Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41All Web Site Data32-46.7%89.5%15.8%56.2%78.9%0.0356
42All Web Site Data206-13.8%81.9%43.9%87.9%11.3%0889
43All Web Site Data25+56.2%80.7%41.9%80.0%41.9%0.07241
44All Web Site Data6 912+46.6%93.4%29.9%73.2%35.6%035 718
45All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
46All Web Site Data1 280+8.3%82.2%37.2%79.3%42.4%05 268
47All Web Site Data705-6.2%88.2%69.2%84.7%51.0%02 691
48All Web Site Data4+100.0%50.0%25.0%100.0%100.0%04
49All Web Site Data205-33.0%94.1%64.8%91.7%55.7%0.01731
50All Web Site Data10+150.0%100.0%41.5%80.0%29.3%0.11232
51All Web Site Data27+22.7%92.9%35.7%85.2%92.9%0.0330
52All Web Site Data111-16.5%84.3%51.7%78.4%39.5%0.02386
53All Web Site Data69-59.9%89.9%44.3%85.5%60.8%0.02157
54All Web Site Data37-47.1%86.3%39.2%91.9%47.1%0.03202
55All Web Site Data17-69.1%75.0%60.0%94.1%0.0%0.39287
56All Web Site Data34-15.0%41.7%8.3%94.1%80.6%0.0146
57All Web Site Data187-30.2%93.2%66.3%15.5%57.2%01 575
58All Web Site Data157-23.0%92.0%56.0%88.5%45.7%0.01479
59All Web Site Data41-6.8%79.4%60.3%58.5%41.3%0.03170
60All Web Site Data1-95.2%100.0%0.0%100.0%100.0%01
61All Web Site Data635-42.0%73.6%52.3%83.3%78.2%01 103
62All Web Site Data95-18.1%81.7%53.9%91.6%53.8%0.02388
63All Web Site Data3 028+25.8%95.0%48.8%73.9%34.2%025 133
64All Web Site Data998+3.7%13.0%62.4%90.2%65.0%02 066
65All Web Site Data477-7.4%88.5%23.7%69.4%47.3%01 644
66All Web Site Data22-38.9%91.3%13.0%100.0%56.5%0.0651
67All Web Site Data370-2.9%68.0%70.0%94.6%37.7%01 109
68All Web Site Data6-70.0%100.0%0.0%66.7%90.9%0.112
69Allprint23-64.6%75.0%12.5%91.3%45.8%0.0445
70Allstarz.ee641-20.4%86.0%43.0%89.5%78.3%01 232
71aloel.ee12-78.9%91.7%8.3%91.7%41.7%0.0632
72Amazing Productions16+60.0%68.8%6.2%93.8%81.2%0.1220
73Andares31-50.8%75.8%45.5%90.3%69.7%0.0585
74Androidifoorum.ee612+5.5%90.7%45.5%93.0%78.0%01 077
75Andrus Purde ajaveeb219-13.8%53.4%33.8%88.6%85.8%0376
76Andruse fotolood10-50.0%100.0%60.0%80.0%80.0%0.2123
77Anija vald495-21.6%97.3%24.8%51.5%39.9%02 865
78annafoto.ee5+150.0%80.0%0.0%100.0%100.0%05
79Anneli Ustav Photography20.0%50.0%0.0%50.0%50.0%0.023
80antiigistuudio283+10.1%90.7%28.2%80.9%47.4%0.012 133
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗