Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801DJstore.ee DJ tehnika pood26+44.4%77.8%37.0%88.5%74.1%0.0145
802Tartu Romuralli22-18.5%40.0%4.0%86.4%68.0%0.0143
803Velomarket28+3.7%82.8%17.2%92.9%72.4%0.0143
804Cardmen.ee30+50.0%29.0%3.2%90.0%80.6%0.0243
805Baila.ee31-29.5%87.9%63.6%87.1%75.8%0.0143
806avatudvalitsemine6+200.0%100.0%0.0%100.0%14.3%0.4942
807Planlogi Blogi7+75.0%100.0%27.3%100.0%45.5%0.3342
808CitoMed O├ť9+12.5%100.0%0.0%100.0%22.2%0.2142
809www.tourism.tallinn.ee12-29.4%85.7%14.3%58.3%47.6%042
810www.atv4fun.eu21-4.5%90.5%33.3%90.5%66.7%0.0242
811www.ross.ee22+57.1%63.6%22.7%90.9%50.0%0.0441
812Anneli Ustav Photography35+1066.7%5.7%2.9%100.0%97.1%041
813www.gerdtarand.eu35-5.4%45.7%5.7%100.0%94.3%040
814Elekaalujutud12+20.0%100.0%28.6%91.7%28.6%0.1339
815Catching wish21-57.1%73.9%21.7%76.2%60.9%0.0239
816Urban Health & Fitness21-54.3%90.5%42.9%90.5%57.1%0.0239
817MultiMeedium25-43.2%36.0%56.0%96.0%84.0%0.0139
818Terje P├Ąrliblogi12-14.3%100.0%0.0%100.0%85.7%0.1238
819www.popsport.ee17+13.3%88.2%41.2%94.1%70.6%0.0337
820ajaveeb.keeletoimetajad.ee33+26.9%85.7%25.7%93.9%94.3%037
821www.soojus.ee21+40.0%91.7%66.7%90.5%75.0%0.0236
822Mullihotell11+120.0%100.0%0.0%90.9%33.3%0.1735
823saeme.ee12-36.8%92.9%14.3%91.7%64.3%0.1934
824www.torudeabi24.ee15-16.7%93.8%25.0%100.0%62.5%0.1534
825poputi.ee27+145.5%78.6%46.4%88.9%85.7%0.0234
826SEPPS7-41.7%87.5%37.5%100.0%37.5%0.0633
827Uusveeb16+23.1%87.5%4.2%81.2%70.8%0.0633
828Artsicar17+325.0%82.3%29.4%100.0%52.9%0.0933
829All Web Site Data27-40.0%90.0%36.7%88.9%90.0%0.0133
830Merilin Kaustel-Lehemets Pho...19-34.5%81.0%23.8%84.2%61.9%0.0932
831Romuralli28-42.9%60.7%28.6%96.4%89.3%0.0232
832Maiu Blogi5-50.0%100.0%0.0%40.0%16.7%0.1631
833Studio Liv (uus)9+12.5%77.8%22.2%55.6%33.3%0.1331
834eldes.ee13-27.8%92.3%7.7%100.0%53.8%0.1131
835www.proxmaster.ee13-7.1%73.3%0.0%100.0%60.0%0.131
836koosolek.ee6-25.0%57.1%0.0%100.0%71.4%0.0930
837Kaikki verkkosivuston tiedot18-21.7%88.9%61.1%94.4%44.4%0.0730
838welcometoestonia.com19+26.7%47.4%10.5%100.0%78.9%0.0230
839http://www.seep.ee7+75.0%100.0%14.3%100.0%42.9%0.0629
840Pistik.net E-pood12+20.0%100.0%8.3%100.0%75.0%0.0229
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗