Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
401Evelily tantsutarbed251-39.5%79.6%46.7%78.9%44.5%0.021 059
402Pelletikamin148-3.9%88.8%43.9%79.1%31.6%0.021 053
403Maak├╝te.ee Infoportaal389+2.4%88.7%35.4%78.7%65.4%0.011 052
404www.kohvik.ee162-11.0%73.4%50.4%90.7%41.4%01 020
405Kivitom414-4.8%89.8%41.1%85.0%66.5%01 005
406pere-eelarve.eu38-28.3%91.6%14.5%50.0%15.7%0.071 000
407Bon Soya171-22.3%77.3%47.8%84.2%53.2%0.01993
408www.allahindlused.info446-6.1%76.1%43.2%70.9%74.6%0982
409ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 178+2.3%76.3%30.8%90.4%54.5%0.01974
410Haridusportaal.ee234-13.7%98.5%34.8%66.2%48.5%0966
411Economy Hotel322+10.7%49.5%36.6%92.2%55.3%0966
412Ettev├Átja arengublogi127-31.4%92.6%23.3%83.5%1.8%0.03963
413visitant.ee98-7.5%92.5%33.0%89.8%0.9%0.01961
414skydive.ee299-22.7%78.7%52.0%78.3%49.2%0.01954
415Visiit.ee hambaravi portaal316-7.3%90.4%40.1%84.8%56.0%0953
416jaaknilson.photoshelter.com142-20.7%42.8%37.5%92.3%68.4%0.01950
417www.rahakool.ee42-19.2%70.8%26.4%61.9%32.1%0.09947
418GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...336+18.3%56.3%40.5%92.9%61.0%0940
419olev.ee528-0.6%86.9%44.8%90.0%71.8%0.01940
420Kohviklubi.ee221-15.0%90.2%39.1%81.0%48.5%0.01916
421raamatupidamise-abc.ee352-44.8%93.3%17.8%87.5%67.7%0913
422MASSAGEshop151-37.3%89.2%50.2%81.5%48.1%0903
423Reval Takso541+24.7%91.2%74.1%86.9%75.9%0902
424Tartu linn536-9.6%92.4%15.0%72.2%73.3%0895
425All Web Site Data206-13.8%81.9%43.9%87.9%11.3%0889
426Autorahaksi473-9.6%0.4%63.5%91.1%64.1%0888
427ACE Puhastus328-10.9%85.4%48.6%90.2%58.0%0882
428tuuleenergia.ee433+26.2%72.2%22.8%85.5%71.5%0878
429www.skeptik.ee563+2.6%90.0%45.8%92.2%82.4%0876
430S├Áudespinning.ee234+91.8%61.7%52.0%73.5%58.9%0.01872
431Arvutistuudio302+8.2%95.0%39.1%93.7%37.9%0838
432Puurkaevude Infoportaal309-3.7%85.9%40.4%86.7%43.9%0.01837
433www.abcorp.ee166-9.8%86.8%41.2%89.2%57.4%0.01835
434www.firmaturg.ee117-17.6%78.6%29.0%91.5%48.9%0.02830
435Omg.ee402-17.8%81.3%58.3%91.5%69.0%0820
436DKHOBBYCARDS103+19.8%57.1%22.7%82.5%58.8%0.03785
437videoturundus.ee250+7.3%81.8%40.9%97.2%1.5%0776
438www.smspoint.ee276+0.4%24.9%13.3%83.7%64.7%0773
439www.tollaratas.ee214-22.7%85.5%53.8%84.1%38.6%0.01767
440Sporditurg.ee117-17.6%91.1%45.9%82.1%41.4%0.01766
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗