Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721Abja Linavabrik29+222.2%24.1%0.0%100.0%89.7%0.0242
72212kuud.net29-3.3%91.8%6.1%69.0%79.6%0.0463
723Salveesia28+33.3%53.6%7.1%92.9%71.4%0.0865
724All Web Site Data28-17.6%87.5%43.8%96.4%38.7%0.0273
725Merilin Kaustel-Lehemets Pho...28-17.6%68.8%34.4%96.4%56.2%0.04100
726Catching wish28+100.0%29.0%25.8%92.9%77.4%0.07120
727www.sildid.ee27-3.6%91.4%31.4%96.3%2.9%0.02479
728Euroretke Foorum27-25.0%73.2%7.3%92.6%85.4%0.0257
729loodusehitus.ee27-18.2%87.5%32.5%85.2%60.0%0.0189
730vegard.ee27-3.6%90.3%22.6%92.6%51.6%0.04147
731kehadiagnostika.blogspot.com/26+420.0%15.4%3.9%100.0%88.5%0.0129
732www.aldistoome.com26+100.0%81.5%22.2%96.2%48.1%0.03275
733Velomarket26+36.8%80.8%3.9%96.2%96.2%0.0327
734www.torudeabi24.ee26+62.5%92.6%48.1%96.2%76.9%0.0435
735Lasteriieteladu26-18.8%88.5%42.3%88.5%38.5%0.0299
736www.baltifonolukk.ee26-33.3%89.3%21.4%88.5%67.9%0.0458
737www.e-kaup.ee25+19.0%94.4%44.4%76.0%77.8%0.0152
738Oksapurustaja25+1150.0%4.0%0.0%100.0%100.0%025
739E-Sigaretipood Eesti Tallinn25+13.6%40.0%52.0%100.0%60.0%0.0577
740SCS Logistika25-83.6%82.1%60.7%68.0%42.9%0.0958
741Pokkerilaud.ee25-13.8%96.8%35.5%92.0%67.7%0.0474
742Kuu Turismitalu25+13.6%100.0%64.3%96.0%57.1%0.0385
743All Web Site Data24-25.0%48.1%48.1%83.3%85.2%0.0133
744Minest24-41.5%24.4%19.5%83.3%53.7%0.16137
745Maagiline ennustusliin24-35.1%88.5%50.0%100.0%42.3%0.0681
746Konstanet Exhibition Space24+20.0%24.1%27.6%95.8%72.4%0.0651
747Samara elekter24-29.4%29.2%0.0%95.8%4.2%0.0163
748Espresso24-52.9%84.0%12.0%70.8%84.0%0.0130
749Avaliku S├Ána N├Áukogu23-60.3%100.0%11.5%87.0%61.5%0.0561
750eesistumine.ee23+2200.0%0.0%0.0%100.0%100.0%023
751Tohvri turismitalu23-32.4%81.5%29.6%100.0%22.2%0.08108
752Allprint230.0%92.9%17.9%82.6%35.7%0.0676
753All Web Site Data23-14.8%100.0%51.6%91.3%96.8%032
754eKontor.ee23+155.6%26.1%4.3%95.7%91.3%0.0128
755www.17.ee220.0%9.1%0.0%100.0%90.9%025
756Nutikiosk220.0%0.0%0.0%100.0%100.0%022
757modelsshop.eu22-42.1%75.0%25.0%100.0%79.2%0.0538
758NovaMama22+10.0%82.1%71.4%50.0%0.0%0.05164
759MoeBeebi O├ť22-43.6%68.2%40.9%100.0%77.3%0.0447
760interflux.ee22-15.4%0.0%0.0%86.4%78.1%0.0369
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗