Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801Aerusurf23-11.5%76.9%53.9%78.3%30.8%0.09141
802loodusehitus.ee23-46.5%82.8%34.5%91.3%58.6%0.1173
803KilingiVilla.ee23+91.7%62.5%41.7%91.3%29.2%0.1299
804sadulsepp.pri.ee23+21.1%92.0%24.0%95.7%56.0%0.0547
805http://veljopalanen.ee/22+22.2%85.7%35.7%86.4%50.0%0.0455
806thela-thela.blogspot.com22-31.2%98.8%36.0%54.5%83.7%0.02104
807eKontor.ee22+57.1%9.1%0.0%100.0%100.0%022
808Autotuba.ee22+22.2%80.0%52.0%100.0%56.0%0.0270
809Maiu Blogi21+50.0%100.0%25.7%66.7%31.4%0.12133
810Eres.ee kinnisvaraportaal21+50.0%79.2%41.7%100.0%0.0%0.07147
811muhkinvest21-8.7%73.9%30.4%90.5%47.8%0.1166
812www.ross.ee21+23.5%68.0%52.0%90.5%56.0%0.0446
813Karlova Raadio21+75.0%77.8%38.9%90.5%80.6%0.0774
814www.imeedia.ee21-16.0%85.7%9.5%95.2%71.4%0.0232
815pinu.ee21-48.8%87.5%12.5%90.5%75.0%0.0532
816Eziil20-25.9%68.2%9.1%90.0%81.8%0.0223
817All Web Site Data20-9.1%86.4%59.1%95.0%100.0%022
818Taivo Aarna Photos20-25.9%30.0%5.0%85.0%35.0%0.0247
819www.eestiforell.eu20+17.6%86.4%31.8%90.0%72.7%0.0544
820Vaatenurk - Reklaamid, anima...20+5.3%19.1%33.3%90.0%81.0%026
821www.augustiunetus.ee20-39.4%95.2%47.6%95.0%81.0%027
822www.iitee.ee20-60.0%85.0%35.0%100.0%60.0%0.0846
823mlehis.googlepages.com20+100.0%87.5%50.0%75.0%70.8%0.0843
824Minest19-17.4%76.1%13.0%73.7%67.4%0.0380
825www.aldistoome.com19-20.8%85.7%28.6%94.7%52.4%0.0345
826Nopri19-52.5%100.0%25.0%78.9%50.0%0.0855
827www.stratus.ee19+90.0%71.4%19.1%94.7%71.4%0.0134
828www.wwt.ee19+5.6%85.7%19.1%89.5%85.7%0.0128
829foto.ok.ee19-13.6%85.0%15.0%100.0%65.0%0.14238
830Vannisalong18+125.0%72.2%11.1%100.0%44.4%0.0244
831All Web Site Data18-58.1%22.2%5.6%83.3%0.0%044
832Oksapurustaja18-14.3%83.3%38.9%94.4%66.7%0.0641
833Merilin Kaustel-Lehemets Pho...18-5.3%79.0%31.6%77.8%36.8%0.1158
834Samara elekter18-14.3%47.6%9.5%94.4%0.0%0.06102
835Pistik.net E-pood18-14.3%100.0%0.0%100.0%83.3%0.0130
836ALIQ18+38.5%74.4%2.6%72.2%17.9%0.411 377
837blog.reklaam.ee17-45.2%94.7%15.8%94.1%73.7%0.0643
838Vesiroosi Butiik17-10.5%88.2%23.5%94.1%82.4%0.0340
839Merbest.ee170.0%88.2%17.6%100.0%76.5%0.1421
840www.baltifonolukk.ee17-29.2%94.1%41.2%94.1%70.6%0.0952
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗