Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
761Pokkerilaud.ee26-3.7%73.1%26.9%96.2%76.9%0.0436
762www.keeleklass.eu26+44.4%0.0%0.0%100.0%65.4%0.0535
763www.wwt.ee26-40.9%50.0%19.2%100.0%76.9%0.0153
764blog.mees.eu26+420.0%23.1%3.9%96.2%92.3%0.0228
765methodik's blog26+766.7%7.7%7.7%100.0%100.0%026
766Koduleht25+13.6%50.0%61.1%84.0%80.6%0.0146
767Ilutooted24.ee250.0%40.7%29.6%88.0%66.7%0.0483
768Caotica.EU25+31.6%4.0%0.0%100.0%84.0%0.0434
769eKontor.ee25+525.0%16.0%0.0%92.0%100.0%025
770Kortsleht25+212.5%60.0%12.0%100.0%92.0%0.0136
771EHITUS.GURU24-65.2%48.8%43.9%91.7%58.5%0.0296
772ClickerBuild24+14.3%0.0%0.0%100.0%58.3%0.1334
773NovaMama24-22.6%90.6%71.9%70.8%6.2%0.03142
774Airsoft24.ee24+33.3%82.0%12.8%95.8%53.8%0.07102
775www.goodsonandred.com24+140.0%0.0%0.0%100.0%100.0%024
776weddy.ee23+21.1%75.9%51.7%78.3%48.3%0.14106
777Merilin Kaustel-Lehemets Pho...23-11.5%76.9%19.2%87.0%42.3%0.0378
778www.frontpage.ee23+187.5%17.4%8.7%95.7%100.0%023
779aloel.ee23+130.0%40.0%44.0%95.7%84.0%0.0131
780koosolek.ee23-11.5%29.2%8.3%91.3%95.8%0.0142
781Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb23+475.0%13.0%4.3%100.0%100.0%023
782Claire.ee22+15.8%52.2%43.5%81.8%82.6%0.0239
783DigiArt22+4.8%22.7%0.0%100.0%90.9%024
784www.proxmaster.ee22+100.0%40.9%22.7%100.0%81.8%0.0659
785All Web Site Data22-4.3%9.1%0.0%100.0%100.0%022
786Skatemag.ee22-29.0%26.1%4.3%100.0%91.3%026
787feldmann.us22+1000.0%9.1%0.0%95.5%100.0%022
788ClickerBuild21+90.9%17.4%4.3%95.2%87.0%0.0130
789veebiaken.ee21-12.5%23.8%14.3%95.2%57.1%032
790www.miamiau.com21-16.0%85.7%42.9%90.5%57.1%0.0361
791Terje P├Ąrliblogi21+950.0%9.5%4.8%100.0%100.0%021
792Strongest Arendus O├ť (uus)20-25.9%81.0%19.1%95.0%57.1%0.0537
793Al Mare Tervis20+33.3%80.8%57.7%85.0%50.0%0.0469
794Maiu Blogi20-16.7%100.0%42.9%95.0%90.5%0.0131
795Movemaster20+5.3%0.0%0.0%100.0%100.0%020
796Maakogu Asutav kogu20-55.6%96.7%33.3%45.0%50.0%0.0368
797Oksapurustaja20+300.0%4.8%0.0%95.0%95.2%022
798All Web Site Data20+17.6%81.8%40.9%90.0%54.5%0.0840
799Tohvri turismitalu20+122.2%54.5%22.7%95.0%63.6%0.0142
800www.kulo.net20+25.0%0.0%0.0%100.0%100.0%020
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗