Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721pere-eelarve.eu34-10.5%93.2%13.7%41.2%13.7%0.151 268
722T├Ąitsamehe Bussid O├ť34-27.7%81.6%34.2%94.1%0.0%0.06221
723http://veljopalanen.ee/33-17.5%94.4%27.8%90.9%36.1%0.0280
724www.golfestonia.com32+52.4%37.1%45.7%100.0%60.0%0.03109
725akkru.ee32+146.2%25.0%3.1%100.0%87.5%0.0143
726Scented Cubes - Original31+24.0%5.6%61.1%96.8%36.1%0.12185
727No1131-26.2%75.6%28.9%80.6%24.4%0.09153
728Caotica.EE31+181.8%19.4%6.5%100.0%87.1%0.0141
729kampaaniad.ee31+181.8%25.8%3.2%96.8%96.8%032
730Autotuba.ee31-24.4%92.0%42.0%71.0%50.0%0.04185
731Kortsleht31+121.4%44.4%0.0%96.8%97.2%038
732galateailu.eu30+30.4%43.3%36.7%100.0%66.7%0.0165
733Kleebisreklaam30-34.8%73.3%16.7%96.7%60.0%0.0563
734www.session.ee30+11.1%46.7%43.3%96.7%86.7%0.0262
735koosolek.ee30+400.0%30.3%3.0%86.7%84.8%0.0752
736Elekaalujutud29-14.7%87.5%32.5%89.7%52.5%0.0391
737See on fakt29-21.6%67.5%42.5%93.1%90.0%046
738Claire.ee29+81.2%23.3%6.7%100.0%96.7%039
739DigiArt29+314.3%24.1%6.9%100.0%96.6%029
740Optimeeri.ee29-38.3%77.4%19.4%96.6%38.7%0.0238
741Abja Linavabrik29+222.2%24.1%0.0%100.0%89.7%0.0242
74212kuud.net29-3.3%91.8%6.1%69.0%79.6%0.0463
743Elena Kalju28-30.0%82.3%58.8%82.1%41.2%0.03124
744Salveesia28+33.3%53.6%7.1%92.9%71.4%0.0865
745All Web Site Data28-17.6%87.5%43.8%96.4%38.7%0.0273
746Merilin Kaustel-Lehemets Pho...28-17.6%68.8%34.4%96.4%56.2%0.04100
747Catching wish28+100.0%29.0%25.8%92.9%77.4%0.07120
748www.sildid.ee27-3.6%91.4%31.4%96.3%2.9%0.02479
749Euroretke Foorum27-25.0%73.2%7.3%92.6%85.4%0.0257
750loodusehitus.ee27-18.2%87.5%32.5%85.2%60.0%0.0189
751vegard.ee27-3.6%90.3%22.6%92.6%51.6%0.04147
752kehadiagnostika.blogspot.com/26+420.0%15.4%3.9%100.0%88.5%0.0129
753www.aldistoome.com26+100.0%81.5%22.2%96.2%48.1%0.03275
754Velomarket26+36.8%80.8%3.9%96.2%96.2%0.0327
755www.torudeabi24.ee26+62.5%92.6%48.1%96.2%76.9%0.0435
756Lasteriieteladu26-18.8%88.5%42.3%88.5%38.5%0.0299
757www.baltifonolukk.ee26-33.3%89.3%21.4%88.5%67.9%0.0458
758www.e-kaup.ee25+19.0%94.4%44.4%76.0%77.8%0.0152
759Oksapurustaja25+1150.0%4.0%0.0%100.0%100.0%025
760E-Sigaretipood Eesti Tallinn25+13.6%40.0%52.0%100.0%60.0%0.0577
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗