Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
601affliction.ee104+160.0%48.4%15.1%91.3%48.4%0.02593
602Eres.ee kinnisvaraportaal104+82.5%35.6%15.4%97.1%27.9%0.01286
603foorum.veg.ee104+131.1%40.4%11.5%99.0%60.6%0.01149
604massaazitool.ee103+267.9%31.3%22.6%96.1%52.2%0.02291
605kallistus.com103-7.2%90.6%12.8%46.6%9.9%0.067 295
606dn.ee102+10.9%61.9%25.4%77.5%75.7%0.01251
607loodusehitus.ee102+88.9%41.4%25.2%94.1%51.4%0.01199
608autostat102-12.8%20.8%42.5%93.1%82.1%0.01130
609100 Objects from Finland101+27.8%6.8%15.2%89.1%64.4%0.01267
610EE - Svea.com100+20.5%100.0%22.1%82.0%33.6%0.01319
611Teine Maailmas├Áda100+170.3%38.0%13.9%94.0%59.3%0.02228
612Baila.ee100+156.4%31.4%30.4%99.0%65.7%0.01161
613rolest.ee/99+25.3%48.0%1.0%94.9%38.2%0.01279
614ohtujuht.ee99+175.0%37.0%10.0%98.0%68.0%0.02176
615www.rahakott.ee99+102.0%37.6%15.8%85.9%60.4%0.01180
616All Web Site Data98+226.7%38.5%13.8%92.9%61.5%0.01225
617www.himmex.eu98+21.0%38.1%13.3%93.9%47.6%0.02210
618www.tarmohaud.ee98+108.5%33.3%9.8%94.9%57.8%0.01187
619pere-eelarve.eu98+308.3%57.0%14.6%80.6%27.9%0.031 376
620prica.ee97+64.4%29.6%0.9%93.8%62.0%0.01221
621www.kating.ee97+79.6%38.6%10.9%95.9%68.3%0.01141
622iSMS97+162.2%37.6%22.9%94.8%44.0%0.02337
623Optimeeri.ee96+317.4%31.2%13.5%100.0%42.7%0.01147
624ezma.ee96+200.0%29.4%11.8%95.8%61.8%0.02178
625DRKD Arvutiparandus96+33.3%56.2%21.9%93.8%32.4%0.01268
626www.baltifonolukk.ee96+300.0%33.3%5.0%97.9%64.6%0.02180
62712kuud.net96+104.3%49.1%10.2%84.4%55.1%0.02261
628www.gerdtarand.eu96+100.0%18.8%4.2%100.0%70.8%0.01125
629www.siidisukk.ee95+171.4%32.3%3.0%91.6%58.6%0.01231
630interflux.ee95+227.6%1.0%4.1%97.9%55.7%0.01162
631Lepaka pildid94-11.3%30.9%19.6%98.9%56.7%0.01248
632www.masskampaaniad.net93+93.8%37.5%19.6%95.7%65.2%0.01186
633www.targotennisberg.com93+244.4%33.7%8.9%91.4%62.4%0.01159
634All Web Site Data92+170.6%31.2%16.7%93.5%47.9%0.02198
635Minest91+333.3%30.8%6.7%92.3%62.5%0.02207
636Andares91+213.8%34.0%15.0%100.0%63.0%0.01169
637Samara elekter91+193.5%9.7%2.1%100.0%45.2%0194
638Salveesia90+210.3%35.2%7.7%94.4%48.4%0.02186
639Must Turg90-9.1%92.4%19.8%70.0%53.5%0.01563
640V├Ąrvitud voodrilaud90+34.3%96.9%39.8%90.0%64.3%0.01257
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗