Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
121www.torudeabi24.ee18+157.1%94.4%5.6%94.4%61.1%0.0455
122www.katusepesu.eu150.0%70.6%41.2%100.0%62.5%0.0433
123No1137-21.3%79.5%13.6%75.7%45.5%0.04129
124Swimitation17-32.0%38.9%22.2%100.0%77.8%0.0422
125Ecoplanet36+24.1%89.5%28.9%91.7%0.0%0.04175
126VLND64+166.7%85.1%46.0%73.4%35.1%0.04358
127Caotica.EE10-28.6%90.0%20.0%90.0%60.0%0.0418
128Triathlon Estonia38-59.1%93.2%13.6%73.7%34.1%0.04137
129Proyard Piirdeaiad ja haljas...27+145.5%96.5%17.2%96.3%93.1%0.0432
130Aerusurf31-27.9%84.4%31.2%87.1%21.9%0.04156
131interiorstickers.co.uk38-19.1%4.8%61.9%97.4%47.6%0.04177
132www.brightspark.ee61-27.4%76.9%12.3%78.7%35.4%0.04204
133sadulsepp.pri.ee30-6.2%79.4%23.5%96.7%64.7%0.0449
134www.retrorate.ee63-12.5%91.7%72.9%100.0%35.4%0.04772
135www.katusetood.ee70-16.7%85.9%16.9%87.1%36.6%0.04232
136keskraamatukogu43+59.3%92.2%25.5%93.0%13.7%0.04117
137www.mobiiliveeb.ee33-13.2%93.9%24.2%100.0%75.8%0.0465
138PresidentCollection51-12.1%79.7%27.5%80.4%46.4%0.04254
139EE-Aquaphor98-47.6%87.0%21.4%89.8%45.8%0.04455
140Lepmets & N├Áges Law Firm67-1.5%91.5%24.4%82.1%51.2%0.04346
141Oksapurustaja30+11.1%61.8%35.3%93.3%52.9%0.04104
142www.atv4fun.eu22-37.1%91.3%13.0%100.0%60.9%0.0364
143Vesiroosi Butiik34-8.1%91.4%48.6%88.2%54.3%0.03160
144SKP Invest24-56.4%87.5%3.1%54.2%50.0%0.0399
145MultiMeedium44-52.7%59.6%31.9%97.7%76.6%0.03122
146LIVE-POST.com34-19.0%71.0%15.8%70.6%55.3%0.0394
147Sulane349-2.8%96.8%17.9%83.4%10.9%0.0369 700
148loodusehitus.ee44+12.8%87.5%30.4%88.6%51.8%0.03125
149Meistrimees.com9+28.6%88.9%44.4%100.0%88.9%0.0311
150hollan.ee30-18.9%91.3%45.6%90.0%0.0%0.03216
151Nutikiosk60+46.3%98.4%27.4%90.0%58.1%0.03200
152Baltic Steelarc O├ť - Metall...33-2.9%2.6%15.8%87.9%50.0%0.03133
153ratastelkodu.ee/68+30.8%49.3%28.8%97.1%49.3%0.03245
154Bennetpuit80-8.0%83.8%30.3%81.2%33.3%0.03523
155www.muusikud.ee61-23.8%95.9%56.9%85.2%58.2%0.03599
156Modulton86+19.4%90.9%30.3%87.2%26.3%0.03497
157Omena ├Ľigusb├╝roo67+39.6%76.0%46.7%89.6%40.0%0.03158
158Eduabi O├ť10-23.1%20.0%10.0%90.0%60.0%0.0328
159www.ehitatargalt.ee88-7.4%88.8%27.6%88.6%46.9%0.03225
160massaazitool.ee47-9.6%72.7%30.9%87.2%40.0%0.03232
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗