Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
41All Web Site Data205-33.0%94.1%64.8%91.7%55.7%0.01731
42All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
43All Web Site Data477-7.4%88.5%23.7%69.4%47.3%01 644
44All Web Site Data34-15.0%41.7%8.3%94.1%80.6%0.0146
45All Web Site Data1 041-1.8%81.6%33.0%76.9%35.5%08 437
46All Web Site Data41-6.8%79.4%60.3%58.5%41.3%0.03170
47All Web Site Data370-2.9%68.0%70.0%94.6%37.7%01 109
48All Web Site Data1 280+8.3%82.2%37.2%79.3%42.4%05 268
49All Web Site Data4+100.0%50.0%25.0%100.0%100.0%04
50All Web Site Data9-92.7%90.0%100.0%88.9%80.0%0.0112
51All Web Site Data3 028+25.8%95.0%48.8%73.9%34.2%025 133
52All Web Site Data187-30.2%93.2%66.3%15.5%57.2%01 575
53All Web Site Data22-38.9%91.3%13.0%100.0%56.5%0.0651
54All Web Site Data157-23.0%92.0%56.0%88.5%45.7%0.01479
55All Web Site Data930-9.3%89.9%48.6%80.4%41.4%03 426
56All Web Site Data1-95.2%100.0%0.0%100.0%100.0%01
57All Web Site Data32-46.7%89.5%15.8%56.2%78.9%0.0356
58All Web Site Data25+56.2%80.7%41.9%80.0%41.9%0.07241
59All Web Site Data10+150.0%100.0%41.5%80.0%29.3%0.11232
60All Web Site Data111-16.5%84.3%51.7%78.4%39.5%0.02386
61All Web Site Data181+4.6%84.2%26.8%91.2%48.9%0.01718
62All Web Site Data17-69.1%75.0%60.0%94.1%0.0%0.39287
63All Web Site Data998+3.7%13.0%62.4%90.2%65.0%02 066
64All Web Site Data6-70.0%100.0%0.0%66.7%90.9%0.112
65All Web Site Data705-6.2%88.2%69.2%84.7%51.0%02 691
66All Web Site Data3 915+1.5%91.4%26.0%64.8%32.1%023 552
67Allprint23-64.6%75.0%12.5%91.3%45.8%0.0445
68Allstarz.ee641-20.4%86.0%43.0%89.5%78.3%01 232
69aloel.ee12-78.9%91.7%8.3%91.7%41.7%0.0632
70Amazing Productions16+60.0%68.8%6.2%93.8%81.2%0.1220
71Andares31-50.8%75.8%45.5%90.3%69.7%0.0585
72Androidifoorum.ee612+5.5%90.7%45.5%93.0%78.0%01 077
73Andrus Purde ajaveeb219-13.8%53.4%33.8%88.6%85.8%0376
74Andruse fotolood10-50.0%100.0%60.0%80.0%80.0%0.2123
75Anija vald495-21.6%97.3%24.8%51.5%39.9%02 865
76annafoto.ee5+150.0%80.0%0.0%100.0%100.0%05
77Anneli Ustav Photography20.0%50.0%0.0%50.0%50.0%0.023
78antiigistuudio283+10.1%90.7%28.2%80.9%47.4%0.012 133
79Antiikm├Â├Âbel.ee68-19.0%88.8%30.0%83.8%36.2%0.02288
80ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 178+2.3%76.3%30.8%90.4%54.5%0.01974
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗