2%68.4%80.0%47.4%0.0949
890www.ross.ee15-11.8%50.0%37.5%66.7%81.2%0.0525
891T├Álkeb├╝roo AD 3doors15+25.0%29.4%11.8%100.0%82.4%020
892www.pixmasoft.ee15-48.3%25.0%12.5%93.3%100.0%016
893eesistumine.ee14+600.0%0.0%0.0%100.0%100.0%014
894All Web Site Data14-6.7%60.0%20.0%78.6%80.0%0.0919
895Vesiroosi Butiik14+55.6%78.6%35.7%100.0%92.9%0.0250
896Amazing Productions14+27.3%83.3%11.1%92.9%100.0%018
897Luisa Solvub14-17.6%100.0%100.0%50.0%83.3%021
898Auna14+55.6%81.2%25.0%100.0%6.2%0.0586
899SparkSync.net14-58.8%0.0%7.1%100.0%100.0%014
900LE-Projects elektriprojektid 14-46.2%21.4%0.0%100.0%92.9%0.0115
901www.tikkurilagroup.com - Est...14+75.0%79.0%26.3%78.6%52.6%0.0139
902kontorihuumor.blogspot.com14+250.0%33.3%13.3%85.7%93.3%016
903Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb14+366.7%35.7%0.0%92.9%85.7%0.1219
904Wipeco13+85.7%76.9%23.1%84.6%53.8%0.137
905Cammax O├ť13+1200.0%23.1%0.0%100.0%100.0%013
906raamatupidamise-abc.ee13+85.7%15.4%7.7%84.6%100.0%013
907├Ľpetused13+62.5%100.0%0.0%100.0%78.6%0.0719
908ArborIT O├ť12-67.6%76.9%7.7%66.7%61.5%0.0324
909www.bosal.ee120.0%92.9%7.1%91.7%57.1%0.0121
910Minuveeb12-57.1%83.3%25.0%100.0%66.7%0.0118
911www.balticbusinessnews.com12-33.3%0.0%64.3%100.0%100.0%014
912beebialbum.ee12-14.3%100.0%46.1%91.7%61.5%0.0220
913www.torudeabi24.ee12+500.0%91.7%58.3%100.0%41.7%0.1324
914www.aurelia.ee12+33.3%76.9%15.4%91.7%38.5%0.0433
915Ex/treme120.0%66.7%41.7%100.0%91.7%0.0313
916www.matsalu.net12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
917www.ametikool.ee12-42.9%0.0%0.0%100.0%100.0%012
918royalpetshop.ee users11-8.3%100.0%17.6%18.2%0.0%0.05122
919MALLUKAS.COM110.0%0.0%0.0%100.0%100.0%011
920Uusveeb uued veebilingid11+10.0%100.0%9.1%100.0%81.8%0.0113
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗