Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601EE - Svea.com100+20.5%100.0%22.1%82.0%33.6%0.01319
602Teine Maailmas├Áda100+170.3%38.0%13.9%94.0%59.3%0.02228
603Baila.ee100+156.4%31.4%30.4%99.0%65.7%0.01161
604rolest.ee/99+25.3%48.0%1.0%94.9%38.2%0.01279
605ohtujuht.ee99+175.0%37.0%10.0%98.0%68.0%0.02176
606www.rahakott.ee99+102.0%37.6%15.8%85.9%60.4%0.01180
607All Web Site Data98+226.7%38.5%13.8%92.9%61.5%0.01225
608www.himmex.eu98+21.0%38.1%13.3%93.9%47.6%0.02210
609www.tarmohaud.ee98+108.5%33.3%9.8%94.9%57.8%0.01187
610pere-eelarve.eu98+308.3%57.0%14.6%80.6%27.9%0.031 376
611prica.ee97+64.4%29.6%0.9%93.8%62.0%0.01221
612www.kating.ee97+79.6%38.6%10.9%95.9%68.3%0.01141
613iSMS97+162.2%37.6%22.9%94.8%44.0%0.02337
614Optimeeri.ee96+317.4%31.2%13.5%100.0%42.7%0.01147
615ezma.ee96+200.0%29.4%11.8%95.8%61.8%0.02178
616DRKD Arvutiparandus96+33.3%56.2%21.9%93.8%32.4%0.01268
617www.baltifonolukk.ee96+300.0%33.3%5.0%97.9%64.6%0.02180
61812kuud.net96+104.3%49.1%10.2%84.4%55.1%0.02261
619www.gerdtarand.eu96+100.0%18.8%4.2%100.0%70.8%0.01125
620www.siidisukk.ee95+171.4%32.3%3.0%91.6%58.6%0.01231
621interflux.ee95+227.6%1.0%4.1%97.9%55.7%0.01162
622Lepaka pildid94-11.3%30.9%19.6%98.9%56.7%0.01248
623www.masskampaaniad.net93+93.8%37.5%19.6%95.7%65.2%0.01186
624www.targotennisberg.com93+244.4%33.7%8.9%91.4%62.4%0.01159
625All Web Site Data92+170.6%31.2%16.7%93.5%47.9%0.02198
626Minest91+333.3%30.8%6.7%92.3%62.5%0.02207
627Andares91+213.8%34.0%15.0%100.0%63.0%0.01169
628Samara elekter91+193.5%9.7%2.1%100.0%45.2%0194
629Salveesia90+210.3%35.2%7.7%94.4%48.4%0.02186
630Must Turg90-9.1%92.4%19.8%70.0%53.5%0.01563
631V├Ąrvitud voodrilaud90+34.3%96.9%39.8%90.0%64.3%0.01257
632Salong Puukoi89+9.9%92.9%33.7%91.0%34.7%0.02272
633Konstanet Exhibition Space89+493.3%2.2%4.4%100.0%56.7%0.01158
634No1189+242.3%33.3%12.4%96.6%54.3%0.01173
635www.kardaanid.ee89-5.3%71.9%40.4%84.3%53.5%0.02308
636www.session.ee89+256.0%16.7%13.3%100.0%61.1%0.01129
637www.muusikud.ee88+266.7%61.1%51.2%94.3%52.5%0.03320
638flyfisher.ee880.0%92.8%67.3%27.3%43.4%0.011 565
639Bustrip bussireisid87+81.2%90.5%56.8%85.1%73.7%0.01159
640Autotuba.ee87+335.0%29.6%12.5%96.6%55.7%0.01158
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗