Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
721methodik's blog47+11.9%2.1%6.4%100.0%97.9%048
722See on fakt46+21.1%62.5%60.4%100.0%95.8%051
723www.aveod.ee46-4.2%45.8%10.4%97.8%77.1%0.0393
724www.euroopamaja.ee46+9.5%36.2%6.4%100.0%78.7%0.0271
725blog.devion.ee46-38.7%42.5%12.8%97.8%89.4%0.0157
726Tartu Romuralli45-34.8%26.7%8.9%97.8%86.7%0.0266
727Scented Cubes - Original45-30.8%4.6%43.1%91.1%70.8%0.04142
728Revinek45+32.4%11.1%4.4%97.8%97.8%051
729LE-Projects elektriprojektid 45+2.3%11.1%2.2%100.0%95.6%048
730LuxDeal.eu45+66.7%8.9%0.0%100.0%95.6%051
731All Web Site Data44+37.5%78.8%62.1%59.1%43.9%0.03174
732www.alweiler.eu44-22.8%52.1%29.2%93.2%77.1%0.01107
733blog.mees.eu44+83.3%9.1%0.0%100.0%97.7%045
734http://rahagramm.blogspot.com/430.0%4.7%0.0%100.0%97.7%045
735heakodanik.blogspot.com43-2.3%4.7%0.0%100.0%100.0%043
736http://veljopalanen.ee/42+31.2%95.6%35.6%92.9%26.7%0.05164
737Londontown42+100.0%4.8%2.4%97.6%97.6%043
738www.wwt.ee42+31.2%52.8%26.4%88.1%79.2%0.0185
739Sulane41+13.9%95.0%17.7%58.5%8.8%0.0912 623
740muhkinvest41-32.8%53.5%9.3%95.1%62.8%0.0280
741www.randotomson.com410.0%0.0%0.0%100.0%100.0%041
742Ecoplanet41-43.8%41.9%18.6%95.1%55.8%0.0586
743Fiiberplast41+13.9%88.4%20.9%100.0%0.0%0.09256
744Miljonim├Ąng41-10.9%97.9%9.6%53.7%26.6%0.191 685
745Studio Liv400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
746Emilia M├Ąngutuba40+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
747www.viimsivald.ee40+73.9%0.0%0.0%100.0%100.0%040
748All Web Site Data40-14.9%58.8%7.8%92.5%80.4%0.0179
749Kaiemassaa┼ż40+66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%040
750Naistejutud.forum.co.ee400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
751Artsicar40-7.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
752Tihend.eu40-27.3%37.2%11.6%90.0%95.3%046
753All Web Site Data40+100.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
754avantirent40-80.1%0.0%0.0%100.0%100.0%040
755www.tartu-airport.ee40-66.7%0.0%0.0%100.0%100.0%040
756www.kaapakula.blogspot.com40+73.9%0.0%0.0%100.0%100.0%040
757tisain.blogspot.com400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
758Aivar Ilves400.0%0.0%0.0%100.0%100.0%040
759Triathlon Estonia39-38.1%40.0%25.0%92.3%92.5%0.0149
760wew.ee39-55.7%43.9%9.8%84.6%68.3%0.12215
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗