Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Rein Purpuri ajaveeb10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%14.583
2vello42.com1-80.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
3www.valmarifoto.com1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%7.3356
4www.kulo.net10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
5www.alkprojekt.eu1-75.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
6www.pixmasoft.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
7www.feeling24.ee10.0%100.0%0.0%0.0%100.0%01
8www.divedivedive.org1-66.7%100.0%0.0%100.0%0.0%1.785
9Retro FM1-75.0%100.0%100.0%0.0%100.0%01
10superale.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
11headisu.ee1-75.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.472
12Jalgpall10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
13www.toolshop.ee10.0%100.0%0.0%100.0%50.0%14.2616
14www.kasum.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
15Incomic10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
16Kaiemassaa┼ż10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
17www.it-ekspert.eu1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
18EGO Shorten URL10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
19GECC Projekt O├ť1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%1.474
20korstenpuhtaks.ee1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
21Taskify (uus)1-50.0%100.0%0.0%0.0%0.0%0.434
22blog.mees.eu2-33.3%100.0%0.0%100.0%100.0%03
23vanlida.com2-50.0%100.0%0.0%0.0%66.7%0.144
24Kuu Turismitalu2+100.0%100.0%100.0%100.0%50.0%2.724
25Londontown20.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
26All Web Site Data20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
27M├Â├Âbliparandus20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%3.120
28Aiaguru3-50.0%100.0%33.3%100.0%66.7%0.027
29Um├╝├╝k majandustarkvara30.0%100.0%0.0%66.7%33.3%0.436
30Pulmastuudio.ee30.0%100.0%66.7%100.0%100.0%03
31Komponent O├ť3-25.0%100.0%50.0%66.7%25.0%2.918
32www.vpwebz.com3-62.5%100.0%100.0%66.7%100.0%03
33Henrik Roonemaa ajaveeb4-42.9%100.0%25.0%75.0%100.0%04
34Meistrimees.com4-20.0%100.0%75.0%100.0%100.0%04
35Ruby Rent4-42.9%100.0%0.0%75.0%66.7%0.5413
36veetapesu.ee4-96.6%100.0%0.0%50.0%28.6%0.8630
37puistevill.org4-55.6%100.0%16.7%75.0%66.7%0.0710
38Proyard Piirdeaiad ja haljas...4-90.2%100.0%33.3%50.0%100.0%06
39www.liiklusinfo.ee5-77.3%100.0%0.0%80.0%80.0%0.176
40Sooduk.ee5-16.7%100.0%20.0%100.0%60.0%0.037
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗