Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Rein Purpuri ajaveeb10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
2ATV-sport.net10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
3www.trennielamus.com10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
4www.kaapakula.blogspot.com10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
5ddr.ee10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
6www.fimage.eu10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
7www.pvp.ee1-50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
8Festival_Koolitants10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.683
9Kuu Turismitalu1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
10Andruse fotolood10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
11www.ad.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
12estonian-air.ee10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
13headisu.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.535
14www.maxkaubad.ee1-50.0%0.0%0.0%100.0%0.0%02
15Tallinn Gallery1-83.3%0.0%0.0%100.0%100.0%01
16K.K.M.Plekksepat├Â├Âd10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
17Waher Foto10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
18Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb20.0%100.0%33.3%100.0%66.7%0.14
19Jaanus Kase weblog20.0%0.0%50.0%100.0%100.0%02
20Jaano Martin Otsa ajaveeb2-60.0%0.0%0.0%100.0%50.0%2.483
21Kultuurmustikad2-50.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.134
22GARMIN GPS EESTI2+100.0%0.0%0.0%100.0%50.0%0.243
23www.nordlum.fi2+100.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
24EXE News20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
25Romuline.eu2+100.0%100.0%50.0%100.0%100.0%02
26feldmann.us3-70.0%66.7%0.0%100.0%100.0%03
271. kasutatud.net3+50.0%66.7%33.3%100.0%66.7%0.236
28www.sale24.ee3-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%03
29www.ilmaruum.ee3-70.0%33.3%0.0%100.0%100.0%03
30www.kodutuleohutuks.ee3-89.7%100.0%0.0%100.0%100.0%03
31SCS Logistika3-96.0%75.0%75.0%100.0%75.0%0.296
32Pulmastuudio.ee3+50.0%66.7%66.7%100.0%66.7%0.287
33Komponent O├ť30.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.35
34www.balticbusinessnews.com30.0%0.0%0.0%100.0%75.0%0.185
35Kaiemassaa┼ż30.0%100.0%25.0%100.0%50.0%0.4623
36www.vpwebz.com30.0%100.0%33.3%100.0%100.0%03
37http://rahagramm.blogspot.com/3+50.0%66.7%0.0%100.0%66.7%1.1717
38Anneli Ustav Photography3+200.0%33.3%33.3%100.0%66.7%0.196
39blog.mees.eu4-42.9%75.0%0.0%100.0%100.0%04
40Naistesebija ajaveeb4-50.0%75.0%25.0%100.0%75.0%1.148
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗