Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
121www.torudeabi24.ee18+157.1%94.4%5.6%94.4%61.1%0.0455
122www.katusepesu.eu150.0%70.6%41.2%100.0%62.5%0.0433
123No1137-21.3%79.5%13.6%75.7%45.5%0.04129
124Swimitation17-32.0%38.9%22.2%100.0%77.8%0.0422
125Ecoplanet36+24.1%89.5%28.9%91.7%0.0%0.04175
126VLND64+166.7%85.1%46.0%73.4%35.1%0.04358
127Caotica.EE10-28.6%90.0%20.0%90.0%60.0%0.0418
128Triathlon Estonia38-59.1%93.2%13.6%73.7%34.1%0.04137
129Aerusurf31-27.9%84.4%31.2%87.1%21.9%0.04156
130interiorstickers.co.uk38-19.1%4.8%61.9%97.4%47.6%0.04177
131www.brightspark.ee61-27.4%76.9%12.3%78.7%35.4%0.04204
132sadulsepp.pri.ee30-6.2%79.4%23.5%96.7%64.7%0.0449
133www.retrorate.ee63-12.5%91.7%72.9%100.0%35.4%0.04772
134www.katusetood.ee70-16.7%85.9%16.9%87.1%36.6%0.04232
135keskraamatukogu43+59.3%92.2%25.5%93.0%13.7%0.04117
136PresidentCollection (uus)51-12.1%79.7%27.5%80.4%46.4%0.04254
137EE-Aquaphor98-47.6%87.0%21.4%89.8%45.8%0.04455
138Lepmets & N├Áges Law Firm67-1.5%91.5%24.4%82.1%51.2%0.04346
139Oksapurustaja30+11.1%61.8%35.3%93.3%52.9%0.04104
140www.atv4fun.eu22-37.1%91.3%13.0%100.0%60.9%0.0364
141Vesiroosi Butiik34-8.1%91.4%48.6%88.2%54.3%0.03160
142SKP Invest24-56.4%87.5%3.1%54.2%50.0%0.0399
143MultiMeedium44-52.7%59.6%31.9%97.7%76.6%0.03122
144LIVE-POST.com34-19.0%71.0%15.8%70.6%55.3%0.0394
145Sulane (uus)349-2.8%96.8%17.9%83.4%10.9%0.0369 700
146loodusehitus.ee44+12.8%87.5%30.4%88.6%51.8%0.03125
147Meistrimees.com9+28.6%88.9%44.4%100.0%88.9%0.0311
148hollan.ee30-18.9%91.3%45.6%90.0%0.0%0.03216
149Nutikiosk60+46.3%98.4%27.4%90.0%58.1%0.03200
150Baltic Steelarc O├ť - Metall...33-2.9%2.6%15.8%87.9%50.0%0.03133
151ratastelkodu.ee/68+30.8%49.3%28.8%97.1%49.3%0.03245
152Bennetpuit80-8.0%83.8%30.3%81.2%33.3%0.03523
153www.muusikud.ee61-23.8%95.9%56.9%85.2%58.2%0.03599
154Modulton86+19.4%90.9%30.3%87.2%26.3%0.03497
155Omena ├Ľigusb├╝roo67+39.6%76.0%46.7%89.6%40.0%0.03158
156Eduabi O├ť10-23.1%20.0%10.0%90.0%60.0%0.0328
157www.ehitatargalt.ee88-7.4%88.8%27.6%88.6%46.9%0.03225
158massaazitool.ee47-9.6%72.7%30.9%87.2%40.0%0.03232
159www.laenuportaal.ee92-17.1%93.7%53.5%73.9%42.3%0.031 529
160www.keeleklass.eu190.0%100.0%0.0%100.0%57.9%0.0320
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗