Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721justiceandenvironment.org37-32.7%2.3%9.1%75.7%40.9%0.09131
722Tihend.eu37+270.0%16.2%5.4%97.3%94.6%040
723WebShark37+208.3%24.3%2.7%94.6%86.5%044
724www.tarmohaud.ee37-77.6%76.3%39.5%86.5%57.9%0.07171
725foorum.veg.ee37+12.1%100.0%29.7%100.0%89.2%0.0149
726www.masskampaaniad.net370.0%82.0%35.9%86.5%76.9%0.0477
727veebiaken.ee36+157.1%36.1%5.6%94.4%61.1%0.0478
728www.iitee.ee36+5.9%75.7%37.8%91.7%73.0%0.0294
729Miljonim├Ąng36-23.4%100.0%18.2%58.3%28.8%0.332 352
730www.finestfoorum.ee/35-34.0%48.6%74.3%94.3%88.6%0.0147
731Kesk-Eesti Metsaomanikud35-10.3%100.0%20.0%94.3%80.0%0.0384
732Fix Elektroonika34+17.2%93.0%44.2%88.2%93.0%0.0148
733pere-eelarve.eu34-10.5%93.2%13.7%41.2%13.7%0.151 268
734T├Ąitsamehe Bussid O├ť34-27.7%81.6%34.2%94.1%0.0%0.06221
735http://veljopalanen.ee/33-17.5%94.4%27.8%90.9%36.1%0.0280
736www.golfestonia.com32+52.4%37.1%45.7%100.0%60.0%0.03109
737akkru.ee32+146.2%25.0%3.1%100.0%87.5%0.0143
738Scented Cubes - Original31+24.0%5.6%61.1%96.8%36.1%0.12185
739No1131-26.2%75.6%28.9%80.6%24.4%0.09153
740Caotica.EE31+181.8%19.4%6.5%100.0%87.1%0.0141
741kampaaniad.ee31+181.8%25.8%3.2%96.8%96.8%032
742Autotuba.ee31-24.4%92.0%42.0%71.0%50.0%0.04185
743Kortsleht31+121.4%44.4%0.0%96.8%97.2%038
744galateailu.eu30+30.4%43.3%36.7%100.0%66.7%0.0165
745Kleebisreklaam30-34.8%73.3%16.7%96.7%60.0%0.0563
746www.session.ee30+11.1%46.7%43.3%96.7%86.7%0.0262
747koosolek.ee30+400.0%30.3%3.0%86.7%84.8%0.0752
748Elekaalujutud29-14.7%87.5%32.5%89.7%52.5%0.0391
749See on fakt29-21.6%67.5%42.5%93.1%90.0%046
750DigiArt29+314.3%24.1%6.9%100.0%96.6%029
751Optimeeri.ee29-38.3%77.4%19.4%96.6%38.7%0.0238
752Abja Linavabrik29+222.2%24.1%0.0%100.0%89.7%0.0242
753All Web Site Data28-15.2%80.0%23.3%92.9%3.3%0.04113
754Elena Kalju28-30.0%82.3%58.8%82.1%41.2%0.03124
755Salveesia28+33.3%53.6%7.1%92.9%71.4%0.0865
756All Web Site Data28-17.6%87.5%43.8%96.4%38.7%0.0273
757Merilin Kaustel-Lehemets Pho...28-17.6%68.8%34.4%96.4%56.2%0.04100
758Catching wish28+100.0%29.0%25.8%92.9%77.4%0.07120
759www.sildid.ee27-3.6%91.4%31.4%96.3%2.9%0.02479
760Euroretke Foorum27-25.0%73.2%7.3%92.6%85.4%0.0257
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗