Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721www.session.ee30+11.1%46.7%43.3%96.7%86.7%0.0262
722koosolek.ee30+400.0%30.3%3.0%86.7%84.8%0.0752
723Elekaalujutud29-14.7%87.5%32.5%89.7%52.5%0.0391
724See on fakt29-21.6%67.5%42.5%93.1%90.0%046
725Claire.ee29+81.2%23.3%6.7%100.0%96.7%039
726DigiArt29+314.3%24.1%6.9%100.0%96.6%029
727Optimeeri.ee29-38.3%77.4%19.4%96.6%38.7%0.0238
728Abja Linavabrik29+222.2%24.1%0.0%100.0%89.7%0.0242
72912kuud.net29-3.3%91.8%6.1%69.0%79.6%0.0463
730Salveesia28+33.3%53.6%7.1%92.9%71.4%0.0865
731All Web Site Data28-17.6%87.5%43.8%96.4%38.7%0.0273
732Merilin Kaustel-Lehemets Pho...28-17.6%68.8%34.4%96.4%56.2%0.04100
733Catching wish28+100.0%29.0%25.8%92.9%77.4%0.07120
734www.sildid.ee27-3.6%91.4%31.4%96.3%2.9%0.02479
735Euroretke Foorum27-25.0%73.2%7.3%92.6%85.4%0.0257
736loodusehitus.ee27-18.2%87.5%32.5%85.2%60.0%0.0189
737vegard.ee27-3.6%90.3%22.6%92.6%51.6%0.04147
738kehadiagnostika.blogspot.com/26+420.0%15.4%3.9%100.0%88.5%0.0129
739www.aldistoome.com26+100.0%81.5%22.2%96.2%48.1%0.03275
740Velomarket26+36.8%80.8%3.9%96.2%96.2%0.0327
741www.torudeabi24.ee26+62.5%92.6%48.1%96.2%76.9%0.0435
742Lasteriieteladu26-18.8%88.5%42.3%88.5%38.5%0.0299
743www.baltifonolukk.ee26-33.3%89.3%21.4%88.5%67.9%0.0458
744www.e-kaup.ee25+19.0%94.4%44.4%76.0%77.8%0.0152
745Oksapurustaja25+1150.0%4.0%0.0%100.0%100.0%025
746E-Sigaretipood Eesti Tallinn25+13.6%40.0%52.0%100.0%60.0%0.0577
747SCS Logistika25-83.6%82.1%60.7%68.0%42.9%0.0958
748Pokkerilaud.ee25-13.8%96.8%35.5%92.0%67.7%0.0474
749Kuu Turismitalu25+13.6%100.0%64.3%96.0%57.1%0.0385
750All Web Site Data24-25.0%48.1%48.1%83.3%85.2%0.0133
751Minest24-41.5%24.4%19.5%83.3%53.7%0.16137
752Maagiline ennustusliin24-35.1%88.5%50.0%100.0%42.3%0.0681
753Konstanet Exhibition Space24+20.0%24.1%27.6%95.8%72.4%0.0651
754Samara elekter24-29.4%29.2%0.0%95.8%4.2%0.0163
755Espresso24-52.9%84.0%12.0%70.8%84.0%0.0130
756Avaliku S├Ána N├Áukogu23-60.3%100.0%11.5%87.0%61.5%0.0561
757eesistumine.ee23+2200.0%0.0%0.0%100.0%100.0%023
758Tohvri turismitalu23-32.4%81.5%29.6%100.0%22.2%0.08108
759Allprint230.0%92.9%17.9%82.6%35.7%0.0676
760All Web Site Data23-14.8%100.0%51.6%91.3%96.8%032
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗