Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
401organismidiagnostika.ee608+7.0%92.6%61.6%89.6%68.3%01 129
402www.sissy.ee222-16.2%90.8%63.1%83.3%27.7%0.011 122
403Antrotsenter394-10.0%89.6%38.1%61.4%60.8%01 112
404www.omanikud.ee635-10.1%89.3%24.8%88.0%81.6%01 111
405All Web Site Data370-2.9%68.0%70.0%94.6%37.7%01 109
406All Web Site Data635-42.0%73.6%52.3%83.3%78.2%01 103
407RemedyWay284-3.4%86.8%36.5%75.0%53.4%0.011 099
408rekrol.ee354+62.4%79.8%26.2%84.2%61.8%01 098
409www.laenuportaal.ee62-48.3%93.3%62.2%71.0%27.8%0.051 086
410Ajakiri Lasteaed515-15.7%93.5%36.6%75.1%78.9%01 083
411Androidifoorum.ee612+5.5%90.7%45.5%93.0%78.0%01 077
412Antrotsenter events297-24.6%52.9%37.6%74.7%47.1%0.011 069
413www.greenspirit.ee128-23.8%71.7%33.7%91.4%60.4%0.041 066
414Europrojektid, fondid, toetu...548+98.6%92.7%31.4%75.5%66.0%01 061
415Evelily tantsutarbed251-39.5%79.6%46.7%78.9%44.5%0.021 059
416Pelletikamin148-3.9%88.8%43.9%79.1%31.6%0.021 053
417MAAK├ťTE.INFO Portaal389+2.4%88.7%35.4%78.7%65.4%0.011 052
418www.kohvik.ee162-11.0%73.4%50.4%90.7%41.4%01 020
419Kivitom414-4.8%89.8%41.1%85.0%66.5%01 005
420pere-eelarve.eu38-28.3%91.6%14.5%50.0%15.7%0.071 000
421Bon Soya171-22.3%77.3%47.8%84.2%53.2%0.01993
422www.allahindlused.info446-6.1%76.1%43.2%70.9%74.6%0982
423ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 178+2.3%76.3%30.8%90.4%54.5%0.01974
424Economy Hotel322+10.7%49.5%36.6%92.2%55.3%0966
425Ettev├Átlusportaal www.hakka...127-31.4%92.6%23.3%83.5%1.8%0.03963
426visitant.ee98-7.5%92.5%33.0%89.8%0.9%0.01961
427skydive.ee299-22.7%78.7%52.0%78.3%49.2%0.01954
428Visiit.ee hambaravi portaal316-7.3%90.4%40.1%84.8%56.0%0953
429jaaknilson.photoshelter.com142-20.7%42.8%37.5%92.3%68.4%0.01950
430www.rahakool.ee42-19.2%70.8%26.4%61.9%32.1%0.09947
431GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...336+18.3%56.3%40.5%92.9%61.0%0940
432olev.ee528-0.6%86.9%44.8%90.0%71.8%0.01940
433Kohviklubi.ee221-15.0%90.2%39.1%81.0%48.5%0.01916
434raamatupidamise-abc.ee352-44.8%93.3%17.8%87.5%67.7%0913
435MASSAGEshop151-37.3%89.2%50.2%81.5%48.1%0903
436Reval Takso541+24.7%91.2%74.1%86.9%75.9%0902
437Tartu linn536-9.6%92.4%15.0%72.2%73.3%0895
438HELK131-17.6%92.5%36.4%79.4%52.0%0.02890
439All Web Site Data206-13.8%81.9%43.9%87.9%11.3%0889
440Autorahaksi473-9.6%0.4%63.5%91.1%64.1%0888
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗