Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
761mlehis.googlepages.com21-63.2%91.7%54.2%85.7%79.2%0.0731
762blog.devion.ee21-54.3%76.2%9.5%100.0%95.2%023
763NovaMama20-35.5%86.4%63.6%60.0%0.0%0.06120
764Konstanet Exhibition Space20-67.2%8.3%12.5%95.0%58.3%0.0744
765ELAMUS.ee20-9.1%0.0%0.0%100.0%100.0%020
766M├╝├╝giekspert200.0%0.0%0.0%100.0%100.0%020
767DJstore.ee DJ tehnika pood20-37.5%71.4%47.6%100.0%57.1%0.0136
768Tartu Romuralli19-57.8%42.9%19.1%94.7%76.2%0.0230
769www.mltec.ee19-70.8%63.2%52.6%84.2%78.9%0.0331
770www.puhjapuitdisain.ee19+35.7%100.0%50.0%100.0%60.0%0.0239
771www.ross.ee19-47.2%52.6%26.3%94.7%63.2%0.1135
772www.bussireis.com19+35.7%85.7%14.3%84.2%66.7%0.0833
773Eduabi O├ť18-62.5%72.2%0.0%100.0%77.8%0.0125
774nonsense.ee180.0%5.6%11.1%100.0%83.3%022
775Cardmen.ee17-79.0%89.5%5.3%100.0%42.1%0.0543
776Perekool.eu17+13.3%94.7%63.2%94.1%84.2%0.0325
777antwood.ee17+30.8%94.1%0.0%94.1%0.0%040
778All Web Site Data17-69.1%75.0%60.0%94.1%0.0%0.39287
779autoks.ee17-72.6%80.0%20.0%82.4%25.0%0.1355
780inf.ee17-84.1%100.0%0.0%94.1%94.1%018
781Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb17-74.6%41.2%35.3%94.1%82.4%0.1243
782foto.ok.ee17-70.7%88.2%17.6%94.1%76.5%0.03111
783Claire.ee16-44.8%100.0%22.2%68.8%55.6%0.0643
784Amazing Productions16+60.0%68.8%6.2%93.8%81.2%0.1220
785www.torudeabi24.ee16+6.7%82.3%35.3%100.0%70.6%0.0127
786Tallinna Tantsukool16+33.3%94.4%27.8%87.5%16.7%0.07102
787Cinamon Kino15+7.1%26.7%2.7%33.3%21.3%0.16718
788Cinamon Kino15+7.1%26.8%2.8%33.3%21.1%0.19718
789Triathlon Estonia15-61.5%75.0%25.0%80.0%81.2%0.0322
790Kingimaailm15+650.0%80.0%33.3%93.3%66.7%0.0437
791Dr. Funny Gifts140.0%75.0%43.8%71.4%43.8%0.2684
792Gobotoru photography14-72.0%23.5%35.3%100.0%58.8%0.0734
793beebialbum.ee14+27.3%94.7%36.8%92.9%57.9%0.1658
794veebiaken.ee14-56.2%46.7%13.3%100.0%33.3%025
795Catching wish14+55.6%71.4%14.3%100.0%57.1%0.1240
796Kortsleht14-48.1%78.6%14.3%92.9%78.6%0.0445
797Planlogi Blogi13-7.1%92.3%38.5%84.6%69.2%0.2431
798www.aldistoome.com13-35.0%92.3%15.4%100.0%30.8%0.0633
799Visa Transport O├ť13+44.4%86.7%60.0%100.0%73.3%0.0629
800www.tourism.tallinn.ee130.0%61.1%33.3%76.9%55.6%0.0135
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗