Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
121Minest26-27.8%88.3%18.3%73.1%60.0%0.04126
122Claire.ee27+28.6%88.6%34.3%70.4%51.4%0.04104
123www.torudeabi24.ee18+157.1%94.4%5.6%94.4%61.1%0.0455
124www.katusepesu.eu150.0%70.6%41.2%100.0%62.5%0.0433
125No1137-21.3%79.5%13.6%75.7%45.5%0.04129
126Swimitation17-32.0%38.9%22.2%100.0%77.8%0.0422
127Ecoplanet36+24.1%89.5%28.9%91.7%0.0%0.04175
128VLND64+166.7%85.1%46.0%73.4%35.1%0.04358
129Caotica.EE10-28.6%90.0%20.0%90.0%60.0%0.0418
130Triathlon Estonia38-59.1%93.2%13.6%73.7%34.1%0.04137
131Proyard Piirdeaiad ja haljas...27+145.5%96.5%17.2%96.3%93.1%0.0432
132Aerusurf31-27.9%84.4%31.2%87.1%21.9%0.04156
133interiorstickers.co.uk38-19.1%4.8%61.9%97.4%47.6%0.04177
134www.brightspark.ee61-27.4%76.9%12.3%78.7%35.4%0.04204
135sadulsepp.pri.ee30-6.2%79.4%23.5%96.7%64.7%0.0449
136www.retrorate.ee63-12.5%91.7%72.9%100.0%35.4%0.04772
137www.katusetood.ee70-16.7%85.9%16.9%87.1%36.6%0.04232
138keskraamatukogu43+59.3%92.2%25.5%93.0%13.7%0.04117
139www.mobiiliveeb.ee33-13.2%93.9%24.2%100.0%75.8%0.0465
140PresidentCollection51-12.1%79.7%27.5%80.4%46.4%0.04254
141EE-Aquaphor98-47.6%87.0%21.4%89.8%45.8%0.04455
142Lepmets & N├Áges Law Firm67-1.5%91.5%24.4%82.1%51.2%0.04346
143Oksapurustaja30+11.1%61.8%35.3%93.3%52.9%0.04104
144www.atv4fun.eu22-37.1%91.3%13.0%100.0%60.9%0.0364
145Vesiroosi Butiik34-8.1%91.4%48.6%88.2%54.3%0.03160
146SKP Invest24-56.4%87.5%3.1%54.2%50.0%0.0399
147MultiMeedium44-52.7%59.6%31.9%97.7%76.6%0.03122
148LIVE-POST.com34-19.0%71.0%15.8%70.6%55.3%0.0394
149Sulane349-2.8%96.8%17.9%83.4%10.9%0.0369 700
150loodusehitus.ee44+12.8%87.5%30.4%88.6%51.8%0.03125
151Meistrimees.com9+28.6%88.9%44.4%100.0%88.9%0.0311
152hollan.ee30-18.9%91.3%45.6%90.0%0.0%0.03216
153Nutikiosk60+46.3%98.4%27.4%90.0%58.1%0.03200
154Baltic Steelarc O├ť - Metall...33-2.9%2.6%15.8%87.9%50.0%0.03133
155ratastelkodu.ee/68+30.8%49.3%28.8%97.1%49.3%0.03245
156Bennetpuit80-8.0%83.8%30.3%81.2%33.3%0.03523
157www.muusikud.ee61-23.8%95.9%56.9%85.2%58.2%0.03599
158Modulton86+19.4%90.9%30.3%87.2%26.3%0.03497
159Omena ├Ľigusb├╝roo67+39.6%76.0%46.7%89.6%40.0%0.03158
160Eduabi O├ť10-23.1%20.0%10.0%90.0%60.0%0.0328
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗