Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Freetime foorum10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%21.9339
2387-26.0%75.0%0.0%79.8%100.0%12.891
3GECC Projekt O├ť1-66.7%100.0%0.0%100.0%0.0%6.65
4All Web Site Data2-66.7%50.0%0.0%100.0%50.0%6.034
5GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%5.35
6Planlogi Blogi4-75.0%100.0%0.0%100.0%50.0%1.4225
7VICTA4+100.0%75.0%0.0%100.0%75.0%1.348
8ilusnaine.ee5-37.5%80.0%40.0%100.0%20.0%1.0935
9Haltuura8+14.3%94.7%10.5%75.0%52.6%1.0548
10kunstitarbed.blogspot.com50.0%83.3%0.0%100.0%66.7%0.9417
11SCS Logistika4+300.0%100.0%25.0%100.0%25.0%0.8317
12├Ľpetused2-77.8%100.0%0.0%50.0%66.7%0.734
13Tohvri turismitalu3-50.0%66.7%33.3%100.0%66.7%0.78
14Jaano Martin Otsa ajaveeb4-42.9%100.0%50.0%75.0%66.7%0.669
15Andruse fotolood3+50.0%100.0%33.3%100.0%66.7%0.5713
16All Web Site Data6-62.5%57.1%0.0%100.0%85.7%0.5410
17Tallinn Gallery5-28.6%20.0%40.0%100.0%80.0%0.537
18Aiaguru3+50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.4643
19saeme.ee7-22.2%100.0%25.0%71.4%25.0%0.4231
20ALIQ18+38.5%74.4%2.6%72.2%17.9%0.411 377
21All Web Site Data15-42.3%88.9%70.4%80.0%48.1%0.41454
22LuxDeal.eu5-16.7%40.0%0.0%60.0%60.0%0.428
23Ruby Rent7-41.7%100.0%25.0%100.0%25.0%0.3927
24online broneering42-2.3%90.4%48.1%81.0%46.2%0.35346
25M├Â├Âbliparandus20.0%100.0%100.0%100.0%50.0%0.323
26voyag.blogspot.com10-41.2%18.2%27.3%100.0%63.6%0.3215
27Things I almost remember8+33.3%88.9%0.0%87.5%77.8%0.317
28www.miamiau.com14-69.6%92.0%40.0%92.9%4.0%0.29311
29www.proxmaster.ee6-50.0%50.0%0.0%100.0%33.3%0.2814
30Eduabi O├ť9-40.0%60.0%20.0%100.0%40.0%0.2731
31Kaikki verkkosivuston tiedot7+250.0%66.7%8.3%71.4%91.7%0.2515
32www.nordlum.fi1-75.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.254
33pere-eelarve.eu43-17.3%91.2%16.2%58.1%27.5%0.231 622
34Tiiu Kaju Nahat├Â├Âd7-68.2%85.7%42.9%100.0%42.9%0.2322
35Haage Joogid9-10.0%100.0%36.4%88.9%27.3%0.2242
36All Web Site Data9-81.2%83.3%16.7%77.8%33.3%0.22109
37Pokkerilaud.ee10-23.1%90.9%27.3%80.0%63.6%0.2226
38Ecodriving Eesti12-65.7%50.0%50.0%91.7%83.3%0.2121
39www.17.ee13-13.3%100.0%14.3%76.9%21.4%0.240
40T├Álkeb├╝roo AD 3doors9-59.1%40.0%0.0%88.9%60.0%0.1914
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗