Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb1-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
2www.valmarifoto.com10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
3Peetri album (album.peetri.ee)10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.485
4lordofmagi.blogspot.com1-85.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
5www.fimage.eu10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
6superale.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
7Kuu Turismitalu10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
8All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
9SCS Logistika1-66.7%100.0%100.0%100.0%0.0%0.934
10www.ad.ee1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
11Komponent O├ť10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
12Miramii10.0%100.0%100.0%0.0%100.0%01
13Proyard Piirdeaiad ja haljas...1-83.3%100.0%0.0%0.0%100.0%02
14heakodanik.blogspot.com20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.655
15Kultuurmustikad20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
16www.pingviinitiivul.ee2-33.3%100.0%0.0%100.0%100.0%02
17www.alkprojekt.eu2-71.4%100.0%0.0%100.0%100.0%02
18petrolheads2+100.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.9432
19Festival_Koolitants2+100.0%100.0%100.0%50.0%100.0%02
20Londontown2+100.0%100.0%100.0%100.0%100.0%02
21Aiaguru2-66.7%100.0%100.0%100.0%100.0%02
22Pet & Travels2-33.3%100.0%50.0%50.0%50.0%0.23
23Pulmastuudio.ee20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
24VICTA2-83.3%100.0%0.0%100.0%50.0%0.23
25All Web Site Data2+100.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
26bsbc.basket.ee2+100.0%100.0%0.0%100.0%50.0%9.686
27kinnisvaramaakler.ee2-71.4%100.0%0.0%100.0%0.0%0.098
28www.vpwebz.com2-50.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.288
29blog.mees.eu3+50.0%100.0%0.0%100.0%33.3%0.966
30www.katusepesu.eu30.0%100.0%33.3%100.0%66.7%0.014
31annafoto.ee3-40.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.045
32http://rahagramm.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%66.7%1.474
33Terje P├Ąrliblogi4+300.0%100.0%0.0%100.0%100.0%04
34http://www.seep.ee4-60.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.2111
35www.raudla.com4-66.7%100.0%0.0%100.0%50.0%0.157
36Rahvakogu4-33.3%100.0%20.0%100.0%100.0%05
37www.kolmekroniklubi.eu4-42.9%100.0%0.0%100.0%100.0%04
38veebiaken.ee4-75.0%100.0%25.0%50.0%100.0%04
39www.pyhaoru.ee4-42.9%100.0%0.0%75.0%20.0%0.2411
40www.seikle.me5+25.0%100.0%87.5%80.0%75.0%0.2716
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗