Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
121Eres.ee kinnisvaraportaal38+22.6%88.4%39.5%92.1%0.0%0.05250
122Kuressaare Linnahotell420.0%61.7%19.1%76.2%29.8%0.05206
123annafoto.ee3-50.0%100.0%33.3%100.0%33.3%0.055
124loomisruum.ee31-34.0%92.9%42.9%83.9%66.7%0.0579
125Elena Kalju44+37.5%92.5%43.4%93.2%34.0%0.04229
126Minest26-27.8%88.3%18.3%73.1%60.0%0.04126
127Claire.ee27+28.6%88.6%34.3%70.4%51.4%0.04104
128www.torudeabi24.ee18+157.1%94.4%5.6%94.4%61.1%0.0455
129www.katusepesu.eu150.0%70.6%41.2%100.0%62.5%0.0433
130No1137-21.3%79.5%13.6%75.7%45.5%0.04129
131Swimitation17-32.0%38.9%22.2%100.0%77.8%0.0422
132Ecoplanet36+24.1%89.5%28.9%91.7%0.0%0.04175
133VLND64+166.7%85.1%46.0%73.4%35.1%0.04358
134Caotica.EE10-28.6%90.0%20.0%90.0%60.0%0.0418
135Triathlon Estonia38-59.1%93.2%13.6%73.7%34.1%0.04137
136Proyard Piirdeaiad ja haljas...27+145.5%96.5%17.2%96.3%93.1%0.0432
137Aerusurf31-27.9%84.4%31.2%87.1%21.9%0.04156
138interiorstickers.co.uk38-19.1%4.8%61.9%97.4%47.6%0.04177
139www.brightspark.ee61-27.4%76.9%12.3%78.7%35.4%0.04204
140sadulsepp.pri.ee30-6.2%79.4%23.5%96.7%64.7%0.0449
141www.retrorate.ee63-12.5%91.7%72.9%100.0%35.4%0.04772
142www.katusetood.ee70-16.7%85.9%16.9%87.1%36.6%0.04232
143keskraamatukogu43+59.3%92.2%25.5%93.0%13.7%0.04117
144www.mobiiliveeb.ee33-13.2%93.9%24.2%100.0%75.8%0.0465
145PresidentCollection51-12.1%79.7%27.5%80.4%46.4%0.04254
146EE-Aquaphor98-47.6%87.0%21.4%89.8%45.8%0.04455
147Lepmets & N├Áges Law Firm67-1.5%91.5%24.4%82.1%51.2%0.04346
148Oksapurustaja30+11.1%61.8%35.3%93.3%52.9%0.04104
149www.atv4fun.eu22-37.1%91.3%13.0%100.0%60.9%0.0364
150Vesiroosi Butiik34-8.1%91.4%48.6%88.2%54.3%0.03160
151SKP Invest24-56.4%87.5%3.1%54.2%50.0%0.0399
152MultiMeedium44-52.7%59.6%31.9%97.7%76.6%0.03122
153LIVE-POST.com34-19.0%71.0%15.8%70.6%55.3%0.0394
154Sulane349-2.8%96.8%17.9%83.4%10.9%0.0369 700
155loodusehitus.ee44+12.8%87.5%30.4%88.6%51.8%0.03125
156Meistrimees.com9+28.6%88.9%44.4%100.0%88.9%0.0311
157T├Ąitsamehe Bussid O├ť30-18.9%91.3%45.6%90.0%0.0%0.03216
158Nutikiosk60+46.3%98.4%27.4%90.0%58.1%0.03200
159Baltic Steelarc O├ť - Metall...33-2.9%2.6%15.8%87.9%50.0%0.03133
160ratastelkodu.ee/68+30.8%49.3%28.8%97.1%49.3%0.03245
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗