Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801Naistejutud.forum.co.ee230.0%95.4%47.7%34.8%43.1%0.03474
802Uusveeb23-30.3%92.6%48.1%100.0%85.2%0.0139
803keskraamatukogu23+27.8%85.7%14.3%91.3%21.4%0.0355
804Visa Transport O├ť23-20.7%91.7%37.5%100.0%66.7%0.0143
805Aerusurf23-11.5%76.9%53.9%78.3%30.8%0.09141
806loodusehitus.ee23-46.5%82.8%34.5%91.3%58.6%0.1173
807KilingiVilla.ee23+91.7%62.5%41.7%91.3%29.2%0.1299
808sadulsepp.pri.ee23+21.1%92.0%24.0%95.7%56.0%0.0547
809http://veljopalanen.ee/22+22.2%85.7%35.7%86.4%50.0%0.0455
810thela-thela.blogspot.com22-31.2%98.8%36.0%54.5%83.7%0.02104
811eKontor.ee22+57.1%9.1%0.0%100.0%100.0%022
812Autotuba.ee22+22.2%80.0%52.0%100.0%56.0%0.0270
813Maiu Blogi21+50.0%100.0%25.7%66.7%31.4%0.12133
814muhkinvest21-8.7%73.9%30.4%90.5%47.8%0.1166
815www.ross.ee21+23.5%68.0%52.0%90.5%56.0%0.0446
816Karlova Raadio21+75.0%77.8%38.9%90.5%80.6%0.0774
817www.imeedia.ee21-16.0%85.7%9.5%95.2%71.4%0.0232
818pinu.ee21-48.8%87.5%12.5%90.5%75.0%0.0532
819Eziil20-25.9%68.2%9.1%90.0%81.8%0.0223
820All Web Site Data20-9.1%86.4%59.1%95.0%100.0%022
821Taivo Aarna Photos20-25.9%30.0%5.0%85.0%35.0%0.0247
822www.eestiforell.eu20+17.6%86.4%31.8%90.0%72.7%0.0544
823Vaatenurk - Reklaamid, anima...20+5.3%19.1%33.3%90.0%81.0%026
824www.augustiunetus.ee20-39.4%95.2%47.6%95.0%81.0%027
825www.iitee.ee20-60.0%85.0%35.0%100.0%60.0%0.0846
826mlehis.googlepages.com20+100.0%87.5%50.0%75.0%70.8%0.0843
827Minest19-17.4%76.1%13.0%73.7%67.4%0.0380
828www.aldistoome.com19-20.8%85.7%28.6%94.7%52.4%0.0345
829Nopri19-52.5%100.0%25.0%78.9%50.0%0.0855
830www.stratus.ee19+90.0%71.4%19.1%94.7%71.4%0.0134
831www.wwt.ee19+5.6%85.7%19.1%89.5%85.7%0.0128
832foto.ok.ee19-13.6%85.0%15.0%100.0%65.0%0.14238
833Vannisalong18+125.0%72.2%11.1%100.0%44.4%0.0244
834All Web Site Data18-58.1%22.2%5.6%83.3%0.0%044
835Oksapurustaja18-14.3%83.3%38.9%94.4%66.7%0.0641
836Merilin Kaustel-Lehemets Pho...18-5.3%79.0%31.6%77.8%36.8%0.1158
837Samara elekter18-14.3%47.6%9.5%94.4%0.0%0.06102
838Pistik.net E-pood18-14.3%100.0%0.0%100.0%83.3%0.0130
839ALIQ18+38.5%74.4%2.6%72.2%17.9%0.411 377
840blog.reklaam.ee17-45.2%94.7%15.8%94.1%73.7%0.0643
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗