Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721www.euroopamaja.ee46+9.5%36.2%6.4%100.0%78.7%0.0271
722blog.devion.ee46-38.7%42.5%12.8%97.8%89.4%0.0157
723Tartu Romuralli45-34.8%26.7%8.9%97.8%86.7%0.0266
724Scented Cubes - Original45-30.8%4.6%43.1%91.1%70.8%0.04142
725Revinek45+32.4%11.1%4.4%97.8%97.8%051
726LE-Projects elektriprojektid 45+2.3%11.1%2.2%100.0%95.6%048
727LuxDeal.eu45+66.7%8.9%0.0%100.0%95.6%051
728All Web Site Data44+37.5%78.8%62.1%59.1%43.9%0.03174
729www.alweiler.eu44-22.8%52.1%29.2%93.2%77.1%0.01107
730blog.mees.eu44+83.3%9.1%0.0%100.0%97.7%045
731http://rahagramm.blogspot.com/430.0%4.7%0.0%100.0%97.7%045
732heakodanik.blogspot.com43-2.3%4.7%0.0%100.0%100.0%043
733http://veljopalanen.ee/42+31.2%95.6%35.6%92.9%26.7%0.05164
734Londontown42+100.0%4.8%2.4%97.6%97.6%043
735www.wwt.ee42+31.2%52.8%26.4%88.1%79.2%0.0185
736Sulane41+13.9%95.0%17.7%58.5%8.8%0.0912 623
737muhkinvest41-32.8%53.5%9.3%95.1%62.8%0.0280
738www.randotomson.com410.0%0.0%0.0%100.0%100.0%041
739Ecoplanet41-43.8%41.9%18.6%95.1%55.8%0.0586
740Fiiberplast41+13.9%88.4%20.9%100.0%0.0%0.09256
741Miljonim├Ąng41-10.9%97.9%9.6%53.7%26.6%0.191 685
742Studio Liv400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
743Emilia M├Ąngutuba40+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
744www.viimsivald.ee40+73.9%0.0%0.0%100.0%100.0%040
745All Web Site Data40-14.9%58.8%7.8%92.5%80.4%0.0179
746Kaiemassaa┼ż40+66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%040
747Naistejutud.forum.co.ee400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
748Artsicar40-7.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
749Tihend.eu40-27.3%37.2%11.6%90.0%95.3%046
750All Web Site Data40+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
751avantirent40-80.1%0.0%0.0%100.0%100.0%040
752www.tartu-airport.ee40-66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%040
753www.kaapakula.blogspot.com40+73.9%0.0%0.0%100.0%100.0%040
754tisain.blogspot.com400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
755Aivar Ilves400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
756Triathlon Estonia39-38.1%40.0%25.0%92.3%92.5%0.0149
757wew.ee39-55.7%43.9%9.8%84.6%68.3%0.12215
758rus.softkey.ee38-5.0%13.2%0.0%97.4%89.5%052
759P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal38-5.0%85.4%26.8%94.7%70.7%0.0286
760MultiMeedium38+11.8%39.5%10.5%94.7%86.8%0.0147
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗