Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
401vpautolammutus.ee273-1.8%85.2%38.7%88.3%24.6%0.011 185
402varjupaik.jjts.ee269-50.6%83.5%39.2%76.2%58.8%0.011 229
403Koduleht267+7.7%34.1%44.2%94.4%57.7%0.011 214
404www.retrorate.ee267+30.9%95.7%71.8%71.2%38.3%0.013 043
405korstenpuhtaks.ee263-16.2%92.2%39.7%81.4%49.5%0.01813
406Teleskooplaadur262+12.9%75.3%41.1%88.9%67.8%0611
407Eesti Raadiod262+9.6%80.5%29.1%75.6%83.1%0416
408www.fotopesa.ee261+12.0%84.0%44.6%89.3%38.0%0.011 152
409www.tollaratas.ee259-42.6%77.1%53.8%87.3%43.0%0.01823
410antiigistuudio255+9.9%84.9%26.1%78.0%43.1%0.012 005
411Exitsport255-8.6%82.3%47.4%93.7%46.7%0.011 248
412maitsevaur.ee254+9.0%94.3%39.5%69.7%34.1%0.011 927
413www.darjatamm.ee/254+10.4%59.2%50.0%93.7%72.4%0478
414videoturundus.ee251+10.6%82.9%37.6%94.8%6.5%0755
415Osalusveeb251+41.8%62.7%19.6%92.8%78.6%0518
416Kiire.ee246+2.1%85.2%9.0%81.3%46.5%0.01777
417www.arhitektuurikeskus.ee246+21.8%74.6%20.9%79.7%54.3%0.01823
418Mereblog246+5.1%59.5%29.0%91.1%69.9%0401
419Haridusportaal.ee244-22.8%98.1%30.2%76.2%59.2%0742
420klassileht.ee244-16.2%87.2%37.5%84.8%63.9%0.01465
421100 Objects from Finland243+228.4%2.6%53.5%96.3%65.6%0.01750
422www.estemploy.eu242+14.7%20.0%47.3%90.5%34.2%0.01595
423www.carplanner.eu241-7.7%80.7%49.0%75.5%41.6%0.012 348
424Wildberry240-0.8%80.6%53.2%90.4%39.6%0.011 614
425www.reklaamitootja.ee239-8.8%72.9%18.3%90.4%57.6%0731
426M-Valgus238+153.2%87.6%45.3%84.5%34.5%0.011 634
427Arvutistuudio238+8.2%87.6%32.1%90.8%38.3%0.01669
428ACE Puhastus238-23.0%81.2%49.1%93.3%49.8%0.01858
429ArborIT O├ť (uus)234+1131.6%83.0%43.5%97.4%34.8%0.01901
430Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo234+18.2%91.1%33.0%92.7%66.3%0484
431Heelstop231+55.0%83.7%57.6%70.1%50.7%0.01819
432Rosenvald.com231+5.5%83.2%35.6%76.2%47.0%0.01740
433All Web Site Data229+28.7%88.2%50.8%89.1%48.4%0.01715
434Puitkatused228+9.6%61.5%39.7%91.2%65.2%0.01488
435tursekeskus.ee226-9.2%94.5%44.2%88.1%46.4%0.011 217
436Unistuste Kook225-1.7%95.7%54.5%81.8%45.9%0.012 034
437Pelletikamin224+15.5%85.0%40.8%83.5%39.6%0.011 292
438Reisisell.ee223+6.7%74.6%25.0%96.0%58.1%0.021 303
439www.movies.ee223+16.8%67.5%27.2%99.1%66.7%0427
440www.sandauto.ee219-18.6%65.1%36.1%87.2%40.9%0.01932
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗